poster

V síti CIA (TV seriál)

 • USA

  The Company

 • Slovensko

  V sieti CIA

Historický / Thriller / Drama

USA, 2007, 3x90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ***

  (Zá)važné téma pojaté se zarážející naivitou a neúctou k historickým faktům (vrcholně pitomá je druhá epizoda, které se doporučuji zcela vyhnout). Škoda, že se nám tvůrci nesnaží namluvit, že CIA měla prsty také v Pražském jaru. Nechtěné legrace by bylo ještě víc. I když je tahle historie prohřešků americké zpravodajské služby vyztužena solidní výpravou, (až příliš) přehledně odvyprávěná a s přehledem zahraná (s výjimkou stále stejně bezvýrazného O'Donnella), polopatické podsouvání, jak to hoši američtí s exportem svobody do cizích krajin mysleli dobře, nedává The Company takřka žádnou šanci obstát vedle dospělejších špionážních thrillerů a dramat. Téměř dokonalou antitezi z poslední doby představuje Jeden musí z kola ven, film inteligentní, dlouhý, nepřehledný a vůbec zábavný nikoli tím, jak nám všechno předžvýká, dvakrát zopakuje a navrch podmaluje patetickou hudbou, ale naopak svou uživatelskou nevstřícností, nutící k mnohem aktivnějšímu zapojení do populární špiónské hry „najdi krtka“. 60%(1.8.2012)

 • Aiax
  ****

  Ze začátku hrůza, už tak dlouhou stopáž a nevábnou production value dále umrtvují neuvěřitelně pitomé milostné linie jak z předválečných filmů Oldřicha Nového, první díl držel nad vodou jen Alfred Molina a fantastický Michael Keaton. Druhý díl už je ale vynikající, Maďarsko a hlavně Bay of Pigs mají koule a Michael Keaton se rozehrává do životní majstrole. Třetí díl korunuje tuto minisérii jako zlatý hřeb, v postavách Keatonovy Matky, Jevgenije, Starika či sovětských dvojitých agentů se dokonale odráží stáří a marnost konce jedné neuvěřitelné éry moderní historie. The Company rozhodně stojí za shlédnutí, navzdory převážně nudnému začátku, tupým milostným zápletkám nebo dřevěnému O'Donnellovi. 80%(9.8.2008)

 • BoXBe
  *****

  Bravo! Vida, kam pokročila televizní produkce. Předčí desítky filmů jdoucích do kin. Michael Keaton hraje jako by ho vedl sám Marlon Brando, Alfred Molina podává svůj standardní (rozuměj výborný) herecký výkon a jediné pokulhávání může způsobeno snad jen historickou neznalostí diváka. Velmi přínosné 4 a 1/2 hodiny......(8.7.2008)

 • novoten
  ****

  Vyšetřování, skrývání, podezírání, intriky, ale i nefalšovaná krvavá akce, která bere dech. Company nabízí všechno. Všechno, co si od války můžete slibovat. Bitvy, které uchvátí, zrady, které zklamou a plány, ze kterých občas zamrazí. To vše ve scénáři, který je tak chytrý, že vám po celou stopáž (a v gradujícím finálním díle obzvlášť) budou šrotovat závity, aby vše zapadlo kam má. 85%(1.9.2008)

 • Yardak
  *****

  Tento "studený" mini-seriál mě opravdu dostal. Jak svým námětem, provedením, hereckým obsazením, tak i režií. Herci hrají bravurně, to se jim musí nechat - hlavně trio O´Donnell, Molina a Keaton. Skvělé špionážní potyčky CIA versus KGB. A hlavně je velmi poutavý příběh, který začíná v Berlíně, pak se přesune do Maďarska, na Kubu a na konec skončí v Rusku. Být špión je těžká věc.....5 hvězd.(6.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace