ER

Řemeslně natočený horor,nic nového pod sluncem.Vlastně něco nového tu je-3D.Toť vše. Jo a ten fórek s pindíkem je hodně dobrý. ()

maniche

bylo tam snad všechno, co nenáročný divák hororů potřebuje. Berme tento film trochu s nadhledem, Aja ho do určité míry točil s tímto záměrem. Kdychych Piraňu viděl v kině, hodnotil bych pravděpodobně o hvězdu výše. ()

Petulka88

Skvělá oddechová zábava! Jasně, nedá se od Piraně očekávat promyšlený děj nebo dokonce nějak důkladné prokreslení postav. Ale není to moc dlouhé, aby to začalo nudit, pořád se ve filmu něco děje, krví a brutalitou se ani trošku nešetří, je to místy i sranda a komu by vadilo dívat se na krásný holky v plavkách nebo i bez nich? A masivní útok rybek při soutěži Miss mokré tričko je opravdu ultimativní nářez. Bohužel jsem film neviděl ve 3D, ale to musí být teprve neskutečný masakr. Pravda, piraně občas působí až moc počítačově a přerod hlavního hrdiny z ňoumy na akčního hrdinu je dost náhlý a i trošku podivný. Ale přes to všechno, já byl víc než spokojený. Je to opravdu ,,jen" zábavný film, který si na nic nehraje (naštěstí). A to není zrovna málo. ()

Lorge

Už dloouho jsem se nedíval na žádné hororové gore béčko, snad od záklaky, a tak jsem se trochu bál, co to bude za shit. Kupodivu se ale zklamání nedostavilo a naopak jsem byl mile překvapen tím jak jsem se bavil u ukousnutého penicu, či ohlodaných silikonů. Navíc návštěva u "Docka" a Jerry "Slider" O´Connel taky potěšili. 3,7 :-) ()

Demonic189

Za iných okolnosti by som dal dobré 3*, ale proste mam z novej Pirane velmi dobry pocit! Človek sa nemoze nudit(hlavne heterosexualny človek), takze hluche minutky nie a nie prísť. Trocha zamrzia digitálne pirane, na druhej strane potešia výborné "gumové" telá po útoku týchto malých žráčov. ()

Drtic

Tak tohle se nepovedlo. Asi první film z technologii 3D který skončil témeř naprostným fiaskem. Film proste ničím nemohl prekvapit a ani se o to vúbec nesnažil. Nekolikrát sem se z chuti zasmál. Párty, slunce, holky, prúzračná voda všechno jedna velká idylka která už sama riká, že dojde k masakru který nevydesí ,ale pobaví což je smutný. ()

Ryšty

Až takovej masakr jsem rozhodně nečekal a příjemně potěšilo.Hlavní hrdinové nejsou žádní tupci, jak tomu v hororech bývá a jsou to celkem sympaťáci. Pornoherečka Riley Steele tomu dodávala na kráse. Těším se na pokračování. ()

markotter

Typická blbost typu mravenci útočí, ale dokonale vymyšlené a provedené scény piraního hodování mě utvrdily v tom, že Aja má do budoucnosti velký potenciál. ()

Acrobat odpad!

Až zasvieti slnko spásy nad televíziou budem tam. Ratio zýva, faith balancuje. Rybári vo vytržení, chlapci badajú skamenelosť vtákov, Plešivec má sviatok. Silvestrovská zábava ako spanilá jazda. Ani v najmenšom úmysle nemám v záujem ani chuť riešiť 4 mŕtve decká v aute vracajúce sa o 03:35 nad ránom. Vraj je náročné pochopiť 4 snové roviny. Kravina. Veď si človek. ()

Lovec prasat

Od Aji tradičně kvalitní horor, ať už vyzdvihneme věrnou brutalitu, která však není samoúčelná, budování napětí, inteligentní práci se střihem a postavami, kvalitní (a kozaté) herecké obsazení i notnou dávku nadsázky. Film baví od prvních minut do závěrečných titulek a na nic si nehraje. Celý článek zde. ()

Armin82

Kvalita bídná,herecké výkony špatné,scénář taky žádná sláva,ale něco přeci jen hovoří pro mých 60%--->efektní obětování se borce s motůrkem ze člunu,kterej je pod tou vodou pěkně kosí, než se do něj zahryznou,krví taky nešetřili,dvě krásný nahotinky koupající se pod lodí a nakonec nejlepší hláška z filmu,když do půlky sežranýho Jerryho O´Connela vytáhnou z vody a on tam začne hlásit ,, Ty sv*ně mi ukously p*áka!!´´ :-D ()

hyper01

Po zhlédnutí jsem plný rozporuplných dojmů. Často jsem se smál, často jsem se nemohl vynadívat na krásné (nahé) ženy, kterých tam bylo opravdu hodně (ne-li ještě víc). A taky jsem si často říkal "A kurva, tak to už je moc!". Byl jsem naprosto pohlcen do děje po celou dobu sledování, klepal jsem se strachy a taky žaludek mi udělal pár přemetů. Nejlepší scéna jednoznačně s přejížděním polomrtvých lidí motorovým člunem a následným namotáním vlasů do motoru (vážně stylový skalp!). Uvažoval bych i nad pětihvězdičkovým hodnocením, ale nedovoluje mi to ten fakt, že mi tento film, jako druhý po Čelistích, znechutil koupání v moři/jezeře na pěkně dlouhou dobu (ještě, že jsem se na to rozhodl podívat v lednu a ne třeba v červenci). ()

Azog

Celkem dobrý béčko.....teda když přeskočíte až na scény ohlodávání kostí, tak o nic nepřijdete, ale některé béčka, na rozdíl od tohoto, můžete přetočit klidně až k titulkům a nenajdete zhola nic. ()