koumes.

Efekty byly ubohé a snaha oprášit oblíbený scénář 90-tých let je už dnes opravdu přežitek. A ani snaha to dohnat prsama to moc nepozvedne - děj určitě ne ()

vojtyp

Trošku sem se nechal zlákat slušným hodnocením a rozhodl se to shlídnout... Nejdřív sem shlídnul cca 5 min, začal se pousmívat a ihned sem to vypnul... Den na to sem dostal odvahu to dokoukat a zas tak hrozný to úplně neni... Chvílema mě to bavilo, ale člověk by neřek, že v roce 2010, kdy době vládnou počítače a všelijaké technologie je možné zpracovat Piraně takhle trapně... Kdo má rád krvavý jatka a všude kozy si přijde na své... ()

Pattrick

Čekal jsem teda něco lepšího, dějově je to šíleně jednoduché, moc se nad scénářem tvůrci nesnažili přemýšlet, ale zato nad krvavou řezbou, tam se vynařádili, až až, úžasný moment = ), celou dobu jsem čekal na něco takového a přesně to přišlo, Aja ví, jak s krví zacházet.. samotné finále, no budiž, uvidíme, jak to bude pokračovat ()

jay.jay.13

Kozy. Tohle slovo vystihuje novou Piraňu asi nejlépe. Kozy a krev. Důvod je jednoduchý - film se odehrává převážně na březích jezera Victoria, kde americká omladina tráví jarní prázdniny. A jak už to tak ve filmech bývá, americká omladina znamená POUZE prsaté modelky a vysportované metrosexuály. Všichni samozřejmě v plavkách, skotačící na hudbu a vůbec děsně free, cool a in. Jen tohle samo o sobě je naprosto směšný. Naštěstí už v úvodní scéně, kde probuzený piraňe sežerou Richarda Dreyfusse (oceánolog z Čelistí) je jasný, že tenhle film se opravdu nebere vážně. A to je taky to jediný, co ho vytahuje nad úroveň sračky a dělá z něj docela zábavnou "bezmozkovou" podívanou. Scénář je jedno velký klišé a něco jako originalitu by jste tu nenašli ani lupou. Prakticky uplně všechno, co se ve filmu stane, jste viděli už 50x v podobných filmech. Jestli něco Piraňu 3D odlišuje od té masy komerčních hororů pro teenagery, tak je to míra krve a násilí. Francouzký režisér Alexandre Aja (Noc s nabroušenou břitvou, Hory mají oči) už několikrát dokázal, že brutalita mu opravdu nedělá problém. Ve chvíli, kdy se hladové piraňe přiženou na plážovou párty, se Aja doslova utrhne ze řetězu. Takhle brutální mainstreamovej film v kinech už dlouho nebyl. Násilí se tu pohybuje od vyloženě srandovního (přefiknutí modelky kabelem, piraňa vyplivující ukousnutý penis) po skutečně děsivé (skalpování lodnim šroubem, "rozpadající" se modelka), které opravdu neni pro slabší žaludky. Bohužel je to zapotřebí, protože jinak ve filmu, který je uváděn jako horor, není po nějakém napětí nebo strachu ani památky. Vynikající gore efekty navíc bolestivě kontrastují s hodně špatnými digitálními efekty. Taky víc nadhledu by neškodilo, někteří herci to celou dobu berou hodně vážně. A těch silikonů mohl režisér taky ubrat, je jich tu víc jak masožravejch rybiček. 6/10 ()

misiacik

kozy, kozy kozyčky iba kôly Vám som dal tomuto filmu dve hviezdičky. Inak by padol do sračičky a nik by si ho nešimol ako staré hračičky. ()

Profík

Film zůstal někde na půl cesty. Za prvé 3D až v postprodukci, čímž sráží vizuální dojem, o který jde v tomhle díle v první řadě. A za druhé příběh a scénář jsou jen polodementní a ne naprosto dementní. Kdyby to bylo ještě pitomější, mohla to být ještě větší zábava. 70%. ()

EL5530

Rozhodně lepší než originál, který jsem prostě nedokázal dokoukat. Aja je prostě borec, který z shitovních originálů dokáže udělat lehce nadprůměrnou zábavu. ()

