ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

JohnnyB.

Váham mezi 3 a 4 hvězdičkovým hodnocením. Smál jsem se. A docela dost (možná to bylo i tim vypitým vínem). Ale nějak se nemužu zbavit pocitu, že těch opravdu autentických scének bylo v Brunovi pomálu... Řekl bych, že tak 4-5, což je o dost méně nez v Boratovi, kterému jsem věřil více. A ruku na srdce tenhle fim by měl byt postavený na tom, že sledujeme reálné situace a ne jen další holywoodské záběry se známými herci dle předem připraveného scénáře . Potom by tento snímek byl poněkud o ničem. Navíc také kritiky a satiry zde bylo o dost méně než v předchozím snímku. I přes to mi tento film zpříjemnil páteční večer a nakonec dávám 4 hvězdičky. ()

melloun

Párkrát jsem se zasmál, nic to ale nemění na tom, že je to strašná, opravdu strašná sra*ka, která se nedá ani náhodou považovat za nějaké umění. Brunův humor je zvrhlý a nechutný. ()

THE_Joko

Cohena všeobecne ako takého nemusím, celu jeho filmovú tvorbu a buzny tak isto,ale jedným dychom dodávam (a vôbec na to nie som hrdý) ze som sa pri tomto docela smial. Dokonca som bol milo prekvapený z niektorých scén, kore boli po FILMÁRSKEJ stránke dobre zvládnuté! (vyhnanie Bruna z modelingovej brandže,odobratie O.J.-a) PS: Po dlhšej dobe sa mi dostala do rúk dabovaná verzia (cz) omg tak toto bola skutočná sračka to bez debaty. Tak dementný a nesediaci dabing som uz dávno nepočul. Našťastie som film videl v originálnom znení a moje hodnotenie teda zostava. ()

Košoun

Na to, jak jsem se bál po prapodivném Boratovi, tak mě Brüno mile překvapil. Je mnohem méně "dokumentární" (i když by mě zajímalo, jaké scény byly skutečně autentické, jestli vůbec nějaké). Humor to je opravdu zvláštní, pro konzervativce a homofoby absolutně nepřípustné již po 5 minutách. Závěrené music video špica. Já jsem se bavil, i když je to humor dosti extrémní a pochybuji o zdravém rozumu každého člena tvůrčího týmu a o Cohenovi radši ani nemluvím. A tenm jeho TV pořad, kde "tancoval" by vážně mohl být trhák :-). ()

Meteorista

Až na nějaké momenty, na které se koukat dalo, to stálo za velkou teplou belu. Ne že bych měl něco proti gayům, spíše mi to nepřipadalo moc vtipné. Oceňuji jen konečnou píseň, kdy jsem koukal, kolik umělců se angažovalo. Ještě se mi líbil ten poprask v té talk show. Američani jsou fakt pitomí, ale to není žádná novinka. ()

Gastovski

Neubráním se srovnání s Boratem, který mi přišel lepší, vtipnější a celkově zajímavější. Zde je snaha šokovat někdy až na obtíž. Chtělo byto trošku propracovanější děj. Není to špatné, potenciál to má, ale pro mně podprůměr. ()

KOZEL84

Cohen je fakt peklař.Ten člověk je asi schopný všeho.Baví mě.To co předvádí ve ''středozemi'' je hardcore všech hardcorů! ()

Money_too

Na Borata to nemá...něco je až nechutně úchylný-viz točící penis přes celý plátno- ale já se zase a zase mistrovsky bavil... Prostě Sacha Baron Cohen je týpek...:)) ,, What is DB?! Halooo it´s Dolce Gabana !! ()

Pidzey

Celkem jsem se bavil,ale místy už to hraničilo s velkým nevkusem.Film podle mě ztratil grády ve chvíli,kdy se Bruno rozhodl stát se Heteroušem.Pořád tu bylo spoustu dobrých nápadů,ale už to nebilo ono.Za nejlepší fór považuji „šaty“ ze suchého zipu a pak scénu s boxerské klece u které hrála Celine.Borat však byl vtipnější,drsnější a ostřejší.Ale Sacha je fakt borec,už jen proto že ze sebe dokáže udělat takováhle individua. ()

edie sedgwic

Priznavam bez bolesti: Sachu Cohena v ulohe tepleho Rakusana zeriem. Videla som ten film niekolkokrat a zakazdym sa na tom fantasticky zabavim. Bruno Amerike nic nedaruje a tesi ma, ako strhava masky nielen celebritam, ale aj radovym Americanom, ktori su pre peniaze a 5 minut slavy schopny urobit vsetko. Gagy su velmi vydarene. Z Borata som takato nadsena nebola, ale Bruno je tak groteskna a nerealna postavicka, az mi do toho vyumelkovaneho hollywoodskeho sveta nesedi. ()

Saur.us

Není nad to šokovat ale co je moc to je moc. Nepopírám, že jsem se občas bavil ale většinu času jsem jen nevěřícně a znechuceně civěl. ()

mul.berry

Tenhle film si pouštím, když nemůžu spát. Ačkoli podobnou tvorbu tolik nevyhledávám, v Brünovi sem si prostě našla něco, co mě už nikdy nepustí, a tím se Brüno zapíše do mých top 10. ()

El-Barto

Borat je dojemnější, upřímější a i vtipnější. I tak se ale těším, jak jiným charakterem nás příště Sacha Baron Cohen rozesměje a urazí zároveň. "Takže si nemám strkat dechové nástroje do zadnice?" ()

Mikli

První půlka je dokonalý výsměch západní (pop)kultuře a kultu zbytečných celebrit, ta druhá se už bohužel omezuje výhradně na Cohenovy erotické sny... Celkově však coby satira trefnější a poučenější než Borat. ()

cyphercz odpad!

Humor SBC jsem nikdy moc nemusel, ale tohle je fakt neskutečně trapná a primitivní *****ina, přesahující všechna očekávání. Nechápu jakýkoliv hodnocení nad 3 hvězdy ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží