ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Jacob23

Opakovany vtip je vtipem a Bruno v mnohych vecech zachazi dal nez Borat.Kazdopadne Sacha Baron Cohen vzdy zije svou postavou na 100% a obecenstvo jen zasne na co jsou ,ucinkujici, schopni pristoupit.Jako celek to skvele nepusobi ale nektere scenky(hlavne z prvni pule)mi zustanou v pameti dlouho.Chlamal jsem se....Libi se mi jak to ma vymyslene do detailu-historie,prezencni fota(ta ala Jezus je silena:),vlastni porad atd iniciativu rozhodne chvalim ()

ghatos

Čekal jsem trapnost, leč zrodilo se překvapení. Bruno dělá z ostatních lidí korunované pitomce. Ti se sami zesměšňují neuvěřitelných způsobem a hlavní hrdina přitápí pod kotel. Brutální a pravdivá sonda do různorodých společenských témat je fascinující. Chuťovky typu mexičtí židlolidé se jistě stanou kultovními. Tvrdé a vtipné - neotřelá kombinace. 76%. ()

cpt.Lynch

Sacha Baron Cohen ani v Brunovi nezklamal. Film boratovského střihu, který v ledačems zachází dál, přináší mnoho vtipného, ale taky hluchá místa. Otázka, podobně jako u Borata je, nakolik jsou scény autentické a nakolik je vše nahrané... Oproti Borata, který ke konci ztrácel dech tak zde humor graduje. Bavil jsem se, ale ne jak u ztřeštěného kazašského reportéra... Tak 3,5* ale léčitelé homosexuálů, vojenská základna, karate obrana proti 2 dildům a návštěva blízkého východu mě odrovnala :))))) ()

Ichabod

Sacha Baron Cohen je jeden z nejvtipnějších a asi nejuvědomělejších lidí, co ví jak šokovat. Dělat si legraci z terorismu, rasismu, rejpat do všech idiocií a předsudků neumí nikdo líp. Borat byl sice realističtější a divák scénkám asi i více věřil, ale Brüno je ještě o fous drsnější což je logicky v rozporu s uvěřitelnějšíma scénama (pokus o natočení sex tape s kandidátem na prezidenta, nejvíc gay video na světě, výměna dítěte za Ipod apod.) . Cohenova němčina, účes a gayismus (návštěva u "gay convertera" je super nápad, určitě jich v USA pár mají :-) jsou výborně vymyšlené i zahrané. Bohužel se člověk za těch osmdesát minut zasměje jen párkrát ačkoliv látka na papíře vypadá fakt suprově v praxi je spíš podivně znepokojivá. Ten humor se totiž nenápadně malinko vytratil. Nejvíc si ji asi "užije" Američan, protože musí propadat studu za stupiditu vlastního národa prezentovanou v kinech po celém světě byť v nahraných scénkách, které by se v různých obdobách mohli zaměřit na problematiku kteréhokoliv státu, či skupiny lidí. ()

homerr

Paradoxně mě osobně se nejvíc líbil tento třetí díl ze všech Cohenových úchyláren. Scény jako obrana proti napadení homosexuálem, předělávaní homosexuálů pomocí víry, noční lov, nebo vysvětlování adopce černouška ve studiu - u toho jsem se bavil hodně ()

mirec88

Škoda sa k tomu vyjadrovať, ale mne sa to fakt zdalo strašne odporné, nemiestne a trápne. Takýto fekálny a teplošský humor fakt veľmi nemusím. 1 hviezdička je za záverečnú pieseň so Stingom, Bonom atď. a druhá za občasný fakt silný výbuch smiechu, ktorý mi niekedy Bruno spôsobil :) Ale ako celok je to fakt pod úroveň. Inak Boratovi to nesiaha ani po päty. ()

Krosmen

Pokud jste viděli Borata a i když jste si říkali, že tohle přece není možné, tak se Vám stejně líbil. Určitě se podíváte a podívejte i na Bruna. Protože po shlédnutí si budete říkat, jestli bude další něco jako pokračování, co v něm probůh bude. Osobně se mi nejvíce líbil rozhovor s knězem nebo Harrisonem Fordem ;-), některé další scény už z hlavy nevymažete a jestli tak u slabších povah za pomoci zdatného psychoANALytika ()

blackJag

Lidská komedie, z které naskakuje husí kůže. Jediný možný precedent k podobným zásekům do živého našli bysme jen v předchozím magnum opusu Barona Cohena, BORATOVI, jinak opravdu nevím. Člověk se dívá, zasměje se, ale většinou nevěří svým očím. II Scénář: Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Mazer, Jeff Schaffer. Hudba: Erran Baron Cohen. 80% ()

