njuska

Po dlouhé době příjemná, nenáročná, ale velmi svižná a zábavná akční komedie. Líbí se mi kamera, střih a i hudba je výborná. Rozhodně doporučuju!!! ()

Latec

Au! Jednu či dve *? Je mi to v podstate jedno...nenávidím na filmoch, ked nevedia, ako sa majú správnym spôsobom tešiť zo svojej prázdnoty (to vie, bohužiaľ, asi iba Tarantino...). Tento film je škaredo za čiarou amatérskeho nevkusu s akým sa zobrazuje nevkus, čo spôsobuje, že útočí na moju morálku a núti ma okamžite prepnúť. ()

croftak

Brutální jízda to sice je, přesto jsem po celou dobu zápasil nad otázkou "Jak někdo může natočit takovou sračku" Člověk se nemusí bůhví jak zamýšlet, nebo nějak pracně pátrat po nesmyslech, protože hned od samotného začátku je to hovadina, pro mě první diel přinesl zas jiný pohled na akční film a měl super konec, bohužel dvojka prach bídně kopíruje motivy jedničky a naprosto tragicky navazuje dějem na první díl. Takhle fakt ne. 2/5 ()

pavont

Pokial vezmeme do uvahy, ze je to naprosty nezmysel, budeme sa bavit. Aspon ja urcite. Chce to svojskeho divaka a az sa zda ze sa jedna o parodiu jednicky. Ale da sa. ()

Grifindoor

Kurva adrenalinová ujetá jízda, ďábelský Jason Statham, řezání bradavek, prostřelený silikonový kozy, sekání loketního kloubu mačetou, píchání na dostihový dráze, anální penetrace brokovnicí, nadrženej stoletej číňan, parta teplejch černejch motorkářů, spousta elektrickejch šoků klidně i do koulí, uřízlá živá hlava, odklepávání cigarety do otevřeného hrudníku, nadržená zvracející psychiatrička a v neposlední řadě kurevsky ultra mega sexy Amy Smart, wow! Narazíte i na řadu nelogičností, ale s tim je netřeba se zabývat. "Cheve, sem kardiochirurg, ale vzali mi licenci, když sem ve sklepě podělal plastiku vagíny svojí bejvalý" ()

matthew_tv

Tak ako bola jednotka skvelá, tak je táto dvojka skazená. Film ma nebavil už v prvej tretine, je príliš sci-fi a stráca na zmysle. Ak bude trojkda, dúfam, že sa vôbec nebude odvíjať od tejto časti,a nebude mať s ňou spoločné žiadne črty. ()

Kucin

Ikdyž je jednička o třídu lepší tak tenhle styl filmu se mi prostě líbí. 5 hvězd ne ale 4 s malým pluskem si to zaslouží ()

Cesy66 odpad!

Již dlouho jsem opravdu neviděl hovadinu takových rozměrů. Film, který se nedá koukat. Divím se, že Jason Statham se propůjčil takové blbosti. ()

KiJi

Držte si klobouky, pojedeme z kopce. Dvojka se snaží být ještě rychlejší, zběsilejší, akčnější…ale u snahy pouze zůstala. Když přeskočím to, že se pochopitelně opakují motivy z jedničky, ale trošku jinak, nemá to ani takový nápaditý „drive“ jako jednička. Nakonec vám zůstane pocit, že film je plný magorů a debilů, až úchyláků… že film sám je dobrá magořina, když si hlavní hrdina dobíjí baterky vším, co dává elektřinu (i když, kdyby to šlo takhle jednoduše, nebylo by to k zahození :o) až nakonec téměř ďábelsky shoří … ne nebojte, Statham je nesmrtelný, jistě že to přežil… asi škola Chucka Norrise. ()

Cheyenee odpad!

Ještě děsnější než jednička (ano, je to možné). Prostě WTF?! Fakt neuvěřitelně stupidní a otřesnej film. ()

Mr.Jokker odpad!

Všechno pusobilo tak nějak lacině ... Kamera neustále trhala sem tam že se mi z toho málem hlava zatočila ... Pro mě film o ničem přitom 1 měla aspoň co nabýdnout ! (J) ()

Goldfingr

Nikomu (snad kromě Jirky Korna) absence vlasů tak neseděla k image jako právě Stathamovi, a i když v tomhle pokračování funguje víceméně ,,na baterky", tak nám je dopřáváno akčních scén opravdu zhusta :) Adrenalin vystřídala elektrika, bráchu pomocníka jeho dvojče a záporák je...světe div se.. opět z rodinky starých známých. Kdyby film neparazitoval na svém předchůdci, nejspíš bych si ho ani nepustil. Tak jako tak nelituji, Statham je ve formě a charisma nezapře v jediném záběru. Přeju mu lepší nabídky... a to prý, že 2x nevstoupíš do stejné řeky. ()

Matt2626

Už jednotka ma nebavila tak ako som predpokladal, no ale toto bolo doslova katastrofálne. Nič nové, objavné, čo by hlavnú ideu posunulo ďalej a rozvinulo nápad z jednotky. Vtipných scén málo...so skrátka zbytočný film ()

Mort09

Po grandiózní jedničce přichází dvojka s lehce recyklovanou příchutí. Pořád je to pecka, která má k reálnosti stejně blízko jako Santa, nicméně na celém ději je znatelně poznat nedostatek nových nápadu, což je obzvláště patrné ve finální přestřelce, která je příliš ujetá i na Crank. Prostě, takový ten klasický chudší, mladší bráška, snažící se vydělat nějakou škváru na slávě svého staršího sourozence. Jde to vidět, ale na prdel si z toho člověk nesedne. 50% ()

Pompeius

Jednička byla takový běžný akčňák, jen zběsilejší a o něco zajímavější formou i námětem než bývá průměr. Tohle je ale fakt úlet. Už dlouho jsem se tak nenasmál a to v dobrém. Připomnělo mi to první americké filmy Jackieho Chana. Jen krutější a černohumornější. Nejlépe atmosféru vystihuje Cervenakův komentář. ()

Terminator666

Myslím, že tento film splnil má očekávání. Obsazení bylo dobré. Bylo tam též hodně extrémních scén jako v prvním dílu. Hudba taky nebyla špatná. Jen ty scény, jak se tam dobíjí přes vysoké napětí na někoho mohou být příliš. ()

Mark1983

Vím,že dost přítomným divákům to přijde slabším,než první díl,ale mě se to líbí stejně jako první díl.Nemůžu si pomoct. ()

sajez

Uz prvni dil byl stupidni ale druhy dil prerazuje na nejvyssi stupen stupidity.Vetsi blbost Jason Statham nenatocil a doufam ze nenatoci.Priznavam ze parkrat jsem se u filmu zasmal ale cekal jsem vic.Navic otresna kamera a strih delali film chvilemi nekoukatelnym.K tomu si pridejte priserny soundtrack a mate adepta na nejhorsi akcni film poslednich let. ()

Chlo0opek

Efekty nebyly špatný, sem tam se člověk i zasmál. Jinak naprostá hovadina i na mě - jednička byla oproti tomu originální a dobře koukatelná. Číňanka nebo Japonka nebo co to bylo, byla odporně trapná. Zklamání. Slabší 2*. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily