Landauer

Akční film (tentokrát opravdu akční), kterej si na nic nehraje, nebere se vážně a hlavně velice dobře pobaví, aniž by sklouznul k trapnosti (např. v hláškách, což je nešvar řady podobnejch kousků). Takovejch se moc netočí. Čtyři hvězdy natuty! Nerozumím modrý barvě hodnocení, větší humusy tu už dostaly daleko vyšší procenta. A co se týče střihu: ano, je divokej a určitě by mu neškodila mírná umírněnost, nicméně v akčních scénách jsem se neztrácel, vždycky jsem věděl, co se zrovna odehrává a nevadil mi tolik, jako v např. v Postradatelnejch od Stalloneho nebo v Dominu od Scotta, kde teda fakt nešlo poznat, kdo kde zrovna co s kým dělá. ()

J*A*M*A*L

Je fakt, že akčnější film jsem snad doposud neviděl a ještě hodně dlouho neuvidím, ale jinak mě to moc neoslovilo. Já se hlavně rozhodoval, jaké hodnocení tomu nakonec dám, protože to bylo fakt na velkém rozhraní mezi průměrem a mírným nadprůměrem, a nakonec jsem se přiklonil k nadprůměru za Clivea Owena a pár solidních akčních scén, které mohly být lepší. A také toleruji režiséra, kterého teda vůbec neznám (aspoň při psaní tohoto komentáře) a tím pádem neznám jeho režisérské kvality a nemohu usoudit, zda to mohl udělat lepší... ano, mohl to udělat lepší, ale pokud se jedná o jeho debut a nebo o první akční film a podobně, tak se mu to i docela povedlo... PS: Právě teď, po dopsání tohoto komentáře jsem shlédnul Davisovu filmografii a mohu jásat, že natočil konečně dobrý film. Další z jeho filmů jsem ještě neviděl, ale na dobré snímky to teda nevypadalo. ()

Paldiny

Béčko ako sa patrí. Non stop akcia, nepriestrelný hlavný hrdina a nasraný rockový soundtrack. Clive Owen si rolu pána Smitha do poslednej mŕtvoly užíva a režisér Davis s ním. Toľko strelených nápadov a čierneho humoru sa pohromade len tak nevidí. Ak by sa tvorcovia ešte kúsok odviazali s krvou a odstránili zruba 5 minút kedy som si spomenul, že sledujem tiež krimi, tak by to bolo za plný počet. Zároveň film definitívne vyvracia domnienky o liečivých účinkoch mrkvy. ()

Klay

Davis opisuje od starých HK akčňáků a musim uznat, že prvních čtyřicet minut mu to celkem jde. Akce stíhá akci, Owen a Giamatti se předhánějí v hláškování a k tomu ještě polonahá Monica...prostě pohodička. Pak už to ale začně být příliš utržené ze řetězu. Přestřelka za volného pádu je i přes laciné triky příjemným zpestřením, působícím dojmem videoklipu k právě hrající metalové písničce (napamatuju si k jaké, ale kdykoliv se začne střílet, rozezní se kytary). Okatě počítačová krev už ve filmu odkazujícím na staré akčňáky a zakládajícím si především na cool vizuálu působí jako pěsť na oko. Některé přestřelky jsou celkem fádní (skladiště a velmi slabé závěrečné zúčtování), některé výborné a úplně nejlepší mi přišla závěrečná dvacetivteřinovka. Děj se logice vyhýbá obloukem - což nevadí - když se s ním ale Davis pokouší velmi zkratkovitě pohnout až v posledních pěti minutách, tak úplně zabíjí závěrečný dojem. ()

dressic

Zklamání. Poměrně nepovedený film s běhajících hrdinou s mrkví v ruce a jeho špatným protějškem Paulem Giamattim, který se podle mého názoru na takovéto typy rolí příliš nehodí. ()

evil_ryu

Chápem tých čo vypnú tento film po 20 minútach. Áno tento film je jeden z najmenej pravdepodobných filmov aké som videl. Ale je to strašná sranda. Konečne poriadna akčná pecka. ()

Dallas

Slušne štýlová akcia, ktorá sa nedá brať ani na sekundu vážne. Clivea nezastaví v rozhadzovaní guliek absolútne nič (jedna ho dokonca aj trafí). Jedna hviezdička za muziku, jedna hviezdička za Moniku. Na prvý raz ma to osobne moc nechytilo, aj ked občas (asi 2x) som sa zabával výborne. Mám však pocit, že hodnotenie stúpne keď si to pozriem znova. Keď. 65% ()

fastum

No upřímně řečeno sem čekal trošičku jinnou kávu. On Clive vypadá s tou mrkví v puse opravdu hezky, ale u leckteré akce jsem se trochu nudil.. škoda ()

