ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

CaMMe

Nudná, nechutná a velice přeceňovaná slátanina. Příběh stejný jako u Borata, který mě ale bavil mnohonásobně víc. Pravda je, že Cohen hrát umí, ale podle mě "pouze" toho komika se zvláštním typem humoru, který mě neoslovuje - 20%. ()

jns

O třídu slabši než Borat. Některé "trapasy" už více než smích vzbuzují potřebu odvrátit zrak od plátna. Dal bych ** ale třetí * přidám za senzační gay-wrestling finále. ()

kabul odpad!

Snažím sa dávať objektívne hodnotenia. Mám rád viac-menej všetky filmové žánre, videl som dokonca aj Borata a tam som dal myslím celkom slušné hodnotenie. Ale toto... toto bol neopísateľný zážitok a musím sa priznať, že som to ani nedopozeral do konca. Teraz neklamem, pozeral som to na 4-krát, vždy po častiach, lebo naraz sa o nedalo vydržať. Nakoniec som rezignoval a položil sám sebe otázku, prečo som sa vôbec tak dlho trápil. Do konca zostávalo necelých 15 min., ale už som jednoducho nemohol. Týmto chcem varovať všetkých, čo majú aspoň trochu súdnosti a čo i len minimálny vkus, vyhnite sa tomuto "dielu" širokým oblúkom. Ďakujem za pochopenie. PS: dosť ma sklamali celkom vysoké hodnotenia od ludí, od ktorých som to vôbec nečakal. Musím si dať viac záležať pri výbere obľúbenej dvaciatky :D ()

MrMir

Mňo, abych řekl pravdu - po Boratovi bohužel už obehraná písníčka, která už není "to" šokující představení. Navíc je to místy překvapivě natahované a nudné. Navíc, spoustu scén Saschovi prostě nelze věřit a působí spíš vynuceně než vtipně. Ovšem pochválit musím za odvahu ukázat se v arabském a židovském světě takovým způsobem :o) Takže zklamání. ()

Aethain

Brutální mazec,ten kdo nemá rád satiru tak to nepochopí, miluju Českou sodu a u tohohle filmu prskám smíchy,geniální :) ()

Burrows

Sacha Baron Cohen je netradiční umělec. Kontroverzní, nekonvenční, s vlastním stylem. Bruno mi ale jako celek moc nesedl. Příběhově se dost podobá Boratovi, ve své podstatě nepřináší nic nového. Pouze dalšího exhibicionistu s nevšedním pohledem a vášněmi. V případě Bruna v touze stát se slavným za každou cenu a především v touze k mužům. interakce s nicnetušícím publikem funguje, nicméně mně to přišlo dost okoukané. Pár povedených gagů se tam najde, ovšem celek pokulhává. Závěrečná píseň s Bonem, Stingem a dalšimi je ale skvělá. "Ich was going to be the biggest Austrian superstar since Hitler." PS: Nečekal jsem to tak šokující a perverzní. ()

HarlanWade

Sacha je bezesporu machr, ani ten nápad by k zahození nebyl, což o to, ale tady jsem se u spousty scen nemohl zbavit pocitu, že se na to prostě nemůžu dívat. Díkybohu, že přišlo těch posledních cca 25 minut a tenhle jinak neskutečně nudný paskvil vyzvedlo z trapné hollywoodské šedi několika geniálně invenčními vtípky až na 3*. Srovnávat Brüna s Boratem, nebo dokonce tvrdit, že je Brüno lepší, je holý blábol, protože už máloco tady tak přesvědčivě překvapí. Ale jsem zase rád, že i přes to všechno se dokáže Charles v rámci žánru k něčemu vybičovat. 50% se spoustou nenaplněných ambicí, ve kterých skončil tentokráte souboj Sacha vs. přiblblost remízou. ()

