ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

majesty

a rehotal som sa v kuse... co chces este... ci mam hodnotit kameru hudbu a herecke vykony ? snad nie.. btw - aj tie boli dobre. ()

Astrebleue

Strašně ujetá věc, kterou mi stačilo vidět jen jednou.Je to už sice trochu okoukaný způsob zábavy a o stupínek horší než Borat, ale opět se trefuje do některých témat, kde vládne prudérnost a předsudky a už jen za to naštvání a provokaci bez hranic hodnotím takhle.Docela bych si přála, aby si Cohen vzal na mušku českou politiku, kulturní dění kolem tv nova a současný český naturel.To by byl teprve ,,vodvaz"!:) ()

Murdock

Chvíli jsem nevěděl jak tohle hodnotit ani jak to komentovat..proč pět? Protože už dlouho se mi nestalo abych se tolik smál něčemu co není vlastně ani trochu směšný, když se nad některýma nakousnutýma tématama člověk aspoň malinko zamyslí tak zákonitě musí dojít k tomu, že lidi jsou krajně iracionalní tvorové..swingers party..cože?? casting sotva mluvících capartů zastupovaných hyperambiciozníma rodičema..cože?? rvačky v kleci..cože?? Lidi jsou prostě pošukaný tvorové a Cohen to dobře ví a způsob jakým nám to podává je prostě geniální :) ()

TSZ

Zavládlo u mě slabé zklamání...Borat mi připadal téměř "nadpozemsky" vtipný, Brüno je ale jen opakování téhož modelu, dohnaného do naprostého extrému. Některé momenty jsou však natolik dokonalé, že méně než tři bodíky dát nemůžu... ()

stiewe

Borat v nové podobě ale se skoro stejnym příběhem už moc nového nenabídne. Odvážné sexuální scény, rozchod a návrat jediného opravdového přítele...atd. I styl natáčení zůstal nezměnen.. ()

BaronX

Five Stars !!! Jen pro otrlé !!! Scéna v kleci gladiátorů mě bude strašit ještě pěkně dlouho, měl jsem stejnej výraz v ksichtě jako ti diváci co to museli vidět na živo, síla, SÍLA, pane říkám SSSSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍLLLLLLLLAAAAAA. Co přijde na řadu teď? ()

danielwanderer

Som v rozpakoch, na jednej strane som sa tešil, na druhej strane som rád, že som to videl no na strane tretej to zase nebolo bohviečo ;). Brüno a vlastne celý Cohenov humor je Jackass o jednej osobe, ktorá sa tvári, že netuší aké prúsery a desy stvára. Treťou takto oficiálnou postavičkou je teplý módny návrhár z Rakúska, ktorý si doma spôsobil problémy a tie ho dostali do USA, kde sa chce stať hviezdou. Pokiaľ niekomu veľmi vadia narážký na gayov, tak by to snáď ani nemal pozerať, lebo sa… slušne povedané… dogrcia. Vytvorenie programu o celebritách, stať sa (gay porno)hercom, vzápätí sa stať hetero (na swingers party :P), či adoptovanie si černoška, proste pre slávu všetko! Ach jaj. Dávam 6 bodov, áno smial som sa, smial som sa aj na svojom znechutení. Pozrel som raz, stačilo, užite si aj ostatný. ()

Alojs

Nenudilo mě to jako Borat (překvapivé, já vím), ale že by se konala nějaká šílená jízda - to také ne. Filmovost leckterých (a možná všech) scén je zřejmá. Přestože jeden velký fake, první půlka mě bavila. Pak přece jen zvolnění, natahování a vcelku zbytečný konec. 6/10. ()

SKreyn odpad!

Sacha to podľa mňa trošku prehnal, samozrejme, že aj pán režisér. Stupídna "komédia". Prekonával som sa, aby som to dopozeral, chcel som vedieť, čoho všetkého je schopný. Je schopný všetkého. Bohužiaľ pre mňa tento film nebol ničím iným len stratou času. Mám taký pocit, že čím ďalej, tým v horších filmoch sa Sacha nachádza v hlavnej úlohe. Začalo to super komédiou ALI G, pokračovalo už priemernou komédiou BORAT a teraz toto, radšej nech to už nepokračuje v tomto trende. ODPAD! ()

[Scorpion]

Povedal by som, že veľmi odvážna komédia, ktorá nemusí padnúť pod zub každému. No i kvôli tomu geniálny film. Aj vďaka záverečnej pesničke dávam lepších 4/5. ()

RajCZitko odpad!

Úplně to samé jako borat. Možná tedy ještě trochu horší. Tendle druh humoru jsem fakt nemusel vystát. I když to nemyslí opravdu vážně, připadá mi nemorální vůbec to na lidi zkoušet... ()

BuchtiCZ

9/10 No to mě poser! Touhle megateploušskou prasárnou mě Cohen fakt pobavil. Oproti Boratovi, který dle mého soudu moc nešlape, největší rakouská buzna po Schwarzeneggerovi Bruno to mastí od začátku do konce jen s menšíma úlevama. Celý film drží pohromadě mnohem víc než Kazašský blb na výletě, demence je dementnější a trapnost trapnější, obojí dotažené téměř na maximum. ()

Sollozzo

Zas jeden z těch úchylnějších kousků:-) ...Borat byl o něco lepší, na druhou stranu Bruno zas víc šokující. Je to ale stále ten samý formát jako v Boratovi, kde Cohen ukazuje demenci některých lidí a zvyků, nemluvě o náboženským fanatismu. Shrnuto podtrženo, smál jsem se hodně, zasloužené 4 hvězdy. ()

Rodin

Všechno je to tak nějak podle principu TADY POZOR - PŘIJDE VTIP, NEZAPOMEŇTE SE ZASMÁT! Víc trapnosti, než vtipnosti. Mě to neoslovilo a podruhé si to nedám. Borata jsem si podruhé dal, potřetí už k tomu taky nenacházím důvod. Prostě humor tohoto typu, který jako by vypadl z oka Little Britain (to naopak miluju), se na jiném prostoru, než ve skečích do tří minut, vytratí, jako pára nad hrncem. ()

Speck

Bojovník s předsudky opět v akci a v plné síle! Poněkud explicitnější humor nežli v Boratovi, humor dravější a tak nějak mnohem víc popuzující. Pěkných 75%, nejen za nastavené zrcadlo. ()

Tanmut

Ne tak důrazně jako s Boratem, ale i zde se Cohen vydal mapovat bílá místa komična, aby zjistil, kde už končí veškerá legrace. A nekončí, jen lidé jsou sobě celníky. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží