Nenormálne skvelý seriál a hlavne slovenský seriál. "Počúvaj ma Milánko, chceš skapať hneď alebo až zachvíľu...". Charaktery postáv su spravené skvelo a humorne. Sprostý Banán, premúdry nerd Milánko, ožran Béla, vygumovaná Pipina a skvelá dôchodkyňa v pravom slova zmysle Teta Márgit. Prco je tam niekedy trošku navyše ale nevadí, zmierim sa. Mám túto zostavu veľmi rád a neuveriteľne sa nasmejem keď to pozerám :)...4*(27.9.2013)

• anderson

"Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami ...." píše ripo. No a ja tvrdím, to že sa to tam hemží podobnými vyberanými slovami ešte nerobí z tejto zlátaniny slovenský SOUTH PARK. Po MOJSEJOVCOCH ďalší dôkaz toho kam až je komerčná televízia v honbe za sledovanosťou ochotná klesnúť. Navyše tentokrát neúspešne. (9.11.2006) Časom tento paškvil nabral kultový status a JOJka žne peoplemetrové hody. Takže opravujem poslednú vetu z môjho predošlého komentu - tentokrát úspešne. (2.4.2008)(9.11.2006)

Přesněji 65%. Není to tak zlé, sleduju jen málo, ale jsou tam dobré hlášky: "Doľahla na nás finančná kríza. Ľudia málo trtkajú! Museli sme prejsť z trojsmenného provozu na dvojsmenný." Za zamyšlení stojí fakt, že loňský "novoročný prezidentský príhovor" tetičky Márgrit sledovalo víc lidí, než skutečný novoroční projev prezidenta republiky o několik dní předtím :).(17.4.2009)

Blbosť... ale neskutočne chytľavá blbosť! Zo začiatku mi to prišlo ako nepozerateľné, ale čím viac času tomu venujete, tým viac sa do toho dostávate. Nie žeby sa tým vytrácala celková stupidita, ale začnete to brať také, aké to je - a napriek všetkému vás to začne baviť. Alinko, Pipina a Banán sú na nezaplatenie, Milan zdatne sekunduje a občas do toho vmieša svoje pán doktor. Tak hlúpe a sprosté, až je to zábavné. Epizóda s maizenou je moja obľúbená. Dáte si segedín? 65%(28.5.2014)

Seriál, ktorý sa na Slovensku a možno aj v česku stal legendou...bežal nonstop 6 rokov, na obrazovky priniesol vela skvelých situácii- Martin Vanek ako Pipina, zároven jej plastika a príchod Gabiky Dzuríkovej, vyhnanie velkého Rudyho alias Romana Fratriča a príchod Aliho alias Petra Sklára...a je toho naozaj dost ved seriál má vyše 170 častí plus špeciály a divadelná hra, ktorá je akokeby aj prologom k tomuto seriálu. Samozrejme netreba vyzdvihovať výkony Batthyányho, Sklára či Vaneka...ale cez to všetko by som vyzdvihol aj pána Romana Fratriča ako uja Rudýnka..bola velká škoda že zo seriálu tak predčasne odišiel, bol to velký vzor Slovenského ale aj celosvetoveho prostrediam skvele hlásky, skvelý výzor...proste RUDY MOLNAR JE KRAL..a my dakujem že mohol pán Fratrič stvárnit svoju životnu postavu práve v tomto seriály...samozrejme diel Argentinske dedišstvo, patrí dodnes k absolutnej mafstoráckej špičke aj vdaka Fratričovmu výkonu..škoda že už nove časti sa už nevyrábaju...ale asi to bolo tým pokazením v 11 internetovej serii..a ani sa nečudujem lebo tvorcovia sa tehotenstvom priam zamotali v pavučinách...(1.7.2014)

• - Obraz Ernesta Krasňanského v Aliho (Peter Sklár) pracovni je v skutočnosti fotka Ernesta Hemingwaya. (viktorcreed)

• - Spoiler: V úvodnej epizóde desiatej série sa dozvedáme, že Prco (Ivan Macho) zomrel za záhadných okolností. Do rodiny namiesto neho pribudol Drobec (Lukáš Hoffmann). (Johnny.ARN)

• - V deviatej sérii pribudla Banánova (Peter Batthyany) izba a zmenila sa úvodná sekvencia. (Johnny.ARN)