Severed

Mohlo to být příjemné vyvážení komedie, hororu a tuny koz. I to příšerné 3D bych odpustil, ale těch posledních 20 minut v režii americké demence jsem vážně nepřekousl. To bylo utrpení.. ()

botswana

Standartní kravinka se všemi atributy daného žánru (zatížíme lano 2 dospělými a 2 dětmi-však ono něco vydrží a z plavajícího pódia si uděláme Titanic), podaná ovšem místy trochu nestandartně a to všechno ještě 3D. Formátu 3D palec nahoru za zvýšení efektu, ale ten dabing to zase trochu sráží (obzvlášť když zvuk v kině není nic moc a čtveřice výrostků 2 řady nad vámi celou dobu konzumuje XXL balení chipsů). Konverzace se ale naštěstí v průběhu filmu omezí jen Whau a AU, takže člověk zas o tolik nepřijde. Od vzniku původního snímku už uplynulo neuvěřitelných 32 let, takže děcka ze školního autobusu nám trochu vyrostla a jarní prázdniny si umí náležitě užít. Z té záplavy nahých těl musela jít hlava kolem i těm rybám. Co se týče krve a ohlodaných těl, tak se režisér zhruba na 20 minut celkem vyřádil, ale že dojde i na plavající penis jsem opravdu nečekala. Dohromady je to ale celé jedna velká nadsázka a zábava a kdo čeká něco jiného, bude asi zklamán. ()

Hrmak

Krvou a hryzancami sa nešetrilo! V konečnom dôsledku však musím konštatovať, že takú pi*ovinu som už dlho nevidel:) PS: Jediné čo potešilo bola filmová smrť Eliho Rotha. ()

majky.20

Ale jo, tenhle biják prošpikovanej bikinama a krvežíznivýma kousavavýma nenažranýma vykulenýma zubatýma rybičkama se docela povedl. Celý film jsem se dobře bavil a na titulování na horror mi to přišlo až moc komický. Sice konec trošku ujel, no co, alespoň solidní zářez na pokračování. Solidní čtyřka s půlchlupem navíc. ()

xark

takuto blbost plnu prs, odrezanych penisov a nelogickeho spravania som este nevidel.. ale smial som sa celu dobu, neviem ci to bol zamer, ale pokial pristupite na to ze je to totalna kravina a mate radi nezvycajne druhy smrti tak sa vam to bude pacit ()

mirinkat odpad!

Kto iny moze natocit takytu p**ovinu ako "uzasny a nezdolatelny" Americania. Uz po 10 minutach som rozmyslala ci sa mam zacat smiat alebo plakat. Niektore momenty tam perlili tak ze mi az oci slzili. Jedine coho je tam naozaj pozehnane a obcas sa mi zdalo ze to konkuruje aj samotnym hlavnym postavam (piraniam) su nahe krasky ktore je tam mozno vidiet snad v kazdej polohe. Cize ucineny raj pre muzske oci. ()

ronin zabak odpad!

Ve filmu mě nehrálo několik fakt, jako absolutní kanibalismus, dýchání bez kyslíku v nějaké průrvě, jelikož voda musí být okysličená, výbuch který zabil piraně vzdálené až k pobřeží, kde probíhaly jatka, a navíc samotné piraně se bojí, což nedokazovalo chování jedince v tom akvárku. Abych to zkrátil, pohádka a jako groteska mě to pobavilo jako film, NE!!!!! 5 * tomu může dát pouze člověk, kterého kousla piraňa nebo se omylem dostal na internet v chorobomyslném ústavu. ()

Planchet

Jedním slovem FUJ! Jsem už starý candát, kterému nikdy potoky filmové krve a vyhřezlých vnitřností nevadily, ale pláž plná lidí v různém stádiu okousání, amputací, či intercidace mě nakonec donutila na pár minut odložit lososový sendvič který jsem právě pojídal a který se mi začal pěkně eklovat. Tudíž velká poklona pro Aju a velmi nadané trikaře a blicí pytlíky do kina pro všechny.... ()