Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

DannyBoy80

Průměrná komedie, kde jsem se občas zasmál. Nicméně tragický Kačer i Diaz. Ta je rovněž i hodně škaredá. Nevím co na ní někdo vidí. Jnak samozřejmě jak už to tak bývá u těchto filmů, po 5ti minutách víte jak to dopadne. Tak na nedělní dopoledne na Nově. 50% ()

ondrula

Taková přitroublá romantická komedie, u který přesně víte, kam se bude odvíjet. Cameron Diaz je asi dobrá herečka, ale na takovýhle trdlování je už stará a její pitvoření je už asi taky out. Jediná věc, která mě tam bavila, byl bordel v bytě Ashtona Kutchera, protože mi připomínal můj byt. Jinak film byl pro mě tou předvídatelností a poměrně mizivou komičností tak otravnej, že jsem asi poslední čtvrthodinu nedokoukal. ()

Yardie

Čekal jsem další katastrofální rádoby komedii s Cameron Diaz. Ale nestalo se a musím říci, že jsem byl mile překvapen, ba co více, velice dobře jsem se bavil a rychle to uteklo. Opravdu jsem se docela nasmál a velice se bavil! Takže na odpočinek a zábavu mohu jen doporučit!!! Některé vtípky a průpovídky byly vskutku povedené. Howgh! ()

katchi

Neskutečná blbost. Podobných filmů existuje spousta, ale já se bavila:) Cameron byla skvělá, do těchto rolí se hodí. A Ashton? Hrál typického zástupce většiny chlapů:) Nebylo to sice žádné veledílo, ale klidně bych se na to podívala znova:) ()

amokey

Klasické schéma, kdy už od začátku přesně víme, jak to skončí. Asi bych se na to ani nedívala, ale chyba v názvu (v počítači uložené pod názvem "Pařba ve Vegas") a už puštěný film, mě donutili se dodívat. Nebylo to zas tak špatné... ke konci jsem se docela bavila. ps: Cameron, jak se zdá, už má to nejlepší (co se vzhledu týče) za sebou ()

kikka20

Cameron Diaz patří mezi moje oblíbené herečky a tento film patří mezi mé nejoblíbenější komedie. Když jsem viděla spojení DIAZ - KOMEDIE, neváhala jsem a hned jsem se na to podívala a nelituji. Celý film mě bavil a ani mi nevadilo, že to mělo typický americký konec. možná, že to tady má pouze 62%, ale u mě to má mnohem vyšší hodnocení ;) ()

filipvrbik

Docela vtipná komedie, ale to je tak vše- příběh je nelogický, předvídatelný, ano samozřejmě, že se do sebe zamilují- to snad ani není spoiler (ale je to lepší než pařba ve Vegas)....50% ()

rcorp

Je to jedno velké klišé, spousta věcí tem je navíc a vůbec nefunguje, některé situace se naopak mohly víc rozvinout, Cameron Diaz vypadá tak na padesát, ale na umření to není. Má to výborný soundtrack, je tam docela dost vtipných vtipů a místy je to i překvapivě dravě natočené. 5/10 ()

Oxymoron

3,5 hvezdičky - to předesílám hned na začátek. A teď už jdeme na to: Cameron Diaz tu hraje opět jako Cameron Diaz a ničím nepřekvapí - udělá si pár těch svých roztomilých ksichtíků, zazpívá si, projde se ve spodním prádle a opije se - jenže i když to občas už pěkně štve, nakonec vás to stejně odzbrojí, protože právě kvůli tomu jí přece máme rádim no ne? Co Ashton Kutcher? Toho nemám rád od chvíle, kdy mi "přebral" Demi Moorovou. Ale tahle role mu celkem sedla - opilec, prasák a nakonec romantik. Dvě vedlejší role kamarádů obou hlavních hrdinů jsou možná vtipnější než sami hlavní představitelé, ale tak už to většinou bývá. Celkově je to jedna z těch lepších romantických komedií (i když smíchy brečet asi nebudete), u kterých se budou příjemně bavit obě pohlaví. A holky se nemusí bát, že jim ten jejich začne v kině chrápat. ()

lili6

Výborná komedie, na kterou se můžu dívat zas a znova a pořád mi určité situace přijdou velmi komické. Závěr ukazuje trošku tradičního cliché, ale to v tomto případě moc nehraje roli. Film není přímo zaměřen na dějovost,ale na komické situace. U mě za 75%. ()

raky5

Veľmi príjemné prekvapenie. Veľa som od toho filmu nečakal, bral som to ako oddychovku, no páčilo sa mi to. Je to vtipné, rýchlo ubehne, nenudí a Ashton Kutcher s Cameron Diaz k sebe naozaj pasujú. ()

kecinzer

Po shlédnutí této suprové romantické komedie jsem byl naprosto nadšen. Velice mile mě překvapila, protože jsem se po celou dobu prostě skvěle bavil. K tomu ještě perfektní soundtrack. Proto jsem docela překvapen ze zdejšího hodnocení. ()

Emzet

Tak zoufale průměrná "komedie", že jsem si dokonce ani nevzpomněl, že jsem na ní byl v kině. Diaz je zde sterilní a vyčpělá, beze špetky charismatu, ale Kutcher… Kutcher se pohybuje na samé hranici snesitelnosti a docela jasně mi potvrzuje asociaci mého mozku, kterému jeho jméno připadá jako něco mezi slovy "kuchat" a "butcher", poněvadž jako správný řezník kuchá tento už tak handicapovaný film vskutku prvotřídně. Ničím originální děj (nápad ano! Děj ne), který se tak nějak zdechle plazí po těch téměř sto minutách a laciné "gagy", které vám vyšumí z hlavy dřív než odejdete z kina. What Happens in Vegas mě ničím neuráží, ale lepší příklad naprosto DOKONALE průměrného filmu bych asi jen těžko hledal. ()