RoxaNie

Toto som začala pozerať hneď po Čeľustiach... zo začiatku ma to príliš nenadchlo, aj keď od názvu som si sľubovala veľmi veľa. Potom to začalo byť až príliš prehnané, ten masaker, no radšej nevravím nič. Ale koniec stál za všetko, skoro som dostala infarkt z toho a začala sa veľmi smiať :D Každopádne 3*, nemalo to systém. ()

Helled

Verze z roku 1978 byla téměr nekoukatelná kvalita děj střih některých scén Aja dostal určitě pár cených rad ať se do sraček nepouští nejdřive jsem viděl Piraňu 1978 takže jsem si myslel že tento film bude kokotina ale naopak bylo to výborné jsem rád co tento film udělal z Piraňou 1978 jediné co v Piraňi 1978 vynikalo byla brutalita a tady Aja zazdil výboenou brutalitu a vytvořil jěště lepší opravdu nejlepší film o piraních spolčeně z pokračováním Piraňa 3DD ()

uprchlice

Alexander Aja je opravdu mistr brutality a dokáže si diváky získat "jen" několika litry falešné krve. Přesně to platí o jeho nejnovějším horroru "Piraňa 3D", který jsou tím živým důkazem. I mě dokázaly uchvátit, i když se jednalo o počítačově přemnožené vodní svi*ě Ovšem přemnožené nebyly jen ty ryby, ale v (téměř) každým záběru na Vás vybafly k*zy, které byly ve filmu hlavní atrakcí. Když se to tak vezme, byla jsem ráda, když jim ty rybičky pěkně ohlodaly ty jejich silikony! Jinak děj je prostý. Mladé (a nadržené) mládeži právě začali jarní prázdniny a všichni si to samozřejmě namířili k vodě, kde se rozjížděla akce "Ukaž k*zy"! Jenže místní šerifka právě objevila v jezeře ohlodanou mrtvolu... Z toho vyplývá, že své dvě ratolesti a dospívajícího syna musí za každou cenu držet dál od vody a přitom požádá právě svého syna, aby je hlídal. To nedopadne dobře! Syn těm dvoum capartům zaplatí s tím, že poslušně zůstanou doma, zatímco on si půjde žít svůj život (tzn. půjde prohánět ko*y ) . Bylo mi hned jasné, co ty dva caparti neposlušní udělají... Teď se vracíme ke ko*ám. Syn vyjíždí na moře, společně s dalšími lidmi, kteří začínají točit po*no. On je hlavní kameraman a malém se stane i účastníkem, ovšem to by ho jeho (skoro) holka nesměla (sice jenom malém) poblít Asi ho to hned přešlo, chudáka Mrtvoly přibývají a ta nejlepší scéna, v podobě toho největšího masakru, právě začíná. Rybičky se naštvaly a rozjely vodní hrůzu. Stovky ohlodaných těl, plno krve (jak říkám, ten Aja je prostě jednička ) a voda se barví doruda... Každopádně jsem se bavila po celou dobu filmu, protože film měl scény při kterých člověku doslova tečou slzy v očích Jinak herci byli šílení, ale vlastně celý tento film je šílenej, takže by se dalo říct, že je vlastně totálně hustej! Vlastně bych ho zařadila mezi "Top desítku, aneb když se zvířátka zblázní" Velice doporučuju! ;) ()

dalver

Okatá a predvítateľná béčková blbina, okorenená slušným 20minútovým splatter masakrom. Ku ktorému kým sa dopracujete tak sa stretnemte s nejakými pornohviezdami a občas vidno aj nejaké ryby. A keď nieje kosačka na trávu postačí aj lodný motor. ()

JimmyMadison

Než jsem si Piraňi 3D pustil, nekoukal jsem na trailer ani na herecké obsazení, nečetl jsem recenzi, v podstatě jsem nevěděl do čeho jdu, a musím říct že jsem byl ve finále mile překvapen. Snímku nechybělo nic, co by klasickej horor neměl postrádat, ať už napětí, spoustu krve a masa, a nebo záběry krásných, nahých ženských ( a že jich tam bylo ...). Film na mě zapůsobil retro stylem, na což přihlížím kladně, a že tam uvidím Kelly Brook v plné kráse je už jenom bonus. Hodnotím třema hvězdama, a co se týká filmů o vraždících zvířatech, myslím že je Piraňa 3D určitě nadprůměr. ()

koldin odpad!

Odpad všech odpadů. Když pročítám ty vychvalující komentáře, tak pořád nechápu, jestli si všichni dělají srandu, nebo mi něco uniká. Na to, že to je z roku 2010, tak je zpracování hodně laciný. Všechny žravé scény jsou tak digitální, až z toho bolí oči. A ten konec, pane jo, to byla opravdu třešnička završující tohle veledílo. Bohužel na mě asi kozy ve filmu nepůsobí tak, jako na většinu hodnotitelů tady :D Horor ani komedii to nepřipomínalo ani vzdáleně, spíš mi to přišlo jako nějaká hodně špatná parodie na parodii. ()

Sachmet87 odpad!

Moc nerozumím zdejšímu hodnocení, film jsem viděla ke konci a úplně mi to stačilo. Jako masakr na jezeře, kde ještě k tomu jezdí blbeček na motorovým člunu, za ním spoušť jelikož motorem rozsekává tonoucí, také ryby nemají potom takovou práci...Nejvíc mě rozsekalo, jak vytáhli na kost ohlodanýho týpka, kterej normálně žil i když mu chyběla půlka těla a jediný co řval bylo, že mu sežraly piraně ptáka.A o záběru, kdy ke dnu padá mužský úd a rybička ho přežvýká a vyplivne, no tak to už jsem měla pusu dokořán a nevěděla jestli se mám smát nebo plakat, co se dá natočit. Ani jako komedii to nehodnotím kladně, je to laciný humor, zpracování efektů nestojí ani za řeč.. Za mě bych nedala ani hodnocení odpad! ale nic horšího už není, tak se s tím musím vyrovnat. Asi jsem nepochopila smysl filmu, pro mě bezduchá blbost kterou nepotřebuju už nikdy nikdy nikdy vidět.Pokud bych filmu udělila i jednou hvězdou, urazím tím filmy, které jsem jí hodnotila, takže za mě děs běs trapárna. ()

TheKleofa

Překvapivě to nebylo vůbec tak špatné, jak jsem čekala. Alexandre Aja potvrdil, že horory točit umí, a to i když jde o poměrně blboidní příběh. Tady má u mě hvězdičku navíc za nadsázku a ironické zobrazení amerických stereotypů. ()

soukyd33

Dost tvrdé záběry z tohoto filmu dělají pěkný krvák. Soundtrack je super a akční. Velmi pěkné prostředí na pláži se zanedlouho promění v jatka, za to může neznámí druh piraně. Příběh je téměř o ničem, ale o ten tady nejde. Hvězdiček 3*** ()

Thug_Leo

Některé scény jsou skoro za 5* zábavně krvavá jízda. + solidní herecké obsazení a málo hloupých momentů. V rámci žánru Horror/Komedie silných 80% ()

JB001

Horory nejsou žánr, který bych vyhledávání. Nejdříve jsem viděl dvojku a protože mne to zaujalo, dal jsem i jedničku. A ta je mnohem mnohem lepší. Po všech stránkách. Parádní zábava ()

StrayWolf

Veľa chlastu a veľa nelogických nápadov. A hlavne veľmi veľa američanov, ktorí toto všetko v tomto filme s radosťou predvádzajú. No ako tu už bolo písané, je to celkovo veľmi zábavné. Skvelá hororová komédia, pri ktorej si prídu na svoje priaznivci krvi, čriev a podobných večierkových dobrôtok. Oplatí sa to pozrieť. ()

Novik

Brutální masakr! Ač mě první půlhodina šíleně nudila, druhá polovina mě vše vynahradila, a to sem to poprvé viděl bez zvuku s titulkama, podruhé už v kině a to v 3D verzi a ani na minutu jsem se už rozhodně nenudil jako napoprvé, a to je u takovéhleho filmu dost vyjímečné. Troufám si říct že tady 3D verze se vyplatí víc než u kteréhokoli filmu např. Avatar, Souboj titánů, Vánoční koleda atd. Docela přijmu i další pokračování a jsem zvědav co režisér Aja (doufám že pokud to pokračování opravdu vznikne tak jedině s ním) tam přidá. Paráda, bravo, tohle jsem opravdu nečekal a už vůbec ne v rozměru 3D já se nehorázně bavil! "Ukousli mi ptáka!" PS: Jaká nádhera když vám z plátna krouží tolik krásných holek a jak se na kameru lepí s těma svejma "kozama a prdelkama" :) Viděno v kině ve 3D rozměru. ()

Goodboyko

Prečo po dobrych filmoch ako Noc z nabrusenou britvou, Hory maju oci prichadzaju uz len slabsie filmy, mam pocit ze kazdy z nas si moze povedat, toto by som natocil AjJA! ()

peppe

Docela pěknej masakr, rybičky se napapaly, nic pro slabší povahy. Jinak samá prdýlka a kozy, docela fajn oddychovka. Doufám, že to bude pokračovat, vzhledem k tomu konci :))) ()