Reklama

Reklama

Barbie - Deníček

  • Česko Deníky Barbie (více)

Obsahy(1)

Nový školní rok začíná a já doufám, že bude úplně kouzelný! Ráda se scházím se svými nejlepšími kamarádkami, protože máme vždycky co řešit. Hraji na kytaru ve své kapele a vážně nám to šlape(přestože jsme nikdy před nikým nehrály)! Také pracuji ve školní televizi. To je můj úplně největší sen (i když musím vyřizovat ty praštěný záležitosti Raquelle)! Jo a skoro jsem zapomněla - jsem úplná blázen do jednoho moc oblíbeného kluka - on si mne teda ještě nevšiml, ale všimne! Se svým speciálním deníčkem a půvabným náramkem získám odvahu, abych dosáhla všech svých snů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Neviem, o čo sa tu tvorcovia v tomto Barbie filme pokúšali, ale tento pokus o teenage Barbie bol tak chabý až to bolí. Teenagerky to určite poteší, ale mňa to minulo na sto honov. A animácia ešte otrasnejšia ako pri tých klasických Barbie filmoch. No proste zlé. Jednu hviezdičku sa slušnú muzičku. 25 % ()

Yalka 

všechny recenze uživatele

Docela povedený film o teenagerce Barbie ze střední. Naprosto nekonfliktní (nekontroverzní) záležitost, ale myslím že holkám ve věku 11 až 13 se to bude hodně líbit a že se v tom poznají. P. S.: hlavní hrdinka je docela normální sympatická slečna, není bezduché pitomoučké třeštidlo, jak by se vám mohlo zdát ze zdejší anotace. ()

Reklama

TomX2 odpad!

všechny recenze uživatele

Celkový dojem: Toto ma nikdy nechytlo a zrejme ani nikdy nechytí - animácia tu pôsobí ešte horšie než tá klasická Barbie, príbeh je ešte dva-krát ba aj tri-krát prefľaknutejší a postavy úplne spackané. Ja si len môžem hovoriť: ,, Nie.. to nie.. NIKDY viac.. NIKDY" .. viac ako 10 rokov si len pre seba môžem vravieť, čo na tomto vidí to dievčenské detské publikum. ČO?! Moje hodnotenie: 3% ()

sarfian 

všechny recenze uživatele

Slabota ako vždy nebyť tej hudby asi by to dopadlo horšie. Malo sa to volať The Sims. Ako kópia tejto hry. VIDENÉ 1x ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama