Lichty

Osobně moc nerozumím některým téměř odpadovým hodnocením, avšak zaradovat se s plným počtem rovněž nemůžu. Michael Davis si asi několik let dával do krabičky své vymyšlené akční nápady, které by rád někdy v budoucnu užil v akčním filmu. Když mu tedy před rokem dali scénáristé peníze, vysypal krabičku a všechny velmi dobré, průměrné i horší nápady smíchal do devadesáti minut. Přál si být druhým Johnem Woo a zabavit tak, jak to dokázal Crank. Bohužel všechny naděje, které mi připravila úžasná první půlka spolkla ta druhá, horší a dějově zbytečně zamotaná. Díky Clivovi se ale vyšplhám alespoň na sedmičku. ()

dino.h

Vetsinou tyto filmy preskakuji, ale na doporuceni kamarada (ze mrtvolmetr nabiha od prvni sceny :-) ) jsem toto dilko zkouknul a nebylo z toho rozhodne zklamani. Btw: Clive Owen je v podobnych rolich opravdu vynikajici. ()

vince

Už dávno som sa tak nepobavil ako pri tomto, a to myslím v dobrom slova zmysle, film sa na nič nehrá a to že je to tak prehnané to je jasným znakom, že tu ide predovšetkým o cool akciu a ešte viac cool odklizeča Owena čo sa tvorcom podarilo. Ale na druhej strane poňať tento film trocha vážnejšie mohol z tohto filmu byť fak hustý akčňák. 70% ()

aik

Když se genialita smíchá s neumětelstvím nebo co já vím s čím, vznikne z toho pořádný guláš, ovšem po čertech zábavný. Podle mě se jedná o Komando tohohle desetiletí. Davis určitě není nejlepší režisér ani scénárista a i jiné složky by se dali vylepšit, jenže tady je to úplně jedno, vše bohatě vynahrazuje evidentní fans zápal zúčastněných a hlavně originální nápady, které jsou většinou totálně ujeté..... Je mi jasné, proč hodnocení na webu strašně kolísá, ale já to přijal, jako parodii na všechny rádoby cool nářezy posledních let a setsakrametsky jsem se pobavil. Jisté je jen jedno, stejně jako tenhle snímek rád cituje jiné, budou i jiní čerpat z něj. ()

Aress

Skvělé a originální akní scény ale jinak na hovno teda krome hereckeho obsazení a hlavne MONICA BELLUCI ()

leftfield

Vizuálně vypilovaný film, který se už od úvodní "vraždy mrkví" nebere příliš vážně neurazí, pobaví, ale opravdu jen na jednou shlédnutíí. To že byste si o tomhle filmu za týden s nadšením vyprávěli s kamarády o pravdu nečekejte:) ()

KdG

Skvělej film, akční Béčko jako vyšitý, milovník mrkve v akci. K tomu Monica Bellucci ať je na co koukat a spokojenost zaručena. ()

john.h

Skoro bych do žánru zařadil i slovo komedie, protože si to dělalo vyloženě srandu ze stupidních akčních béček. Navíc tam bylo pár vtípků, který nebyly vůbec špatný (víš jakej je rozdíl mezi ženskou a bouchačkou? na bouchačku můžeš dát tlumič). Bylo to ale dost stylový, Clive Owen zahrál super drsňáka a přestřelka při volném pádu se povedla. Paul Giamatti byl správně slizkej a jeho osahávání prsu mrtvoly jeho slizkosti nasadilo korunu. Fakt jsem se pobavil. Jo a abych nezapomněl, před Clivem Owenem raději nesrkejte. ()

keane

Film, který vypadá podle ukázek jako naprostá akční pecka, má debilní příběh, ale především ty akční scény jsou natolik nereálné až to vyloženě ruší. Problém je, že to vypadá jako parodie, ale snaží se to tvářit seriozně. ()

Beaten

Proč? Nechápu tak malé hodnocení. Už od prvních pár scén jsem věděl, že to je ten typ filmu, na kterém mega ujíždím. Povznesl jsem se na typ hrdiny, podobající se Chucku Norrisovi, a bavil se od začátku do konce. ()

GOGO3000

V tomto filmu by byl každý bezdomovec milionářem, kdyby posbíral všechny nábojnice a prodal ve sběrně. Jinak je to docela ucházející akčňárna. ()

e.Boďo

ach toľká nereálnosť,až je to skvelé..,cliwe nepotrebuje ani zbraň aby vystrelil náboje wou tak to som ešte nežral:) ()

Agipov

Zo začiatku hustý akčný thriller, no po pár minútach už s toho bola komediálna fraška s blbými akčnými scénami, ku koncu ani nehovorím. Jediné čo to ako tak zachraňuje je božská Monica. 55% ()

Chuppa

No tohle akční divadýlko bylo na mě už trochu moc, stovky mrtvých, všude samá mrkev, no prostě slepenec nesmyslů. Jednou vidět bohatě postačí. ()

huligang

Jeden sa smykal a druhy hral.Ten co sa smykal k tomu aj strielal a dokazal to v roznych lokaciach !...urcite to bol stavebny kamen,jednoducho sa smyknut a stielat....ako z pocitacovej hry konca 90's ked pridete na sposob ako vsetkych co najrichlejsie pozabijat a prejst hru a pritom vam je jedno, ze dookola robite to iste.A ten co hral? To bol reziser a hral na poslednej strune mojich nervov.Paaani a ze hral,hral akoby dusu diablovi predal,hotovy koncert, keby ta struna praskla tak sa smyknem a zabijem ho. Tak retardovany film, ze crankovi po paty nesiaha, to je vazne.Malo ktory film ma tak irituje ako neto,satisfakcia by bola 50% a menej, ale to mi on nedopraje, este mi po nervoch nedobrnkal... ()