ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

maratom

na muj vkus uz to cohen prehnal.proto tak nizke hodnoceni, jinak mu fandim, je to skvely komik a nasmal se u tohoto filmu opravdu dobre, ale na neco se zas nedalo ani divat.a to si myslim ze toho snesu dost. ()

milda2007

Tento film se prostě musí vidět, nedá se jen tak popsat. Hodně lidí bude šokovaných, ale bude se jim to líbit, a pak si myslím, že dost lidí bude bude zjevně znechucených. Jenže já tady píšu jen svůj názor a ten je že je to VÝBORNÁ KOMEDIE . Miluju humor skryté kamery a SACHA BARON COHEN to dotáhl takřka k dokonalosti. Nevím jestli ještě někdy přeskočí vysokou laťku, kterou nasadil v Brunovi a Boratovi, ale věřím, že jo a tím pádem se zase výborně pobavím. howk-domluvil jsem ()

+sfinx+ odpad!

viděl jsem pár úvodních minut a pak jsem šel zvracet - teď už vím, že je dobré si nejdřív přečíst, co vlastně dávaji abych zase nebyl překvapenej nějakou další sra**ou pro úchyláky ()

D3NJI

Ačkoliv jsem si myslel, že to bude hovadina, tak jsem se pěkně mýlil. Sacha Baron Cohen umí dobře hrát. Je sním sranda. Stejně jako Borat se tu snaží ze sebe udělat něco jiného. Dávám ***** ()

JARDAHONDA odpad!

Úchylná komedie o skopčáckém teploušovi mě nijak nenadchla, určité scény byly příliš bizarní a nevkusné. Sorry všem fanouškům :) 0% ()

Traktorista

Po Boratovi jsem byl natěšenej jak, é, no prostě pořádně. Začátek solidní, splňoval to co sliboval trailer, ale pak to šlo celé do kopru - nebylo to vtipné, ani zajímavé, prostě nudnej propadák a veliké zklamání. Ani opakování vtipů z Borata tomu rozhodně nepomohlo. ()

matejda91

Oproti Diktátorovi, Boratovi, dokonce i Alimu G je toto v mých očí fakt nesmysl. Nebavilo mě to, zhruba v polovině jsem to už nevydržel a vypnul. Chaotický děj, neustále se třesoucí wannabe autentická kamera - ne, tohle fakt nechci vidět nikdy víc. A to mám Sachu moc rád. ()

tomasyk odpad!

Odpad medzi odpadom - nemusel som to ani cele vidiet, aby som tomu dal taketo vysoke ohodnotenie. Nechutny film, ktory zosmiesnuje moralne hodnoty, nie je vhodny pre zdravych ludi akehokolvek veku. Nechutne scenky a narazky a viac je skoda pisat. (0.0/10) ()

truecarnage

Mne sa Bruno veľmi páčil. Dokonca som ho videl viackrát. Mám rád Cohenov absurdný humor,a to akým spôsobom poukazuje na falošnosť tejto spoločnosti (scéna s Paulo Abdul je geniálna!). ()

Profík

Dlouho jsem otálel poté co jsem byl zkamán z olbřímího očekávání u Borata (hodně viny padá na F. Fuku). Nakonec jsem se odhodlal a líbilo se mi to moc. Humor je pochopitelně stále na hranici, ale nepřekročí tu mojí natolik, aby se mi film zhnusil. 80%. ()

Grantik

Nepřilnul jsem k filmům jako je Borat a u Bruna jsem si myslel, že to možná změní moje hodnocení... Nestalo se tak. Většina scén mi nepřijde vtipná, spíše trapná. Asi v tom stále nevidím tu pointu, ale tohle je pro mě spíše "laciný" humor, který mám rád, ale například v pojetí American Pie a tomu se Bruno nemůže z daleka rovnat. ()

GaryMicael

Film ako celok stojí uplne za hovno, som aj toho istého názoru ako POMO, že je to ten isty namet ako Borat ....no ale niektore scenky s trápnym humorom predsa len dokážu pobaviť.Napríklad scéna s učiteľom karate, počas ktorej Bruno útočí vibrátormi na Majstra karate ma umučila smiechom i keď je ten humor trápny, dokáže teda aj pobaviť takže 2 hviezdičky ()

Desires odpad!

i když stejně jako Borat do něčeho bije,komedie jako taková ( komedie v uvozovkách samozřejmě) je zbytečně vulgární,trapná a celkově zbytečná. Jeho cesta stát se hvězdou prochází nesmyslnými pokusy,které jsou na hlavu a kterým není možno se smát. Házení přirozením na obrazovce a pantomimickému sexu s členem Milly Vanilly se může smát jen ignorant bez nápadu.Za mě zklamání.Vtipná byla snad jen počáteční cesta po molu s připoutanou kozačkou na boku. ()

radimhasalik

Jako fanoušek herce Sacha Barona Cohena jsem nevynechal ani tento snímek. Všechny jeho filmy jsou založeny na provokaci a přestože některé scény jsou pravděpodobně sehrané, byla to místy hodně šokující podívaná. ()

Lord_Vader

O co méně vtipné, o to více trapné a nechutné. Po Boratovi velké zklamání, Sacha Baron Cohen už vyčerpal svoje nápady a snaží se za každou cenu šokovat, jenže už to prostě není ani zdaleka ta sranda jako dříve. ()

jawjaw

Niejak sa to vykolajilo mimo moje očakávania. Borat ma pobavil ale neni to moja tutovka, no rozhodne lepšie ako táto peniso-análnoidná hodinu trvajúca kravina. ()

Revelate_17 odpad!

Sice se mi nelíbil ani Borat, ale oproti tomuhle měl aspoň nějakou hodnotu. Tuhle rádoby komedii tak nějak nechápu - a vlastně ji ani nechci pochopit. Bylo to nechutné a trapné... škoda času. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží