Barbie - Deníček

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 70 min

Eric Fogel
  • Louie

Celovečerní reklama od Mattela.(17.1.2009)

Docela povedený film o teenagerce Barbie ze střední. Naprosto nekonfliktní (nekontroverzní) záležitost, ale myslím že holkám ve věku 11 až 13 se to bude hodně líbit a že se v tom poznají. P. S.: hlavní hrdinka je docela normální sympatická slečna, není bezduché pitomoučké třeštidlo, jak by se vám mohlo zdát ze zdejší anotace.(30.6.2013)

• TomX2

Celkový dojem: Toto ma nikdy nechytlo a zrejme ani nikdy nechytí - animácia tu pôsobí ešte horšie než tá klasická Barbie, príbeh je ešte dva-krát ba aj tri-krát prefľaknutejší a postavy úplne spackané. Ja si len môžem hovoriť: ,, Nie.. to nie.. NIKDY viac.. NIKDY" .. viac ako 10 rokov si len pre seba môžem vravieť, čo na tomto vidí to dievčenské detské publikum. ČO?! Moje hodnotenie: 3% (19.8.2017)

• blondboss

Neviem, o čo sa tu tvorcovia v tomto Barbie filme pokúšali, ale tento pokus o teenage Barbie bol tak chabý až to bolí. Teenagerky to určite poteší, ale mňa to minulo na sto honov. A animácia ešte otrasnejšia ako pri tých klasických Barbie filmoch. No proste zlé. Jednu hviezdičku sa slušnú muzičku. 25 %(4.2.2017)

• NinadeL

Slepá větev Barbie filmů. Naštěstí hlavní linie odolala a tenhle high school blábol nechala daleko za sebou. Stejně jako My Scene hokus pokusy.(3.2.2009)