ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Zackk

nejlepší herecký výkon všech dob. Sacha Cohen není gay a dokázal naživo ve skutečných situacích zahrát nejteplejší osobu v historii lidstva, a to všechno s rakouským přízvukem. kam se hrabe tom hanks, je sice skvělej ale má na každou scénu padesát pokusů a třeba celej den, Cohen ne. výbornej film, vtipnej, ale též dost znechucuje homosexuály - což ale nikomu nevadí ()

Sergii odpad!

Cením si Cohenovu snahu pro jistý protest proti zavedenému systému a tak dále. Ale nemyslím si že způsob jakým to dělá v tomhle filmu je ten pravý. Tolik fekálností a nevkusností podpořených v tomhle případě bohužel jeho dobrým výkonem jen zbytečně vyvolává homofobii(to si myslím). V Boratovi to bylo jaksi na hraně a dalo se to s humorem zkousnout. Bruno je však daleko za hranicí. Dvě hvězdy z pěti. ()

Shay

Sacha by měl dostat Oscra za takové snímky a nezapomenutelné scény a vodopády takových vtípků! Je vidět, že se ničeho nebojí a tímto filmem i myslím hodně podpořil homosexualitu. A mimochodem.. tohle je film, na který se musí podívat snad každý, kdo má rád humor a tohohle komika. Borat je samozřejmě lepší, ale i tak tohle stojí za to! ()

vorel999

Abych pravdu řekl, tak mě to bavilo skoro stejně jako Borat. Nejlepší na těchto filmech, že jsou nějaké scény natočeny bez toho aby lidé věděli, že se jedná o natáčení filmu. Jako například Show, do které Bruno příde s černouškem. Potom ty fotky, které s ním nafotil jsou opravdu vtipné. Nebo scéna, kde Bruno natočí vlastní seriál a lidé na něj pak koukají a hodnotí ho. Je pravda, že film občas zabíhá do moc sprostých situací, ale to k tomuhle filmu patří. Baron Cohen dycky pobaví a doufám, že natočí ještě nějaký podobný film. Bruno se prostě snaží být známý za každou cenu. V tomhle filmu samozřejmě nemůžeme hodnotit výkony herců a myslím, že alespoň polovina textu byla improvizace. Dávám lepších 70% ()

flouny8

Někdo tady lamentuje nad každym filmem, že nemá duši, žádný přínos,,, a podobný intoušský sračky a pak dá týhle kravině 3*, 4*? Si ze mě děláte prdel. Přehnaná homoušská parodie, dost často až nechutná. ()

jenspifa odpad!

Ne tohle ne. Nezastavam se homoklad ale smat se tomu taky nebudu. Spis mi to prijde nechutny. 5% ma to vubec cenu hodnotit? ()

mcamino

Čekal jsem od toho něco podobného jako Borat. To se úplně nevyplnilo, protože tenhle film neni založen jen na komických scénách, ale hlavně na poměrech ve společnosti. Vidíme přístup společnosti k homosexuálům. Nazval bych to takovou psychologickou komedií. Sasha Cohen však opět zahrál skvěle. Dávám 4*. ()

I.ball

Je jasné, že pokud chcete šokovat s obnaženým genitálem a bezbřehou homosexualitou, musíte pryč z Evropy. Na Středním Východě jsem ale Bruna opravdu nečekal a pokud to byli opravdoví teroristé, resp. zástupci dvou znepřátelených stran, jako že byli, byl Sasha sakra odvážný. V Americe to už vcelku zběhlý Bruno rozvířil dle očekávání a vždy hladce, ale ten Střední Východ, to je na tři hvězdy jen za tu odvahu. Skvělá satira. Bez kondomů, bez zábran. 85%. ()

Baroque

absurdné, čudujem sa, že SBC ešte nedostal poriadne na piču. lebo toto sú samé provokácie o život. hoci mám radšej borata, možno aj preto, že má lepší dabing, bruno zachádza za hranicu ľudskosti a prijateľnosti. provokácia za provokáciou, pričom mu etnická sebairónia nerobí problém. raz to preženie a bude mŕtvou legendou. jeho poloherectvo je fenomenálne. je to pán. treba vidieť. bezpochyby. ()

ssarka

dávám o hvězdu míň než Boratovi...tohle už je na mě moc....ale mimino na pásu pro zavazadla na letišti je prostě pecka..:D :D ()

Eseter

Sacha Baron Cohen je odvážný tvůrce a zde se mu vtipně a velmi obratně povedlo odkrýt bigotní, homofobní lidi v celé jejich kráse. Především romantická líbačka v ringu je opravdu nezapomenutelný moment filmu. ()

Isabellla

Skvělá komedie, po které se ještě se i několik dní po projekci musím pořád smát, když si vzpomenu na některé scény. Cohen a lidi kolem něj prostě umí. Spolu s Boratem nejlepší komedie minimálně za posledních 10 let, i když Cohenovo filmy se těžko srovnávají s jinými komediemi díky svému osobitému stylu. ()

Pattrick

Cohen se neštítí vůbec ničeho, neskutečnej nářez na bránice :D Já jsem ho koupil, za co? Za Ipod :D Coo!! No, takovej ten červenej :D Ty vole, to je moc. Afroameričani. Dobře si to dával, prostě správná ulítlá komedie, která mám rád ()

benedikt28

Škoda, že to není skoro vůbec vtipné, parkrát se člověk zasměje, ale většinou jen umírá trapností a je mu líto promarněného nápadu... A rozbít hubu by rozhodně zasloužil!!! ()

kokoschka

totální hegeš.pro každýho kdo není úplně zamindrákovanej a rád si dělá srandu z menšin, tak vás to dostane. Ani chvíli sem se nenudil a pořád jen tlemil a tlemil... ()

O_riginals

Uz Borat byl skvely ale Bruno je neskutecne vtipny a trefny. Nemam nic proti gayum a proto neresim co ostatni. Moc vtipne a chudaci amikove:))) ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží