ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

anli

Po kazachovi Boratovi se Sacha Baron Cohen rozhodl zesměšnit rakouskou celebritu Bruna a opět byl spoluatorem scénáře.Scénář je tady podobný a hodně od Borata opisuje,žel bohu je pro mě mnohem méně vtipný a zábavný,i když je asi stejně šokující a urážlivý.Typ a způsob humoru mi tu už zdaleka tolik nevyhovoval,takže jsem se nenasmál jako u Borata.Film také nedrží tolik pohromadě a občas působí spíše jako sled scének a gagů.Nicméně i tak je občas vtipný a trochu zábavný.Za britského komika v akci a písničku na konci dávám čistých 50% a copak tomu říká Arnie? ()

Tereszka33

Welcome I´m Bruno, hahahaha. Je to sprosté, je to drzé, je to gay, je to Bruno je to Sacha Baron Cohen. Šílenost, která mě baví. Chlapec se nebojí ničeho. ()

hroubek

To co si dovoli Sacha Baron Cohen ve svých filmech to si nikdo nedovolí.Jemu je jedno,že celý svět ho bude mít za idiota,homosexuála,kazašského reportéra a nadrženého blbce který poslouchá hip hop.Jeho hrdinové netrpí morálním kodexem a slušnym chováním.Tam kde Ali G selhal tam uspěl Borat ale Brüno je nekorektní hovado(ale vtipný)to nemění nic natom,že většina vtipů se týká homosexuality a počase je to spíš trapné než vtipné.Cohen nám ukazal,že dokáže udělat z obyčených lidí blbce je tím,že s ním mluví(tohle se nejvíc týka Borata a Brüno).Doufám,že další film jeho film bude stejně zábavný. ()

Brandon

Brüno je, děti si teď zacpou uši, Pi*ovina s velkým P. Exhibicionistická kulervoucí estráda. Super, ale už nikdy víc! ()

Petr23

Narozdíl od Borata mě Bruno docela zklamal, je sice pravda že šokoje daleko více, ale to není všechno. Občas se mi to zdálo nudné a místy přehnané. Ale to bude asi to proč by si nikdo neměl tento film nechat ujít. Ale celkově to určitě stálo za zhlédnutí. :-D ()

Millanium

Nechutné, absurdní, trapné, ale také občas velmi vtipné. Tak tyhle pocity jsem měl u tohoto Cohenova filmu. Již Borat bruslil někde na hranici mezi trapností a skvělým humore, bohužel však Brüno tuto hranici vemi často překračuje a člověk se často chytne za hlavu s pocit, zda má zapotřebí na ně něco takového vůbec koukat. Zajímavý konec a bohužel i zprznění mých oblíbených zpěváků Bona a Chrise Martina. 50% ()

VasaX

SBC se vždycky snažil být přinejmenším kontroverzní. A s narůstající slávou si může dovolit víc přitlačit na pilu. Takže jeho crossover reality show a hraného dokumentu se stává čím dál tím šokující a drzejší. Brüno v tomhle ohledu toho předvedl hodně a z jiného soudku než Borat. Osobně by mě zajímalo, co bude další. Jako reality show (a trochu sonda do lidu Spojených Států) s příběhem to není zlé :-). ()

sochy.zirafka

Sacha Cohen je opět výstřední. A asi nejnechutnější, co jsem kdy zažil. Film je zaručené emetikum. A ač jsem se místy i bavil, na druhé shlédnutí to opravdu není. ()

H.Gordon odpad!

