Nový školní rok začíná a já doufám, že bude úplně kouzelný! Ráda se scházím se svými nejlepšími kamarádkami, protože máme vždycky co řešit. Hraji na kytaru ve své kapele a vážně nám to šlape(přestože jsme nikdy před nikým nehrály)! Také pracuji ve školní televizi. To je můj úplně největší sen (i když musím vyřizovat ty praštěný záležitosti Raquelle)! Jo a skoro jsem zapomněla - jsem úplná blázen do jednoho moc oblíbeného kluka - on si mne teda ještě nevšiml, ale všimne! Se svým speciálním deníčkem a půvabným náramkem získám odvahu, abych dosáhla všech svých snů. (oficiální text distributora)

blondboss

Neviem, o čo sa tu tvorcovia v tomto Barbie filme pokúšali, ale tento pokus o teenage Barbie bol tak chabý až to bolí. Teenagerky to určite poteší, ale mňa to minulo na sto honov. A animácia ešte otrasnejšia ako pri tých klasických Barbie filmoch. No proste zlé. Jednu hviezdičku sa slušnú muzičku. 25 % ()

TomX2 odpad!

Celkový dojem: Toto ma nikdy nechytlo a zrejme ani nikdy nechytí - animácia tu pôsobí ešte horšie než tá klasická Barbie, príbeh je ešte dva-krát ba aj tri-krát prefľaknutejší a postavy úplne spackané. Ja si len môžem hovoriť: ,, Nie.. to nie.. NIKDY viac.. NIKDY" .. viac ako 10 rokov si len pre seba môžem vravieť, čo na tomto vidí to dievčenské detské publikum. ČO?! Moje hodnotenie: 3% ()

Yalka

Docela povedený film o teenagerce Barbie ze střední. Naprosto nekonfliktní (nekontroverzní) záležitost, ale myslím že holkám ve věku 11 až 13 se to bude hodně líbit a že se v tom poznají. P. S.: hlavní hrdinka je docela normální sympatická slečna, není bezduché pitomoučké třeštidlo, jak by se vám mohlo zdát ze zdejší anotace. ()