ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Radiq

Vždy to bylo tak, že Brüno neměl na Borata a Borat neměl na Aliho G. A tady to tak je taky. A co víc - asi se mi tímhle filmem Brüno i zprotivil. Chtělo to být za každou cenu nechutné a gay a jediný, čemu jsem se fakt smál, byl imaginární polibek (všude) s duchem zpěváka Milli Vanilli. Taky jednotlivé postavy, z kterejma se Brüno setkal, nejsou autentičtí lidé s autentických chováním, ale herci neherci jedoucí podle scénáře... Takže většinou jsem si říkal, že to je trapné, než vtipné. Škoda, no. ()

Prometheus69

Homosexuály vlastně ani nemám rád, ale U mě lepší než Borat... i když je to recese od začátku... najatý herci atd.. Smál a žasnul jsem skoro pořát. :D Nejlepší ten dětský kasting, ale hlavně že má práci. XD A ta kruťárna na tom letišti. :)) Mimochodem ta paní v bubliku jedinna bílá... už byla předtím v té zasedačce..Mimo jiné jednotlivé scény se dějou nějak moc podezdřele souvysle.. přesně podle scénáře. Například, když se Bruno probudí v tom pokoji, přesně v tu chvíly má potřebu jít dovnitř údržba. Takže se jedná jen o recesi a tak to i beru... a hodnotím. Jako že Borat byl spíš jen o těch kecech.. víc reálnějiší. Bruno je rozhodně o něčem víc+ ten originální cz dabing.. to zabil uplně. :D No a teď jdu ohodnotit _Borata:) ()

otík

Nejsem krevní skupina pro takový film plný všehohomosexuálního. V době krize rodiny tu Cohen paroduje heterosexuály a hodně trapným způsobem si dělá srandu z homosexuálů. Sem tam je to i trošku vtipné, ale hlavně je to hrozně nudné a fádní. Jediná dobrá scéna je závěrečná hromadná písnička s Eltonem Johnem, Bonem, Stingem a Snoop Doggem. Trapně nezajímavé. ()

Mol

WHAT IS D AND G? DOLCE AND GABBANA, HELLO!! Jako hodně extrémní komedie. Je tam hodně hnusu a nevkusu, to jo a ani bych nechtěl aby šli komedie tímhle směrem. Na druhou stranu to z ní dělá ten extrém a situace, který prostě jen tak nevymyslíš. Módní přehlídka se suchým zipem, porota pro nový pořad CBS, černoši v talkshow.. to je prostě šílený. ()

HorrFi

Když mam špatnou náladu, tak si pustim Bruna a ten mě zaručeně rozesměje.. Cohenovo humor neni pro každýho, ale na druhou stranu je asi jedinej herec kterej by do tohohle vůbec šel.. Bruno je totální recese.. ()

vadic

Naprosté peklo vyvržené snad samotným satanem. Dokonce jsem až někdy musel kroutit hlavou, co ten Sashoun vymyslel. Suverénně nejlepší ale byly scénky s léčitelem gayů a casting pro děti, hlavně ten fosfor :DD ()

TomStall

Zasmál jsem se tuším třikrát a to jen při scénách, ve kterých se opět ukazuje demence američanů (rodiče malých modelů nebo homo->hetero poradna (která btw byla vtipněji podána v Religulous)). S Brunem, potažmo i s Boratem, mám tři zásadní problémy. 1) Film ztrácí vtip tím, že není možné odlišit, co je skutečnost a co předem domluvená fikce. To podemílá zásadní nosnou vtipnou pointu konfrontace s idiocií některých lidí a zvýrazňuje idiocii samotného fiktivního příběhu. 2) Nejsem si jist, jak bych sám reagoval kdybych byl postaven do situace jako Brunovy (Boratovy) oběti.. Určitě by to moc humorné nebylo. 3) Kde dochází nápady, přichází samoúčelný fekální humor. A že je ho opět sakra dost ()

fantassia odpad!