Další film, který vůbec nemusel vzniknout. Pro mě teda postrádal veškerý humor a navíc byl víc než trapný. Cohen je mi velice nesympatický a jeho smysl pro humor je mi naprosto neznámý. Neztrapňuje jenom sebe, ale i mě, když se na film dívám. Bruno si ode mě nezaslouží ani hvězdičku. ()

VanTom

Ten neustálý příval úchylných (homo)sexuálních fórů a narážek brzy začal působit poměrně monotónně, postupně se ale několik skvělých scén urodilo (talk show, v armádě, na lovu, závěrečný zápas v kleci). Boratův "dokumentární" styl je tu nicméně vytěžen na maximum, takže další podobné filmy už si nechám ujít. ()

Sany33

Od Cohena som teda očakával oveľa viac, popri filmoch ako Borat a Diktátor, ktoré mali to osobité humorné čaro samozrejme na hrane únosnosti a nechutnosti ako to už iba on vie. Som sa na moje prekvapenie na Brunovi nepobavil, tak ako som očakával, nie som žiadny hater homosexuality ale to čo sa deje v tomto filme je prehnané a nevkusné. S humorom to nemá veľa spoločného teda až na scénku s vyvolaním ducha MillyVanilly, tam som sa dosť pobavil. Ale jedna svetlá pasáž na 80 minútový film je žalostné a s toho vyplýva aj moje hodnotenie 15%. ()

bizz_mjc

Ani tolik nevadí, že Sacha dost opakuje svůj koncept, nicméně téměř absolutní jednostrannost humoru ho zavádí až za hranice. ()

cross

Tam kam se Borat obával třeba jen nahlédnout, tak se Bruno vrhá se střemhlavou samozřejmostí...a tím pádem očekávejte, že si Bruno bere ještě méně servítek, je sexuálně ještě otevřenější a zároveň ve výsledku ještě vtipnější než Borat. Bruno dokonale nastavuje zrcadlo nejen homosexuálům, ale i všem celebritám a američanům vůbec... Filmová bomba, u které jsem se dokonale bavil, výborně zasmál a nestačil se divit nad stupiditou a chováním protagonistů (těch kteří nevěděli o co jde) a filmařským umem, odvahou a brutálně ujetým smyslem pro humor Cohena.... Jen tak dál, tohle si tenhle ujetý svět zaslouží a jestli nějaký poťouchlý brit s fekálním humorem pomůže, proč ne....;) ()

ganz

Sasha Coen dokázal úžasnou věc. Dovedl stupisitu do absolutního bodu a místy se z ní stala genialita. Homofobům bych tento film asi nedoporučil, přeci jenom minutový záběr na točící se penis může být pro někoho už trochu moc, ale to je pouze prostředek kterým bruno boduje ( pravda že bodovat penisem...). Řekl bych že nejlepší část je jeho pobyt v Alabamě, ale celý film má své "kouzlo" a každá malá epizodka má svoji sílu. Když poté na konci zazní parodie na charitativní píseň (v jejímž originále se objevily i hvězdy, které zde parodují samy sebe) už jsem se jenom smál. Konečný verdikt? Bruno rozhodně nebude pro každého, není tak silný jako Borat, ale pokud se chcete zasmát a překousnete těch pár úchylností, tak s chutí do toho. ()

svobik

Asi za první tři minuty jsem se nasmál víc jak u Borata za hodinu a půl, takže (i když jsem v menšině) hodnotím o dost výš. Prostředek je ale čistá a nezáživná vata, začátek se závěrem zase rulez po všech stránkách. Takže... wossap? ()

s.e.p.p

Jeden z těch filmů, u kterého si hlášky a situace budete s kamarády citovat ještě pěkně dlouhou dobu. Příběhem (jestli se to tak dá nazvat) je to dost podobné Boratovi, ale jednotlivé scény a rozhovory jsou tady dotaženy do extrému. Hodně lidí film bude odsuzovat kvůli jeho zdánlivě stupidnímu humoru, za kterým je ovšem skryta spousta provokace a poukazování na dnešní sociální problémy. Cohen je prostě machr. Kdo jiný by dnes nechal Paulu Abdul mluvit o tom jak moc ji naplňuje charita a pomáhání lidem, zatímco místo na židli sedí na zádech člověku stojícímu na čtyřech. Jen nechápu jak se mu do toho proboha povedlo zatáhnout Bona. Provokativní a zábavné. 85% ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží