Jeden z mala komedialnych serialov, ktory si ma ziskal predovsetkym svojimi hlaskami.. Osobne sa mi zo zaciatku nepacil. no po case som si ho velmi oblubil..Je to tak, bud si ho oblubis, alebo ho vobec nepozeras a to je pripad mnohych ludi, sudia nieco co poriadne este ani nevideli. Verim, ze to chlapcom z MafStory vydrzi este dobre dlhu dobu, aj ked vsetko casom upadne..(18.12.2008)

Medzi televíznymi sračkami typu susedia, priateľky, ordinácia v ružovej záhrade atď. toto svieti ako diamant a ja sa pobavím pri každej časti, takže 5 hviezd dám pokojne ;)//EDIT: bohužiaľ to varenie z vody sa nedá tolerovať navždy a inač sympatické postavičky začínam pomaličky nenávidieť, treba vedieť kedy prestať!(20.2.2008)

• Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov.(17.9.2012)

Na tomto ma mrzelo, že to je určené len pre dospelé publikum a je to prešpikované nadávkami. Inak to má pozoruhodný scenár, vtipné postavy, najviac žiaria Alinko a Banán a dej je rozvinutý do života týchto postáv, ktoré zažívajú rôzne vtipné udalosti napriek svojmu "povolaniu", je to akási paródia na mafiánov, ktorých si najmä hlavné postavy okukali v 90. rokoch. Po mnohých stránkach to patrí k tomu lepšiemu, čo dávali komerčné televízie v prvom desaťročí 21. storočia na Slovensku.(4.7.2012)

• Mania

Tak tenhle typ 'humoru' mi opravdu nic neříká. Je možný, že jsem pravý obsah nepochopila, to nepopírám, i když pochybuji, že tam nějaký jiný obsah je. Nudná a trapná záležitost, při které divák opravdu jen ztrácí čas. Oh a musím říct, že jsem se opravdu snažila a několik celých dílů shlédla, co kdyby, že...(11.6.2009)

• - Niektoré postavy sa objavily aj v iných seriáloch. Napr. Milan (Igor Adamec), Prco (Ivan Macho) a Banán sa objavily 1.apríla 2008 v Paneláku, Ali (Peter Sklár) s Pipinou (Gabriela Dzuríková) sa objavily zase v "Kutyil s.r.o". (darkjoker)

• - V prvej sérii stvárnil Pipinu Martin Vanek, na začiatku série druhej absolvovala postava plastickú operáciu a odvtedy ju hrá Gabriela Dzuríková. (m.a.t.o.)

• - V desiatej sérii sa v dome mafiánov zmenil nábytok. (Johnny.ARN)