Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

Londi

Tak tohle byla dost hrůza. Zvlášť to vzájemné blití do obličeje. Od odpadu to zachránil pouze charm (a pěknej zadek) Steva Talleyho. ()

ElisR

Mě osobně nenadchla ani jednička, ale riskla jsem to a řekla jsem si, proč nezkusit něco "novějšího"..Jako odpad to neberu, ale film je nic moc, některé momenty jsou dokonce i vážně nechutné - třeba řecká olympiáda, pití piva a následné hromadné zvracení. To, že jsou ve filmu použity laciné vtipy bych ještě komentovala s tím, že ok, bylo to nejspíš natočeno pro nenáročného diváka, jak už tady spousta lidí psalo, třeba jako kulisa na nějaké party...Ale celkový dojem tohohle filmu je nic moc. Nejprve mé hodnocení bylo dvě hvězdičky, po krátkém přemýšlení mi nedalo jinak a musela jsem změnit hodnocení pouze na jednu hvězdičku a už ted vím, že si jiné díly nepustím. ()

zigy

Slaboduché, velmi erotické a plné zcela nezajímavých, nevýrazných mužských postav. Přesto je tam docela dost těžkotonážních výbuchů smíchu, kvůli kterým se to dá přežít. Prostě taková tupá maskulinní zábava. společné sprchy na koleji nebo závod v sundavání podprsenek, super. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

epsyn5

Tenhle druh zábavy pro mě vážně není. Díval jsem se s kamarády a když už jsem v rozpoložení, tak se mi líbí hodně věcí, tohle ovšem moc ne. Vtipů, jak šafránu, spíš samé nechtné a odporné scény. Jako oddychovka se to dá přežít... ()

mansonn

čo sa stane keď vyčerpáte vtipné motívy v predchádzajúcich filmoch???Natočíte kvázi pokračovanie kde ukážete viacej holej kože a ešte viacej krásnych amerických "bežných" študentiek.no vtipné tam nebolo skoro nič iba tam behali pekné holky.Takže za snahu 1 hviezdu nech možu ďalej študovať ..))) ()

Pilouš

Hlavní hrdina už je skutečně víc než nesnesitelný, příběh stojí za starou belu, scénář snad ani neexistuje a jediné co film vyzdvihuje z průšvihu jsou občas povedené scénky a opět Steve Talley, bez něhož by film snad nemělo cenu ani natáčet... 1,6* ()

Llaney

Tenhle film jsme si poutštěly s kamarádkou na "holčičím večírku" - snažila jsem se ho moc nevnímat, ale nešlo to. Tak moc to bylo stupidní (nutno říct, že jsem si do té doby myslela, že série Prciček skončila lehce zhovadilým třetím dílem - přičemž se rovnou zastávám prvních dvou). Ani nevím, za co je ta hvězdička - možná za ta všudypřítomná prsa. ()

svist10

Až na několik over-the-top scén (například zvracecí scéna s bečkou) je to příjemně nekonformní komedie se sympaticky otevřeným přístupem k sexu. ()

Rado1988

Když u toho neuvažujete a nechcete se ani moc smát,tak je to ideální... Na druhou stranu, hvězdičku ani odpad tomu dát nemůžu. Vydržel jsem koukat dokonce a oproti jiným "filmům" to ještě ujde. A navíc po předchozích dvou dílech je to obrovské zlepšení. ()

Lorkis

Do třetího dílu to bylo fajn, pak přišly nudný díly o ničem, pouze hezké holky tam byly. Spolek beta trochu vybočuje, je to přehnaný, dobré vtipy tu jsou a ještě hezčí holky... ()

SpeedyL

Konečně aspoň nějací herci zůstali z minulého dílu, ale to je snad jediné pozitivum filmu. Vtip scének už je stále stejný a čím dál více křečovitý... Jsou to jen samé sexuální narážky a přehlídka "koz" proložená blitím na nepřátelé z vedlejší koleje. Ani nevím, jestli má s touto sestupnou tendencí série smysl se dívat na sedmý díl. Opakuji, že ohledně "Prciček" mají smysl jen první 3 díly - 25%. ()

Peenugirl

Moc pornografické..., a zoofília je už zo súdka, ktoré mi nešmakuje. Nechutné a ani loveri nemajú štýl. Dievčatá sú ku*vy a chlapci trapkovia. 40% ()

Pythonator

Prasácká chuťovka se vším všudy. Koz je tu odhalených víc než dost, sperma stříká do dálky, zvratky doslova prší na všechny strany a dojde i na ošukání ovce. Já se bavil jako málokdy. Podle mě jeden z nejlepších dílů, rozhodně mnohem lepší než 2 předchozí. Obzvláště řecká olympiáda je dobře upečená zábava. ()