Série(11) / Epizody(182)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Segrestor odpad!

Děsivě tupé, příšerně nudné. Podle oficiálního distributora je to plné směšných situací a drsných bonmotů. To jsme já a distributor asi koukali každý na něco jiného. Nebo se každý díváme na svět jinak. A jeden z nás (já) nehulí. První co mě nejvíce od tohoto hnusu odradilo byl ten idiotský smích komparzu na pozadí. V takové frekvenci jsem to ještě nikde jinde neslyšel. Ten dav dostával záchvaty smíchu v úplně bezdůvodných situací. To se tam smáli nějací blázni nebo co. Být na drogách, dostal bych z té smíchové kulisy docela nebezpečný psotník. Ty vlny smíchu posílají pokus o legraci zvanou Mafstory někam do senkrovny plné toho nejhoršího průjmu. Na "Jojke" by udělali mnohem lépe, kdyby místo toho pustili monoskop. K tomu monoskopu pak ať pouští ten idiotsky přemrštěný smích. Udělají stejnou parádu a za úplně jiné peníze. ()

MM_Ramone

Keď som "Mafstory" uvidel prvý krát, hovorím si, že to bude len ďaľší televízny odpad. Ale časom mi tento seriál tak prirástol ku srdcu, že som sa snažil nepremeškať žiadnu novú časť. Humorné príhody mafiánskej rodinky z Veľkého Medera sa mi silno zapáčili. Najväčší boss Ali Krasňanský, jeho preafektovaná frajerka Pipina, Aliho pravá ruka úderený Banán, Banánova mama Márgit, ustrašený účtovník Milanko zvaný Krtek, večne ožratý doktor Béla a primitívny násilník Prco, sú postavy z tohoto doposiaľ najlepšieho sitkomu česko-slovenskeho. *** ()

Cervenak

Spočiatku som to ignoroval, ale v poslednej dobe sa "chytám" čoraz pravidelnejšie a prekvapene zisťujem, aké je to zábavné. Objektívne za 3, ale ak hodnotím v rámci slovenských sitcomov (tie na Markíze zaslúžene zdochýnajú jeden po druhom), tak je to geniálne dielo, ktoré vstúpi do našej televíznej histórie. ()

tron

"Ta Milan ta to čo robíš, to čo je s tebou?! To čo ti to mám po anglicky povedať, šak ja po anglicky neviem, chlapec!“ Peter Sklár je podľa mňa už nejaký čas najvýraznejším respektíve najsamostatnejším respektíve najtalentovanejším komikom z exbandy kedysi známej ako S.O.S. Napriek (práve) preto, že na to nevyzerá. Práve tajomstvo, ktorým je jeho osobnosť zahalená, mu však dáva náskok pred "obyčajnými komediantami" a vďaka nej má svojim fanúšikom stále čo ponúknuť a čím ich prekvapiť. Keďže navyše dostal takých výrazných spoluhráčov, ako sú niekdajší frajeri z markizáckeho "Kakaa" (páni Igor Adamec a Martin Vanek, o Banánovi a Prcovi nehovoriac), je výsledná jojkárska šou patrične excentrická, sama sebou a všetci v nej naplno využili neskoré večerné vysielanie (čo sa prejaví predovšetkým na sprostom dialógu). ()

BadoXXII

Tak ako v prípade Profesionálov, aj Mafstory bolo zo začiatku zaujímavé a vtipné. Scenáre sa však rýchlo začali otrepávať a už som mal postupom času pocit, že to je jednoducho stále o tom istom. Veľmi slabá rôznorodosť situácií. Každopádne písať vtipné scenáre každý týžden 5 rokov nie je sranda. Pravdaže na slovenské pomery je to špička, lebo tu nič iné momentálne v ponuke vtipnejšie nie je a to je veľmi smutné. ()

• V deviatej sérii pribudla Banánova (Peter Batthyany) izba a zmenila sa úvodná sekvencia. (Johnny.ARN)
  • Na silvestra 2009 došlo k prepojení častí seriálov "Mafstory" a "Profesionáli". (darkjoker)
  • Ve 13. epizodě 10. série "Talian" se v čase 31:28 v levé části obrazovky dostane do záběru kamera. (Marsy83)