P.J.2

Loupež po italsku na britský způsob, kde spojnici v obou filmech hraje Statham, který hraje Stathama. Ale jinak je příběh svěži a dokáže zaujmout na ty necelý dvě hodinky. Jedinou výtkou je pro mne rychlý konec, jako kdyby došly finance, ale jinak velmi dobré. ()

Rafaelos

Film s velmi svižným dějem, kde 1. polovina děje ve mně nenechala žádnou silnou vzpomínku, přičemž poté začne atmosféra značně houstnout... ()

MickeyStuma

Bankovní loupež v zájmu spravedlnosti. Na takový námět vzniklo už mnoho snímků, takže něco originálního nelze očekávat. Po úvodním seznámení s postavami a s jádrem problému se rozehraje srozumitelný napínavý příběh, který neponechává nic náhodě a bez zbytečných keců jde přímo k věci. Napětí se dá krájet až do samotného finále. Jason Statham opět v roli, která mu sedla nejvíce. Ale pozor, nejedná se o akční film, takže nějaké té menší bitky se dočkáme až na konci. Jasonovo charisma je však nezaměnitelné. K odlehčení nechybí ani špetka humoru. Děj to nebrzdí a je trefný. Příběh byl do scénáře napsán údajně dle skutečné události, což podtrhuje nostalgický způsob dostat se do banky. Prokopat se od sousedů, už dnes přijde k smíchu, ale v sedmdesátých letech to byl ten nejjednodušší způsob. Snímek nenudí, má atmosféru a zaujme. ()

Raziel_cz

Strhující heist thriller, který má v rukávu zvraty jak od Ritchieho. A který brzy po nahláškovaném úvodu nabere o dost drsnější směr, než byste čekali. Parádně napsané, parádně natočené a parádně zahrané. Stathama sice jako akčního hrdinu žeru, ale moc bych si přál, aby šel do víc takovýchto projektů, skill i charisma na to určitě má. Úžasný film. ()

Olík

Malé velké heist movie, které svým ušmudlaným lookem klame tělem. Zprvu klasické „pojďme, vyloupíme trezor“ se souběhem události mění v atraktivní jízdu na červenou, zamotanou jako babiččino klubíčko, když ho dáte koťatům na hraní. Jo, jo, tohle akční drama, které na první dobrou působí dojmem filmů, které se svého času prodávaly v papírových obalech na pultech PNS, bez problému dokáže svou zběsilou atmosférou uspokojit potřeby milovníka taškařic Jasona Stathama. ()

Shona

Poctivé krimi zachycující velice přesvědčivě atmosféru 70. let v Londýně. Celé je to o bandě amatérských zlodějíčků, kteří se rozhodnou vykrást banku, aniž by zdaleka tušili co je čeká. Následky pak nebudou pro některé z nich zrovna růžové. Jason Statham hraje solidně, ovšem podle mě ho lechce zastiňuje krásná Saffron Burrows. Čekal jsem kapánek víc, ale i tak dvě hodiny utekli jako voda. Přesto něco tomu k 5* přeci jen schází. ()

darkreider

Vzhľadom na veľmi dobré hodnotenia tu, som očakával veľmi dobrý film a som naozaj moc sklamaný. Veľmi prekombinované, veľa postáv a skupín, ktoré sa navzájom nepoznajú a ani divák sa v nich nevyzná. Dosť som sa strácal a to už od úplného začiatku. Prvých 15 minút je absolútny chaos a strihy sú bez logiky. Ani môj obľúbený Jason v hlavnej úlohe to nezachránil. Momentálne je britská angličtina vo filmoch veľmi populárna, ale tá v tomto filme bola (naozaj to tak cítim) hnusná. A posledná vec - hudba. To bol výsmech?! Celý film jedna a tá istá basová melódia bez dynamiky. A ani sa tvorcovia nesnažili ju striedať tichom, aby sa oddelili scény. Jednoducho veľký nepodarok, ktorý je, z mne neznámeho dôvodu, na čsfd veľmi dobre hodnotený. Dve hviezdy za skutočný príbeh a pár(slovom PÁR) dobrých momentov. ()

JimiH

Z výborného námětu vznikl průměrný a předvídatelný lupičský příběh plný jednorozměrných charakterů. Jason stále víc přehrává než hraje, ale film zvládá táhnout kupředu. ()

bif

70% Statham prostě hrát umí, to mi nikdo nevymluví. V tomto inteligentiním thrilleru je spousta vtipných vsuvek a zajímavých rozhorvorů- rozhodně se nebudete nudit 70%. ()

Blaogranas

Páni, ti Britové to umějí roztočit (vlastně i natočit). Parádně to Jason "vymyslel". Velice povedený film podle skutečné události. Dokud se jednalo jenom o loupež a vše šlo podle plánu, nebylo to až takový "vzrůšo". Ale jakmile se rozjela vyšší hra, pak už bylo o co stát. Na 100% to není, ale musím uznat, že se mi koukalo velice příjemně a že jsem byl pořádně napjatý, kdo všechno vyvázne se zdravou kůží. ()

Torgal

V prvej polovici je dosť nudná záležitosť, ktorá zaujme jedine zasadením do 70-tych rokov. Pre mňa osobne to je ďalší z problémov, lebo ľudia sa v tej dobe obliekali strašne "uncool" a tento "uncool" feeling z filmu vyslovene sála. Našťastie sa to po vykradnutí banky (a teda v momente, kde by väčšina filmov finišovala) poriadne rozbehne a odrazu nadobudne výborné grády. To filmu vydrží až do konca, kde som sa k môjmu prekvapeniu dozvedel, že film bol založený na skutočných udalostiach. Keby nebolo nezáživného začiatku, tak idem s hodnotením vyššie, takto je to len "silná trojka". 7-/10 ()

Castielo

Normálně jsem se musel dívat do konce abych viděl, jak to dopadne. Statham zahrál skvěle. A nemusel ani zmlátit x lidí aby oslnil. Ze začátku pohodička, ale pak se to začne zostřovat až...no radši se na to koukněte, rozhodně to za to stojí. Super 4*. ()

Kingjiri

Sice bych si přestavoval vzhledem k obsazení Stathama větší porci akce (všehovšudy se objeví jen jedna větší v závěru) a při loupeži víc napětí, ale ve výsledku jsem vlastně spokojenej. Jde totiž o příběh inspirovanej skutečnejma událostma, při kterym se mi moc často nestává, že bych se nenudil a dokonce i bavil. Na začátku jde spíš o lehce oddychový heist movie, ale s blížícím se závěrem se z něho stává vážnější thrillerový drama. Obě polohy šlapou bez větších zádrhelů. Za filmařinu, sympatický herecký obsazení (Stathamova loupežnická partička dobře fungovala) a povedenou dobovou atmosféru čtvrtá slabá hvězda. ()