ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

kesty odpad!

jeden z troch filmov v mojom živote, ktoré som jednoducho nedokázal dopozerať do konca. cohenov humor mám rád, ale toto je extrém, pri ktorom sa hanbím zaňho, za seba a za všetkých zúčastnených. ()

Blackhawks

Pro mně možná až moc ujeté,ale vtipné to bylo, to se musí nechat. Hlavně zásadní je scéna, kdy se objeví Harrison Ford.. to nemělo chybu :D ()

Linki odpad!

Pár dobrých poínt neprekryje a nezachráni film, ktorý vnimam skôr ako plný otravnej preexponovanej trápnosti. Preexponovať niečo, dať tomu point a zároveň zabaviť diváka sa dá aj inak, toto mi nesedí. ()

SpeedyCZ

Aneb Sacha Baron Cohen opět dokazuje, co je všechno schopen udělat. A jako vždy je při tom nehorázně vtipný(mexičtí židlolidé rulez nejvíc). ()

Axident

Zatím jsem to jenom rychle proklikl, ale vypadá to jako brutalitní masáž á la 100% Cohen, tzn. - nezastavit se na hraně, za kterou ostatní nejdou, ba naopak. Homo scéna v ringu á la Titanic, to byla fakt hodně krutá pařba :o) 28.7.09 po shlédnutí: Přesně dle očekávání hodně hustá a brutalitní jízda 100% v Saschově stylu. Místy se člověku derou ruce před oči, ale spíše u mě převažoval smích a směs obdivu a šoku, kam až dokáže "pan magor" zajít. Titanic scéna v ringu je nejlepším pranýřem "macho chlapáctví", jaký jsem viděl :o) ()

jamesjimbo

borat byl sice borat, ale i toto se myslím povedlo a závěrečná scéna, kde se zpívá, je geniální :) a nejlepší je rozhovor s harrisonem fordem :D ()

bulbasaur

Tnto chlapik nema hanby... a taký dokážu zabaviť najviac. Neuveriteľne teplé, absurdné scénky a Cohen to hrá skvele. skvely vystup Harrisona Forda ...lol! ()

S.Dedalus

správně kontroversní jako všechno co Cohen dělá jen tentokrát jakoby tato bylo tím hlavním naštěstí ovšem ne pouze tím jediným co může Brüno poskytnout škoda cekové nevyrovnanosti některé scénky byli doslova o ničem zato začátek potom talk-show a zápasnický ring daly mé bránici zabrat možná mi trochu vadil i stejný formát jako měl Borat tedy autentické rýpání si do američanů ne snad že by to neumožňovalo spoustu prekérních a tím pádem žádoucích situací jenže už jsem se dávno přesvědčil že průměrný američan je díky ideologii ještě o něco větší hlupák než průměrný evropan chtělo by to prostě něco nového celkově průměr ()

Adm.Nelson

V kine sme sa s kamarátmi išli ušúľať od smiechu. Nebudem dlho rozmýšľať nad hodnotením, dávam 10/10, lebo humoru na takýto spôsob úplne rozumiem, navyše to nemalo toľko hluchých miest ako Borat, takže pre mňa osobne ešte lepšie ako predchádzajúci Cohenov úlet. ()

BathoryMan

No tak toto bola už naozaj silná káva....a vlastne premna aj dosť velký trapas.Pretože zobrať moju umiernenú polovičku na film,kde sa celú dobu len súloží,rozpráva o sexe a ukazujú sa vyholené vtáky(ktoré dokonca aj rozprávajú) to som si už dovolil dosť!Lenže ako som si všimol bavila sa znamenite a na niektorých vrcholných scénkach ( milostná scéna v ringu za doprovodu My Heart Will Go On,Brunov penis v Talk Show atd.) sa odsrdca zasmiala rovnako ako ja.Cohen zašiel riadne daleko ale prečo nie veď v dnešnej dobe už vlastne pomaly nič nieje Tabu!!!Len my vadilo zopár tých hluchých miest vyplnených konverzaciami typu ako sa zbaviť homosexuality alebo polovačka v prírode(večer pri ohníku) atd. ()

Lyžař odpad!

Ten nejtrapnější film, co jsem kdy viděl. Ani jedna scéna mi necukla s koutky pusy..byl jsem hluboce zklamán, ikdyž tipuji, že někomu se tohle dílo líbit bude. ()

derek007

Hodnotit tuhle zvrácenost 3 hvězdičkama je samo o sobě zvrácenost! Stejná kostra jak u Borata, tj. domovská hvězda touží dobýt hollywood. Má tu smůlu, že se opravdu opakuje jen s tím rozdílem, že tentokrát je to GAY! Snad až poslední 20minutovka nevypadá jako by scénaristovi z pera vypadla a konečně se dočkáte toho, na co jste původně vyšli do kina, pokud teda máte silnej žaludek. ()

PDcz

1* bod.. Borat byl ještě ucházející.. tohle... [X] Minus 1* bod Jako by již vykrádal sám sebe. Žádné nové nápady, jen skluz k.. je divnej no [X] Minus 1* bod Téma by mělo asi šokovat, vyjma TV studia mi tam nepřišlo nic tak úžasně provokujícího. [X] Minus 1* bod Má to být komedie a vtipné, ale že by se mi trhalo břicho.. [X] Minus poslední 1* bod Nevím, snad jen že mne to moc nebavilo [X] Zajímalo by mne kam až pan Cohen dojde. Sex se zvířaty? Bude ponižovat a ztrapňovat pacienty v nemocnici? Nebo se vrhne na prznění ostatků? ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží