Chasm

Hmmm, vlastně ani není tak těžký si při sledování filmu uvědomit, že je to komedie... Tak o co jde s tím propadákem roku??? ()

marvan

Davis natočil zábavný akční film, jehož prostředky komentuje svět kolem sebe, přesvědčivěji než kdejaká sociální sonda. Inovativně pracuje s žánrovými klišé, především choreografie akčních scén nepostrádá vtip. Rozkošná hračka pro dospělé. ()

uiu

Naprosto totální volovina, která postrádá logiku, ale když ji budete sledovat jako já - s bandou kámošů na dovolené - tak si tento film zaručeně užijete, zasmějete se a nic neřešíte. Hodnotím především choreografii a nápaditost bojových scén, přestřelek a honiček... o ničem jiném vlastně ani film není a i když je na něm až k pláči vidět, že je zaměřen na jednoduchého masového diváka, který rád hltá akční scény, je to koukatelné a fajn. ()

KitFisto

Pohodová akční jízda. Někdy trošku blbé, někdy ujete, někdy husté. Jakým způsobem Owen využívá mrkev mě fakt dostal. ()

ivan bohatyr

Co se na to dá říct, snad jen to, že je to úplná blbost, vyloženě dělaná pro akční fanoušky, kteří na filmu ocení jen věci jako: neporazitelný vždy přesně střílející hlavní hrdina, který sám v průběhu filmu zabije asi tak 379 chalpů a dělá přemety s dítětem v náručí, dále padouch, který má zbraň na otisk prstu, je škaredej a hnusnej, prostě jasnej záporák a jako poslední prostitutka, která se tam motá a nakonec ji dítě vyléčí a ona začne pracovat jako servírka. Já mám akční filmy rád a tenhle je vyloženě pro akčně ladění diváky, kteří v přívalu svištících kulek přehlédnou nedostatky filmu. ()

majxik

Od začátku do konce je to v celku blbost, i když musim uznat že je to poměrně líbivá akční blbost. S tím že hlavní hrdina je zabiják a králik v jednom. To vše děláz tohoto filmu snímek na který nějakou chvilku nezapomenete. Proto si zaslouží minimálně 3 hvězdičky plus jednu navíc za hrdinu který neustále požíra mrkev a má smrtící mušku. A samozřejmě nemůžu ani zapomenout na to že hudba je super. ()

Maki89

vynikajuca parodia na vsetky hrdinske akcnaky poslednej dekady... nekonciaca akcna zabava, dobry Clive Owen, najkrajsia mama na svete Monica Belluci, vyborny vyber na soundtrack a velmi vydarena choreografia... a zabijacka mrkva? odteraz jednu nosim vzdy so sebou.... 9/10 ()

Mrakoplas23

Super, ultra, mega, drsňácká krávovina. Absolutně nechápu jak tomuhle může někdo říkat thriller. Vyjmenovávát tu všechny nejdrsnější scénky nejde jednoduše proto, že je jich moc - a navíc nechci potencionálním divákům prozradit nejlepší momenty filmu, takže to shrnu: Clive Owen jako mrkvofil pouštící hlášky kamkolilv přijde, Paul Giamatti jakožto drsný mafián s ještě drsnějším smyslem pro humor - co víc si přát? ()

Bobik9

Skvšlý svižný akčňák. Spousta vtipu, skvělé i když naprosto jeblé akční scény, výborný tvrďák Clive Owen a nádherná Monica Bellucci. Dlouho jsem neviděl podobně blbý film který by mě tolik zabavil. Naprosto přehnané a přesto geniální a skvěle do sebe zapadající. ()

Chris Masters

Mrkev? Dobrá na zrak. Clive Owen a jeho umění zabíjet mrkví. Při tomhle filmu, pokud nejste fanoušek akčních filmů a komedií, byste také měli vypnout mozek a nevnímat ho, protože jinak neohodnotíte více jak dvěma *. U mně to naštěstí neplatí a proto dávám 4*. ()

noriaki

Nepřehledná akce, epileptické střihy a stylizace jako z komiksu. To poslední by nemusela být nevýhoda, kdyby se režie ujal někdo schopnější a dodal filmu šmrnc. Nebudu trapně volat po Mathew Vaughnovi. Leigh Whannell i Robert Rodriguez by v klidu stačili. Ten první byl v roce 2007 ještě herec a scenárista, ten druhý si usmyslel, že světu prospěje víc když natočí Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. Škoda, tenhle námět si zasloužil větší péči, protože mohla vzniknout kultovní krimi komedie. Náběh na to byl. ()

Timak

No celkem jsem se dost nasmál. Chybí mi tu trochu soudnosti, ale pro relax je tento film dobrý. Ale Richie je přece jen lepší ... ()

VasaX

Ať si kdo chce co chce říká, tenhle americký pokus o "„heroic bloodshed“ má něco do sebe. 86minut je tak akorát. Ano, příběh je není kdovíjaký, ale o to v těchhle žánrech ani tak nejde. Clive Owen se své role ujmul dobře, tenhle styl mu prostě sedí. Paul Giamatti jako hlavní "záporňák" je super a ani Monica Bellucci se v tempui filmu neztratila. Skvělá akční odpočinková podívaná. Nejsem jeden z těch, co berou na všechny filmy všech žánrů jedno měřítko, a podle toho udělují hvězdičky. Každý film má jisté předpoklady, svou třídu, ve které by se měl hodnotit ;-). Takže v rámci lehkých akčních filmů dávám Shoot 'Em Up 4 hvězdičky. Spousta střelby, spousta krve, spousta akce a pochopitelný příběh bez větších chyb a děj, který po celou dobu zabaví. Pro intelektuální diváky a fanoušky LOTR v SEE ;-) tento film bude proti srsti, mohou si odečíst tak 3 hvězdičky, a ti, co mají rádi filmy ve stylu "heroic bloodshed" si můžou zase jednu přičíst. ()

Slider

vynikajúci film na odreagovanie pri ktorom netreba vôbec rozmýšľať, stačí sadnúť pred telku s popcornom v jednej a s colou v druhej ruke a vychutnávať 86 minútovú nádielku akcie. ()

Mihail123

Vtipné, zábavné, s dosť hrozným strihom. Film má dosť veľa nelogickostí, ktoré si ale pro takomto filme netreba všímať. Michael Davis natočil supercoolový akčný film, ktorý pripomína Crank a Potomkov ľudí (Clive Owen opäť asistuje pri pôrode) - celkom sa mu to podarilo. ()

PetrPan2

Je to sice chujovina, ale za to efektivně natočená... Takže máte-li chuť vypnout mozek, nic neřešit a jen se nechat bavit přiměřenou dávkou násilí, erotiky a skvělou choreografií akčních scén.. proč ne. Monica Bellucci nám už sice stárne, ale pořád je to kus. ()

PanFilmov

Brutal akcia, stále nepretržitá, také filmy zbožňujem proste:), aj keď to bolo niekedy kruto sci-fi keď chlapík riešil 20 típkov naraz bez akýchkoľvek problémov, ale to sa dá odpustiť, boli tam tak hrozne dobré scény, moc kruto dobrý film! Ale to sci-fi mi nedovolí dať tomu celých 5*, preto dávam len 4,9* :) ()

BetuSKA

Můj dozajista nejoblíbenější akčňák. Perfektní Clive Owen, naprosto sednoucí (mně obvzláště) výběr hudby a samozřejmě... mrkev. Avšak s tou 5tou hvězdou ani po druhém zhlédnutí nějak nevím.... ()