pekas

Tak nejdřív je potřeba překonat zděšení z některých opravdu drsných scén. Teprve potom, nejlépe při druhém shlédnutí je možné odpoutat se od šokujícnosti Bruna a začít se bavit tím, co je zřejmě cílem - reakcemi lidí, kteří jsou zde konfrontováni s kousky hlavního hrdiny. V té fázi jsem já - tedy první fázi odmítnutí mám za sebou a další fáze už je hodně dobrá. Vím že ne každý se přes první fázi dostane - převážně asi ženská část publika. Kdo však vytrvá a dokáže ocenit "to kolem", bude film pravděpodobně hodnotit kladně. Prostě Bruno/Borat/Ali G nezklamal. ()

jafuska

Borata jsem neviděla,a tak jsem si říkala, že se podívám na tento film a dost mě zklamal, očekávala jsem od toho víc, no Bruno je na náš svět dost zvláštní člověk a chápu, žeho málokdo přijme mezi sebe, ale je to originál a tak bysme ho měli i brát, film průměr, bohužel ()

KaZbunda

Film trpí stejným problémem jako filmové 'dvojky', zde po Boratovi. Víc šileností, ale bez originality. Pár fórů skvěůých, ale veskrze vše viděno v traileru. ()

Akvarista odpad!

20minut a dost.... miluju černej ujetej fekální humor, ale Bruno prostě není žádnej druh humoru... do koše s tím ! ()

radys.v

Po vtipném a originálním Boratovi přišel až nechutný Bruno, nicméně vtipný je a to je hlavní :D. Možná že kdyby byl první Bruno a pak až Borat, hodnocení Bruna by bylo lepší, protože Sasha všechno nejlepší co umí ukázal v Boratovi a tak Bruno je jen taková "parodie" na komedii. Hodnocení tak slabých 55% ()

LucTheGreat

Neočekával jsem mnoho. Recenze vesměs kritické, hodnocení zde taky nijak závratné. Opravdu jsem neočekával mnoho. O to více jsem byl překvapen a nadšen. A v konečném hodnocení musím Brüna vyzdvihnout jak nad Aliho G, tak nad Borata. Jednalo se opět o schéma do jednoho celku poskládaných de facto soběstačných gagů. Avšak nyní jsem se (narozdíl od obou předchůdců) ani chvílemi nenudil! Sacha Baron Cohen si rád dělá prdel z ostatních (nicméně ve stejné míře i sám ze sebe), a nadsázku točí do extrému. Tenhle typ humoru, přestože (nebo protože?) je hnusný, prostě žeru. A lidi, je to JEN sranda! 85 % ()

LukKon

Miestami vtipné, miestami trápne a miestami tak zvrhlé, až som miestami šťal od smiechu. Komu sa páčil Borat a jeho výlet po USA, tak sa mu bude páčiť aj ďalší Cohenov výstredný počin v úlohe Rakúskeho "mladého" chlapca. ()

Black3R

Toto je film??? Nechutné odporné, každú chvíľu sa to točilo iba okolo gay-ov, vtákov. Úchylné a vôbec ani trochu smiešne! Iba jedna jediná scéna sa mi zdala smiešna a to tá keď sa Bruno dal do armády, a tam asi už mal aj strach s toho čo mu urobia tí velitelia, a mal som normálne radosť s toho že mu to niekto konečne vrátil :) Neviem si predstaviť človeka ktorý by si to dobrovoľne 2x s radosťou pozrel, ako tam bolo povedané pri tom pustenom videu iba "mentálne narušený jedinec" by sa na to dal. A to Borat bol tak fajn, dalo sa na tom zasmiať, aj keď to bolo kúsok úchylné, ale nie ako táto kok****a. Jedna hviezdička len za armádnu scénu!.....15% ()

Pavel_Pan

Bože, takové hodnocení vezdejším ukazuje na velké množství hus, nemálo způsoby potrefených. Čtyřprocentních, těch zbývajících, vyznavačů stylu života držící se svého fundamentu pitomosti. Skvělé divadlo i s dozvuky. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží