filipvrbik

Je to docela dobré, nikoli však natolik, aby mě to nějak ohromilo... Cestování časem už tu bylo milionkrát, alternativní časové přímky taky, hodně mě zklamalo, že Jacka O'Neilla si skoro neužijeme, na druhou stranu, kdyby to byla epizoda, bylo by to hodně povedené.. Ale popravdě, už jsem tomu trochu odrostl...70% ()

kwoky

U Návratu je stejný problém, jako u předchozího filmu - děj se hrozně vleče. To zajímavé (přílet Baala) se odehraje až v polovině. Do té doby se jen seznamujeme s tím, že se změnila realita. Divák Hvězdné brány je z běžných epizod zvyklý, že se tyhle změny reality odehrají za tři minuty. Není třeba se v tom nimrat desítky minut jako v tomto filmu. Druhá půlka je mnohem lepší a má spád. Jen to přesvědčování Tealca bylo nějaké moc jednoduché. Celkově je Continuum mnohem lepší než Archa pravdy, takže jsem spokojen. 3 a půl. ()

fastum

Považuju se za exfanouška Stargate a tak jsem chtěl zavzpomínat na staré časy. Úvodní scéna mě pěkně naladila, a tak jsem začal očekávat od tohoto filmu víc, než když jsem mačkal tlačítko play. Bohužel se tento počin dá srovnávat s těmi slabšími epizodami. Boj migů proti goauldským stíhačkám potěší, avšak když Carterová prohodila "Zabere to jen pár minut, přijít na to, jak to funguje." , začal jsem se spíš usmívat. Asi jsem z toho už fakt vyrost.. ()

1945

Nádhera!!! Měl jsem strach, že to bude stejně nepovedené jako Archa pravdy, ale nakonec se z toho vyklubalo důstojné pokračování klasického seriálu. Škoda, že Richarda Deana Andersona museli odpravit už na začátku, ale jinak skvělé. Stará dobrá SG -1 nezklamala. ()

Ricky_CZ

Tak máme za sebou závěrečnou tečku...Potěšila...Potěšila hudbou, potěšila O'Neilem, potěšila vizáží Quetesh, záverečným záběrem i hudbou...Je to příjemný, ale zároveň nostalgický pocit...Obzvláště s trochou červeného vína... 90% (opravdu nostalgických a povinných, fanouškovských) ()

petrfox

Další skvělé a o něco delší "filmové" dobrodružství slavných sympaťáků z SG-1... Jack O´Neill už nám malinko zestárnul, ale pořád je to machr... Mé fanouškovské srdce pokaždé zaplesá, kdykoli zaslechnu tóny známé úvodní znělky tohoto báječného seriálu... Takže nemůžu jinak než za pět... ()

Movie Gourmet

Důstojné zakončení všech sérií Stargate: SG1 a definitivní skoncování s falešnými bohy Goa'uldy. Pro všechny fanoušky SG-1 povinnost shlédnout. Verdikt: 4*-5* a 75 - 80 %. PS. S odstupem času mi to ale stejně přijde úsměvné. I zde stejně jako v seriálu je spousta klišé a amerického patriotizmu - USA vs Rusko, vs zbytek světa. Jak USA řídí svět, zde americký prezident... I když se jedná o kanadsko-americký film/ seriál vyvaroval bych se jich. Ještě, že tam byly odlehčující a vtipné hlášky Jacka O'Neal(a) (Richard Dean Anderson). ()

Mikino00

Continuum je vzhledem k mizerným kvalitám deváté a desáté řady vítanou změnou vytvořenou primárně pro fanoušky, na které pomrkává v nejedné scéně, nejednou postavou či hláškou. Na filmu je sice vidět jeho televizní produkce, tradičně trochu odbytější šablonovitý scénář či poněkud příliš jednoduché finále, ale i tak film baví a často vyvolává úsměv i vzpomínky na zlatou dobu Stargate. Jen z nostalgie ale film není živ a docela funguje i samostatně. Dalo se ale z námětu "vytřískat" daleko více. ()

kecinzer

Abych se přiznal, tak jsem čekal něco úplně jiného. Na jedné straně jsem zklamán z vystupování O'neilla, ale zase na druhé jsem byl překvapen z pro mě neočekávaného děje. Každopádně jako zakončení celé SG1 to bylo výborné a nedá se hodnotit jinak. ()

Blue.Shark

Ark of Truth považuji za důstojné ukončení linky Ori a Continuum zase za důstojné ukončení linky Vládců soustav. Kvalita se vším všudy odpovídá seriálu a je tedy na velmi vysoké úrovni. Jediná škoda, že tohle je nejspíš vážně to poslední, co z SG-1 uvidíme. ()

Heero

Vládce vesmíru Baal používá telefon značky Sony Ericsson a na lodi nemá kávovar. Tím bych to uzavřel. ()

Carbo

Stylové a důstojné zakončení SG1. Líbila se mi invaze na Ta´uri(Zemi), i když jsem doufal že se tvůrci v této části příběhu vyřádí trošku více a dají obléháni více prostoru. V kontextu dalšího vývoje by to však slepá větev a proto tvůrcům odpouštím. Také se mě nelíbila linie s vládci soustavy, kromě Quetesh tam ostatní byli leda tak do titulků. Mám takový dojem že delší stopáž a větší důraz na vedlejší postavy by filmu dost pomohly. Co se taky postrádal byla monstróznost, hrozivost, monumentálnost Goualdů s SG1 a prvního filmu. Pro mne pohodový filmek na léto avšak s přihlédnutím k popsaným výhradam lehce nemastný a neslaný. Pro fanoušky světa Hvězdné brány povinnost z hlediska rozuzlení příběhu. Pro mne 80%.Zkouknuto v HD. ()

melloun

Stará dobrá Stargate!!! Po ne zrovna vydařené Stargate: The Ark of Truth jsem neočekával, že mě film takhle pohltí. Podobá se více dvoudílným epizodám ze seriálu a to je jen dobře. Jako fanoušek mého nejoblíbenějšího scifi seriálu dávám 6* :-D Loučení s cestováním bránou na jiné planety ve vesmíru je těžké, ale myslím, že tenhle film nezklamal a je důstojným závěrem božského seriálu. ()

Grizzly

2* hvezdy za film, 1* ze jsem Gatear a 1* z nostalgie za stare tvare...asi mam dneska nejakou divnou naladu a jsem moc stedrej :) ()

deRewn

Ač obrovský fanoušek Stargate v jakékoli formě a tvaru, jsem nemohl překousnout fakt, že jsem měl kompletně celý film pocit "kruci, tohle už jsem přece viděl". Snímek přináší absolutní výcuc předchozích epizod SG-1, avšak nic nového. Bohužel... ()

sirien

JO! TOHLE je ending, který si SG-1 zasloužila! Klasický záporák co má styl, příběh, co se vrací k základům, ale přitom jde dopředu, závěr, který seriál skutečně uzavře a hlavně VŠECHNO, co fanoušci zbožňovali - nadsázka, humor, vtip... spousta referencí zpátky k celému seriálu v humorně podané podobě a hlavně ten film má příběh, který stojí za to vidět. Mimochodem, jedna scéna je přímo věnována fanouškům PC strategie Red Alert 2 :) (pro nefanoušky seriálu nejspíš 4* - ale pro nás fanoušky určitě 5*) ()