Macik

Film Sejmi je všechny, chtěl být strašně "cool" snímek, který vejde do filmových análů.. Bohužel se mu to vůbec nepovedlo. Neříkejte mi, že se nedá natočit béčkový scénář s nadsázkou a humorem? Kolikrát jsem měl pocit, že to snad myslí pan režižér vážně.. To by člověk žasl.. Jediný kdo si natáčení užíval byl evidentně Paul Giamatti, kvůli kterýmu jsem na to vydržel koukat tak dlouho (ale stejně nedokoukal) Nevím vám, asi už stárnu, ale po tom co jsem viděl Crank, kde je vidět, že se dá naprosto šílenej scénář natočit s grácií a nadhledem, mi tohle přijde jako totální průser.. VERDIKT: Pokud se budete chtít podívat na akční jízdu v tmavě modrém nádechu, pusťte si raději Odplatu s Melem Gibsonem.. P.S. pro ty co si myslí, že Monica Bellucci umí hrát doporučuji sledovat v originále.. :-) ()

1945

Geniální... Hlavního hrdinu bych přirovnal k počítačovému Maxi Payneovi. Je nutné ocenit nápaditost scén - skluz po oleji, přestřelka při seskoku z letadla, dveře otevírané cvičeným potkanem, vražedná mrkev a mnoho dalšího, co jsem zatím v žádném akčním filmu neviděl. Také Owenův humor dokonale doplňuje celý děj filmu, který lze hodnotit jedině ***** ()

petrfox

Akční řež na jeden nádech, výdech přichází až na konci s titulky... Film, který si na nic nehraje (možná chce být cool, ale to se mu daří), vypouštějíc na nás drsný humor, brilantní padouch v podání Paula Giamattiho, který dokazuje, že zvládne víc než jen "přiblblé ňoumy" a Clive Owen, jehož charisma naplní každou scénu, ve které se objeví. Skvělá adrenalinová jízda, která mi ve světě filmu dlouho chyběla... ()

Kopin

Akční ptákovina, díky které se dozvídáme, že mrkev je po brokolici druhá nejnebezpečnějsí zelenina :-)) ()

berry.77

Tahle blbost je blbost od začátku až do finále,ale hrdina co pořád má u sebe mrkev jak králík a nebojí se jí použít i jako zbrań a těch šíleností je tam spousta no zhlédně te to já sem se smál dloho nad blbostem co tam sou je to trošku změna od skutečností a vážností všeho jen usuďte 100 chlapů vs 1:) a to za celí film jich mohlo padnout kolem 500 a to i více:) ()

sona123

Ale to vůbec nebylo špatné! Hned v začátku, když Owen začal hryzat do mrkve, jsem taky dostala chuť a běžela si pro ni taky, ale brzy mi přestala chutnat...:-) Owen i Belluci jsou fajn, je to vtipné, vždy v nečekaných momentech, určitě lepší průměr v rámci akčních filmů. ()

Isobell

Doporucuji 4 z 5 zenskych a to jen proto, ze ta pata jeste nevidela. Protoze kdyby videla tohohle fesaka Clive Owena v akci, tak proste dostane desnou chut a to nejen na mrkev ;) ()

Phorbo

Owena jako herce mám rád a většinou netočí špatné filmy. Nechci tím říct že shoot em up je špatný film, ale rozhodně mě zklamal. Nečekal jsem že kombinace Owen, Bellucci, Giamatti skončí takovoudle stupidní štřílenicí, která mi občas připomíná erotický film... Děj, který scénárista napíše za 5 minut, ale potřebuje nějak vyplnit čas. V tomdle to není porno ale hromady mrtvol. Některé fintičky předvádí Clive dobře, ale ke konci to ztrácí spád. Škoda toho. 4/10 ()

Yardie

Hahaha, tak todle byl fakt parádní arkádový nášup. Člověk se musí naladit na vlnu zábavy a nadhledu, nepřemýšlet nad tím a nechat se jen unášet srandou sama ze sebe. Ve filmu je pár výborných nápadů a smrtí - mrkvička. :-) I pár dalších nápadů - blinkry, mlíčko, pistole apod. Prostě film plný nápadů a energie a několika skvělých hlášek. Člověk se ani chvíli nenudí, pořád se něco děje. Pokud se člověk naladí na na tu správnou vlnu, nebude řešit absolutní neuvěřitelnost, tak je to super oddechovka. Takový mix Sin City a Desperada. Lepších 70%. Howgh! ()