Styxos

Ač nejsem žádným fandou seriálu, tak si dovoluji dat 4* protože film je to velice povedený a líbil se mi mnohem více než předchozí Archa pravdy. Jen škoda, že Richard Dean Anderson je tam za celý film asi jen šest minut... :-( ()

Philoun1

No jak už tady někdo řekl, čekal jsem víc O´neilla. Ale na druhou stranu mě potěšilo, že tvůrci byli schopni po tak dlouhé době, kdy kombinovali dokupy různé nové světy, záporáky a paradoxy, dát dokupy něco tak jednoduchého jako jsou Goauldi a prosté cestování časem. Pro fanouška sci-fi a hlavně Stargate je to jasnejch 5*. ()

NDroo

Continuum se mi líbilo o chloupek víc než Ark of Truth. Děj se sice dost odlišuje od seriálové osnovy, ale to je nejspíš filmu navazujícího na seriál / zakončujícího seriál k dobru. ()

BMAJTZ

Asi jenom o chlup lepší než Ark Of Truth. Příběh ovšem taky není zrovna na cely film, spíše jenom na seriálový dvoudil a v podstatě se to od seriálu nijak neliší. Ještě bych spoměl časové paradoxy, protože těch je tu až až. A příběh dvakrát logikou taky neoplývá. EDIT 19.12.2021. Po delší době, a hlavně po zhlédnutí celého seriálu SG1, jsem si dal repete a musím říci, že jako zakončení seriálu ten film funguje docela dobře. Objeví se všechny důležité postavy seriálu, zápletka je sice děravá, ale docela poutavá. Příběh ukazuje realitu ve smyslu, co by, kdyby a hrdinové jsou stavěni do trochu jiné role než obvykle. Rozhodně důstojné zakončení seriálu a s hrdiny, které si tento seriál zasloužil. ()

Cejny

Závěrečný film, který jsem vnímal spíš více jako takovou prodlouženou epizodu. Bavil jsem se od začátku do konce, zakončení série je opravdu dobré. ()

Maynard.

V první řadě podotýkám, že sem neviděl ani jeden díl tohodle seriálu, takže neznám postavy, spojitosti a tenhle mezigalaktickej Svět. Ale několikrát sem viděl 1.Hvězdnou bránu od Emmericha (největšío americkýho partiota, kterej je Němčour) :o). Takže sem se vrhnul i na tenhle celovečerák. A jako nebylo to špatný, cestování je pro mě dycky něco lákavýho a tady se to slušně zamotávalo. Koneckonců i celková zápletka byla na úrovni a záporák hodně přísnej. Jen mi asi "vadily" ty obyčejný efekty, je to vidět, že je to spíš béčkový až céčková. Tak jako tak mě tenhle film nepřesvědčil o tom, abych si někdy pustil tenhle "kultovní" seriálek... To se rači mrknu znova na tu 1.bránu, která se mi páčí. ()

casioa....

Pekné zakončenie serialu....pre mna najlepšieho na svete :)) prežil som s ním veľa pekné....so Rest in Peace..my love!!!!!! ()

iXtr3m3

Bez zbytočného komentára a vysvetľovania dôvodov prečo také hodnotenie, nikoho nepresviedčam o správnosti môjho názoru, ale patrí to do jednoducho do tématiky mojich naj seriálov a tým je povedané všetko... Stargate je jedným z kultov, ktorým so verný od jeho počiatkov, ktorý neohrozí žiadna katastrofa, pretože aj keď jedna séria končí, vždy príde nová, ktorá ju nahradí... Dúfam, že tento film nebude o SG1 posledným (update: už sú pripravované vraj ďalšie dva, takže najbližší rok budem mať Vianoce viackrát do roka... :) ()

bruceman7

Pokud bych měl porovnat, co mě zaujalo víc, zda SG-AoT nebo SG-C, tak rozhodně to druhé. Oproti AoT se nejeví jako dva spojené díly a má rozhodně větší náboj. Myslím, že tvůrci měli udělat rozlučkový film z tohoto (pravda, vyřešení Oriů si žádalo své). Nutno říct že hrátky s časem jsou pro filmaře ožehavou záležitostí, co se týče logického průběhu snímku. Navíc postavy mimo SG1 nejsou nějak zvlášť překvapeny záležitostmi, které se kolem nich dějí, což mi přijde jako jediné mínus. Sečteno podtrženo 90% - opět však bohužel mimo objektivitu, jsem skalní příznivec. ()

baXter

A je to tady, konečně se ke mě přikutálel další film ze serie Stargate. O napětí je postaráno výborně, a ani sekundu jsem z filmu nespustil oko. Sice je pravda že akce je poskromnu, ale to mi nijak nevadilo a myslím že cestování v čase bylo velmi zajímavé. Jediné co si nedokáži představit, co dělal MItchel 10 let až do roku 39' a ještě méně si dokáži představit co dělal po roce 39' když zachránil celou Zemi, ale nikdo by mu neuvěřil. Tam kde film začal, tam si prakticky skončil. Jsem zvědav jestli nám americká produkce přichystá další serial či film, těšil bych se jak malej kluk (: ()

Paity

Asi jako většina zdejších bych si i já u Continuum představoval lepší efekty, větší rozpočet, delší stopáž, ale co nadělám. Na druhou stranu jsem ti to ale i tak užil. Patřím mezi fandy SG, takže se to asi dalo čekat. Pro "nefandy" to ale už bude horší "zpracovat" film a bavit se u něj, jako třeba u seriálu. Já jednoduše beru kontinuum a další filmy k SG za takový bonbonek na celé sérii, která byla skvělým téměř každodenním úžasným seriálovým zákuskem, který mě bavil rok co rok po několik let. ()

HArna

Pro mě je to vlastně jen jedna epizoda z legendárního seriálu, ovšem jako samostatný TV-film nabízí málo. Zápletka s posledním goa'uldským vládcem soustavy - Baalem překvapivě není tak propracovaná. V seriálu se najdou mnohem lepší epizody než tato. Například epizody Poslední boj s Replikátorskou kopií Sam nebo Ztracené město Antiků, ve které vrcholí válka s Anubisem a určitě mnoho dalších epizod. Vím, že tento film slouží hlavně pro fanoušky seriálu mezi ně se počítám, ale nenabízí vrchol. Jen trochu vyžranějšího O´Neilla. ()

Sairina

Další SG film, který se podařil. Úžasné vynoření ponorky i skvělé letecké bitevní scény. Jediné, co je trochu škoda, je, že se inspirovali jedním dvojdílem ze seriálu, takže je to spíš taková přepracovaná kopie. Ale i tak je to skvělá podívaná a myslím si, že je mnohem lepší než Archa pravdy. A bohužel je to také poslední film Dona S. Davise, který navždy zůstane v našich srdcích jako nezapomentuelný gen. Hammond. Na konci filmu vám bude připadat, že se vlastně nic nestalo, ale o to jde - vždyť tenhle film se v překladu jemnuje NEPŘETRŽITOST, a tak doufejme, že SG bude mít další stejně kvalitiní pokračování. ()

Greny

příběh sice nepříliš originální, ale jako fanouška mě potěšila celkové pojatí filmu. Nebyl jsem sice úplně nadšen, ale napjatě jsem očekával jak to vlastně skončí. ()