Kalidor_

Já osobně jsem se bavil u Bruna mnohem více jako u Borata. Možná za to může i to, že jsem už byl připravený na bezmezné úchylárny Cohena. Díky tomu jsem mohl jen žasnout kolik společenských problémů a tabu zde zesměšňoval. A také mě pobavilo jak se navážel do "dokonalých" Amíků :-) Největší pecka bylo interview s Harrisonem Fordem :-)) ()

vyfuk

Brunův příběh je trochu jiný než ostatní Cohenovky. Cohen se po kazachstánu pustil do homosexuálů. Nutno říct, že svou roli zvládl úplně tak jak by se dalo čekat. Myslím to ale tak že ji zvládl naprosto perfektně. Úplně chápu ohlas, který je ohledně Diktátora a Borata velmi rozdílný. Je to horší než Borat a ještě horší než Diktátor, ale humor byl ve filmu použit pěkně, rázně a přesně. Opět jsem se smál, ale nebylo to ono jako u Borata nebo Diktátora. ()

Autogram

Sasha Baron si zobral na mušku jednu často preberanú menšinu a vznikol mu z toho úplne neprístupný film. Napriek absolútnej otvorenosti to až taká zábava vždy nie je a zhnusenim sa neodvracajú iba postavy vo filme. Možno to nebolo až také pálivé, ako sa zdá mne, keď ho osobne podporili toľké celebrity, aspoň v záverečnej piesni. –––– Môj plán bol stať sa najväčšou homosexuálnou štár. Hneď po Švárcnegrovi. ()

Richard_Ba

Bruno bol perfektný. Smial sa tak silno, že som to musel pozerať niekedy po scénach a stále zastavovať. Niet tu čo dodať, S.B. Cohenov zatiaľ najlepší film (viem, že nie je režisér). ___Teraz reakcia na blbčekov, ktorých nešokovali niektoré zábery: ste idioti, si akože myslíte, že matka je pripravená na liposukciu dieťaťa, tak to je normálne ? dajte sa vyšetriť.____Reakcia na tých, ktorým sa nepáčil borat a zbytočne to zhadzujú: kokoti... ()

dinsdale

Bavilo mě všechno zboží kolem - videa, rozhovory v novinách, ale samotný film už nic zajímavého nenabídl. Chápu ten pokus o satiru v pozadí, ale přišlo mi to až moc - nechutné a ne-vtipné. ()

JančiBači

Nebol to film, po ktorom by som povedal že ho chcem mat vo svojej DVD zbierke, ale na jedno pozretie sa dá. Bruno má vela zaujmavych scen , no nerozosmeje, len vyčarí úsmev na tvári. ()

Nepi

Sacha Baron Cohen v další unikátní roli. Homosexuální model Bruno je v jeho pojetí skvěle zahraná postava, která si stejně jako Borat trousí vtípky a urážky na každýho v okolí. Film je plný zajímavých a vtipných momentů jako je nalejvání šampusu z análního otvoru, živé sedačky či úchylné homosexuální scény. Kdo vydrží až do konce,tak ocení skvělou píseň o míru v podání Bruna, Bona, Stinga, Eltona Johna....Už teď jsem zvědavej s jakou postavou přijde Cohen příště. ()

P1tr

Borat nepřekonán, nicméně i tak se po rozporuplném počátku jedná o ucházející komedii se spoustou výborných momentů. Sacha Baron Cohen se mnohdy nechal až příliš unést svojí touhou po kontroverzi a to myslím filmu v některých bodech spíše škodí, než-li prospívá. Když se ale podívám na Bruna jako na celek, jsem poměrně spokojen s konstatováním, že si Cohen svůj standard bez potíží udržel. ()

VooDoom

Místama mě to opravdu pobavilo, ale Borat je Borat. Dosti me zklamala podobnost děje jako u Borata, jinak bych dal o hvězdičku víc... ()

BuryGol

Kámoš mi tvrdil, že je to ta nejlepší komedie co kdy viděl. To už jsem tušil, že asi po zkouknutí nebudu souhlasit. Jeho názor na filmy je od mýho na míle vzdálenej. A nejen na filmy. Brüno je lehce nadprůměrná komedie, u kerý se ale nepozná co vyplynulo a co bylo domluvený. Taky jsou tam věci co byly aspoň pro mě až moc nechutný. Do toho zkomolená němčina, což mě taky trochu nakrklo a hlavně...ne že bych střílel teplouše na potkání, ale...no prostě je nemusim. Do toho debilita Američanů, klasická ukázka "americkýho" národa v talk show a občas až nechutnej humor. Ale abych nebyl hnidopich-párkrát jsem se vážně zasmál, něco bylo až skoro geniální, Sacha vymyslel pár německejch pavýrazů co jednoho pobavěj a líbil se mi závěrečnej song. Prostě tenhle film neni megahit roku, ale ani průšvih roku. Jo abych nezapomněl..ve jméně Brüno se "ü" nepíše. Všeho moc škodí. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží