cmman

Útok na nejnižší pudy v podobě spousty "koz" a krve. Piraně působili až moc digitálně a vůbec, chybí i logika, děj je předvídatelný. ()

Daviidesek

Nejsem si úplně jistý jak to mám komentovat. OK, piraně byli fajn, žravý a celkem hezky udělaný to jo, masakr byl taky slušnej, krve víc než dost, beru. To že jsou to tvorečci prehistorický už je horší, hafo scén je příliš samoúčelných a zbytečných. 3 metrový piraně jsou fakt hlína, je tam dost logických chyb a film působí trochu odflákle. Nevím, původní piraňa byla slušný horor, tohle horor není, atmosféru to nemá, thriller taky ne a ani komedie to moc nebyla. Bylo to takové neslané nemastné a to i přesto že děj měl docala spád. Fakt nevím ,ale prostě mě to nenadchlo. 45 % ()

golgoth

Tak toto bola riadna hlúposť. Niekoľko statočných WTF momentov. Množstvo nahých ženských, ale bohužiaľ nezachránili to. 1 hvezda za niekoľko smiešnych scénok. A čakal som podstatne lepšie efekty. ()

granatoo

Co viac si možeme priatˇ. Klasické B-čko ktoré sa na nič nehrá. Sú Tam kozy ,litre krvi, jednoducho vypnútˇ mozog a užitˇ si túto hororovú jazdu naplno. Dávam 90 % :-))) ()

Ondrish

Zbytočný film. Pekné zábery na americké mestečko s jazerom niekde v púšti a ešte krajšie polonahé pipky a to všetko dokonca v 3D je síce pastva pre oči, ale trapný dej a podpriemerné digitálne efekty s pokusom o horrorový nárez to všetko pochovávajú. Mohol som ísť radšej na dobrú večeru – asi by som si to lepšie užil. ()

soulless

Tenhle film od podstaty tupější být ani nemohl ... taková novodobá replika Čelistí. Nicméně i když je scénář neskutečně debilní a Ving Rhames s moter neskutečně drsný, měl jsem záchvaty smíchu jak na běžícím páse:D Gianně ukousli nohy (překvapivě kozy ne), Ashlynn to rozseklo na půl (škoda že jí tam nebylo víc fňuk) prostě Béčko jak má být .... a že to má grády. Prostě i když je celý film neskutečně debilní a 20 min dopředu vím o co jde, stejně jsme se nenudil a chlamal až do toho ultradebilního konce :D P.S: ukousnout penis? Jaká nehoráznost ! ()

dopestMF

Aju mam rád za jeho remake Hory majú oči,za toto však u mňa má čierny bod!!! Tešil som sa na masaker,miesto toho sa mi však dostal slabučký odvar (až na dve tri scény čo sa útokov piraní týka)....Samozrejme,že som nečakal neajký extra filmársky kúsok,už len z toho princípu že ide Béčko ale tým bol aj HMO 1 a tam to zvládol...celkovo nie až taký prúser,ale pre mňa osobne sklamanie. ()

Breaker

Tak to tu již dlouho nebylo. Ano, béčkových hororů je nespočet, ale s vlnou počítačové magie máme triky lepší a lepší. Děj upadne v zapomnění, o Ajovi ještě určitě uslyšíme. Nebál bych se ale nějakého pokračování, které více zapracuje na "hladových rybičkách" a né jen na opakovaně kříčící mládeži ve vodě. Poslední výskok hladové rybičky jsem čekal, ale dostal mě :). ()

Lukoh

Film, ktorý sa snažil pritiahnuť diváka hlavne odhaleným poprsím a možno scénou, kedy polku modelov a modeliek, ktoré hrajú v tomto filme zožere veľké hejno inak už dávno vyhynutých piraní... Jediné čo oceňujem je výber Christophera Lloyda, ako vedca, na túto rolu sa hodí 100%tne... ()

Yelush

Po vzhliadnutí traileru som čakal prúser, ale nakoniec sa z toho vykľul výborný na nič sa nehrajúci krvák, ktorý naozaj netreba brať vážne a treba si proste užívať krásne babenky, krvičku a veľmi hladné a nahnevané piraňe. V rámci žánru veľmi podarená chuťovka. Asi by som dal 3+, ale zaokrúhlim nahor..) ()

ceda1987

Komentář k tomu filmu je: Pokud chcete zažít krvavou vodu,ječící ženský a hlavně samé prsa hezkých slečen takfilm je určený právě pro vás. Takže mé hodnocení je:Staré piraňa 5 hvězdiček a tenhle 2 hvězdičky ()

marco.uk

ANO! ANO! ANO! JO! JO! JO! Priznavam, na zaciatku som bol skepticky, ale potom som si to zacal nenormalne uzivat. Horror pri ktorom som sa smial a radoval ako maly chlapec na vianoce pri stromceku. Brutalita s mega davkou morbidnosti...Esteeeeeee...Ja som si niektore sceny prehraval aj 20x. A to nevravim este o scene s Kelly Brook :-) Pri tom hromadnom masakre mi tej nahluplej a arogantnej americkej mladeze ani nebolo luto. Mimochodom, aby v amerike nazbierali 50 stihlych a peknych dievcat, tak to museli robit kastingy uz dva roky dopredu vo vsetkych 51 statoch :-))) Zaradujem medzi svoje NAJ filmy a urcite si to este vela krat pozriem. A V BUDUCOM ZIVOTE CHCEM BYT PIRANHAAAAAAAAA... ()

pavel80

Aja mi udělal tímto ohlednutím k eko-hororům ohromnou radost. Už úvodním obsazení Richarda Dreyfusse mne naladil do příjemné pohody a nezklamal ani po dalších 88 minut. Přicházíme do Amerického městečka Victoria, kde léto probíhá v plném proudu a máme tak možnost, nechat se unést náladou svlaženou hektolitry piva a úzkými proužkami bikin. Na výměnu třpytivé blankytné hladiny za červenou nečekáme naštěstí dlouho... Aja se vyloženě vyžívá ve způsobech snižování stavu studentů na plochu čtvereční a způsoby nejsou opravdu pro dámský doprovod. Po zamotaných vlasech v lodním šroubu a efektním máchání tím samým předmětem při likvidaci rybího potěru vám jistě dá protějšek zapravdu. Pro mě podtrženo a sečteno odešel jsem z kina s tím pro co jsem si přišel... Zazářili : Alexandre Aja, Elisabeth Shue. ()

KubaST

Nezapomenu ještě dodnes na návštěvu tohoto filmu v kině očekávajíc jakýsi běžný horor, jak obecně známe. Nuže, nasadil jsem 3D brýle a koukal. Jenže občas jsem musel podvědomě brýle sundat, jelikož některé scény mě svou realističností až dost překvapily, jinými slovy, Aja to natočil odlišným stylem, bez obvyklých klišé, jak bývá zvykem... Alespoň si člověk mohl občasně na chvíli oddechnout pohledem na pěkné slečny, třeba nádhernou Kelly Brook... ()