Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

BigDeal

Zo začiatku mi to prišlo slabé, fuckovanie účelové a nahrávanie pred živým publikom mi nechutilo. Už v druhej časti som ale Louiemu začal prichádzať na chuť a po 13 častiach mi bolo tak ľúto, že je koniec, akoby som strávil s Louieho rodinkou roky. Drsný, často až krutý humor Louisa C.K. som si zamiloval (na niektorých hláškach sa dodnes neviem dosmiať), hlavná dvojka je veľmi úprimná a sympatická a na vedľajších postavách sa dá tiež dobre pobaviť. Neviem sa dočkať nového Louieho seriálu. 90% ()

Krissty

Nejsem velkým fanouškem těchto klasických sitcomů a Louis C.K. mi více sedí jako stand-up komik. Vtípky mi většinou moc vtipné nepřijdou a zasměju se málokdy. Zatím jsem viděla tři díly a ten humor mi prostě není blízký. Ty vulgarity a sex mi ani nevadí, jen mě to docela nudí. Přesto bych ale chtěla shlédnout všechny díly a budu doufat, že Louiemu přijdu na chuť a hodnocení aspoň o hvězdičku zvýším. ()

Paxxx.cz

Rozhodně nepatřím mezi ty, které si získal seriál svou vulgaritou... V tomto směru se seriál odlišuje od konkurence což se mi na něm libí a jinak vcelku solidní zábava :-) ... 80 ze 100. ()

SaNcHeZ_cz

Dávám 4*, jelikož i přes fakt, že je seriál založen převážně na klišé, sprosté mluvě a urážlivém humoru, bavil jsem se u všech 13ti dilu výborně. Seriál do pohody. Nevybíravý humor komika Louse C.K. je tu výborně rozveden do seriálové podoby. Nicméně, nesedne to každému. ()

Korbitch

Louis C.K. je neskutečný komediální talent, s obrovským přehledem a kapacitou IQ. Jeho hořký, až úsměvný pohled na svět s sebou přináší neuvěřitelné situace, které ale naprosto přesně vychází ze životních zkušeností. Tohle nevymyslíte, tohle musíte zažít. Jeden z nejlepších sitcomů v dějinách komedie, který je zároveň sociální sondou. ()

Asgy

Svůj účel asi splňuje, ale jinak je tenhle sitcom jen pro silnější povahy, protože jde prakticky jen o jednu sprosťárnu za druhou. ()

ivishka

Louie je tak trochu jiný tip seriálu, než jsem čekala. Představovala jsem si, že to bude jen další v řadě seriálů, které mě nebudou bavit už jen tím,že se tam vyskytuje oblíbené americké živé publikum. Ale tady mi smích diváků ani nevadí spíše podtrhuje vtipné scény jednotlivých dílů. V pilotu jsem se smála od začátku dokonce např.scéna kdy se malá Lucy ptá otce a ten jí trpělivě odpovídá :-D. Prostě jedna z věcí co člověka něják násilně nenutí myslet na předchozí epizody, nebo se ho nesnaží tolik vtáhnout do děje, ale zaručeně pobaví :-). ()

nirvanafan

Co k tomu říct? Snad jen, že kdyby tu byla zvlášt top desítka komiků, tak Louis C.K. je pro mě jednoznačně na prvním místě. ()

Laxik

Chápu, proč tomuhle prostě nepřiklepli druhou sérii ani ti nejodvážnější z odvážných, stanice HBO. Takhle bezskrupulózní masakr, kde sice prso neuvidíte ani z dálky, zato tam ale svobodně bimbají bimbasové, se jen tak nevidí. Louie je sympaťák a jeho dcera nejdokonalejší spratek v historii televize. Bohužel smažme dvě až tří bombastický scény na díl a dostaneme jen křečovitou vatu, která volí cestu divnosti na úkor zábavy. Škoda, potenciál to má neskutečný. ()

zipper111

Tak já nevim, občas slušný hlášky, občas silně trapný scény, občas geniální scény, občas naprosto hovadský hlášky...je to takovej mišmaš několika sitcomů...ale ta manželka je pěkná :D ()

Macejko

Mierne nadpriemerný sitcom. Ak by niekto k tým výborným postavám napísal aj rovnako dobré vtipy, bolo by to o niečom inom. ()

SarumanKo

Zaráža ma, že komik Louieho formátu, ktorému v stand-upoch ide vymýšľanie a rozprávanie vtipných situácií bezchybne, nedokázal svoj um plnohodnotne previesť do seriálovej podoby. Má to geniálne momenty, ktoré dali mojej bránici zabrať, ale tie sú veľmi zriedkavé a človek sa väčšinou dozvedá len z extrémne rušivého štúdiového smiechu, že sa stalo niečo "vtipné". Zrušili to z pochopiteľných dôvodov. (5/10) ()

ABLABLABLA

"Because god's dead and we're alone." Tohle je zlatý důl na hlášky a nejvíc vtipné scény. Zapněte jakýkoliv díl... klikněte kamkoliv a počkáte-li max. dvě minuty... BUM.... super gag. Btw. tam hraje Emma Stone - neměla jsem ani tucha a bylo to moc milé překvapení. "But my dick is too aware that your pussy is a chamber of financial ruin." ................... "Well, fireworks are merely an abstract expression of those guys (finding father guys) shooting their loads all over each others' faces." ................... "She's a teenager. She's not a person." ................ "I'm not an alcoholic. I'm just the fucking asshole." ......................... "With all these cunts, I mean, they had to come from somewhere. Where did they come from? - I guess they all come from ona big giant cunt. - Yeah and that's God." ()

MATADOR

Louie je hovadu, všichni kolem něj jsou tak trochu hovada. Každá z epizod nabízí nesčetně skvělých momentů a vulgární mluvy. V tomhle šel Louis C.K. proti všemu, co bylo a je zaryté. Klobouk dolů! ()

CageDepp

Tohle bylo docela dost přísný.. Párkrát mi chvilku trvalo, než jsem některý věci rozdýchal.. Hnedka tohle jdu zařadit mezi nej seriály. Je škoda, že jenom 13 dílů, ale brzo si je pustim znova. ()