Nevím, tohle mi nesedlo, možná špatně načasované, ale jen párkrát jsem se usmála, jinak jsem se hodně nudila, škoda, recesi mám ráda, ale tohle u mě nedopadlo. Snad příště. Měla to být komedie, ale tolik námahy vynaložené na malinko úsměvu a pár trochu vtipných scén, se mi zdá opravdu vydřený humor, postrádala jsem tam lehkost, přišlo mi to hodně křečovité, spíš mi z toho bylo smutno, hlavního interpreta mi bylo líto, ale jen jako protagonisty než jako postavy. Takže řekla bych, že to byla, podle emocí, které to ve mně vzbudilo, spíš tragedie než komedie. Tak jako postava byla celou dobu mimo to "stát se hvězdou" stejně tak film pro mě byl celou dobu mimo schopnost stát se dobrou komedií. ()

mr.kliky

další cohenova prvoplánově pobuřující humoreska. jsou tam dvě opravdu vtipný scény, zbytek je trapárna na entou. ()

*Barča*

Opět se povedlo to co bylo u předešlého snímku Borat tak vyjímečné a to šokovat jak publikum, tak i náhodné kolemdoucí (pokud to tedy není zrovna nahrané). Ať už jde o typické africké jméno O.J. , či mluvící penis přes celou obrazovku...Nejvíc mě také dokopal úžasný německo-americký přízvuk ... Opět Sacha Baron Cohen nepřekvapil.Pokud se vám líbil Borat, bude se vám líbit i pervérzní rakouský moderátor Brüno. ()

Sonnik

Ich bin Brüno. No Borat byl teda lepší. Srandovních věcí je tady taky až až, ale Borat mi přišel víc vychytanější a trefnější. Cohen je tady jednoduše občas trapný a v některých věcí se opravdu netrefí. Samozřejmě stejně jako v Boratovi mám vrytých pár scén, na které si budu hodně dlouho pamatovat. "We have chosen your baby to be dressed as a Nazi Officer, pushing a wheelbarrow, with a Jewish baby, into an oven!" ()

Estrecha

Pár opravdu povedených hlášek, nebo situací, kdy se člověk pobavil (ač se mu třeba zvedl kufr:) ), ale jinak blbost. Jedná se o nepovedenou imitaci Borata a Ali G , která působila dost UMĚLE... Přesto mě ten film znovu utvrdil, že Sacha Baron Cohen je GÉNIUS. ()

capák

Sacha Baron Cohen se po Boratovi opět vydává nakopad zadek americké (nejen americké, ale všeobecně lidské) hlouposti a předsudkům. Oproti Boratovi však ubylo autentických scén a přibylo nahraných, čímž film trochu ztrácí šťávu. Větším problémem je ale to, že Brüno vedle velmi zábavných a hlavně velmi trefných scén obsahuje scény velmi trapné a nevkusné, a také se možná až příliš zaměřuje na cestu hlavní postavy za slávou místo toho, aby využil potenciálu palčivých témat, kterými se to tu jenom hemží. Největší pochvalu tak snímek zaslouží za neuvěřitelnou Cohenovu odvahu do tohohle všeho jít. ()

Gothar odpad!

Nie som velmi konzervativny, ale toto bola neskutocna blbost. Vydrzal som to iba prvych 20 minut. Z tych 20 minut bol lahko vtipny iba uvod, potom len nuda a nechutnosti. Borat sa mi pacil, vynikal hlavne dojmom autentickosti, ale Beuno je len jeho nechutnejsia napodobenina. Vtipne by to mozno bolo, ak by to neposobilo filmovym dojmom. ()

ecceHOMMO

Zamerané sexuálne....z homosexuálneho hľadiska......Ale inak mierne zvrhlé, až zvrátené....No a treba brať Bruna ako týpka robiaceho zábavu a nie ako človeka znevažujúceho homosexuálov....lebo potom .......Áááá páčili sa mi najmä ľudia ako nábytok a záverečná pieseň..tá bola super. ()

honza7

takovej slabší odvar Borata... tomu to nesahá ani po kotníky... ale pravda.. že je to taková koko*ina, že jsem se u toho musel někdy zasmát ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží