Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

René.girl

Chtěla jsem dát 4, protože většinu filmu jsem se opravdu bavila, ale kvůli tomu "inteligentnímu" happy-endu prostě nemůžu. 60% ()

movieband

I když je to typ romantické komedie, kde divák hned ví jak to skončí a i když tam hraje Cameron Diaz, kterou moc nemusím, tak se mi film líbil. Byla to sranda a v poslední době vcelku vydařená romanťárna. Situace, do kterých se Cameron DIaz a Ashton Kutcher dostaly byly fakt povedené a dokázaly opravdu solidně rozesmát. No na dlouhou zpáteční cestu z Itálie autobusem to každopádně bylo víc než dobré a zábavné. ()

Damiel

50 % - Průměrný hollywoodský komediální vývar, ve kterém necschází absolutně nic ze všech trapných berliček, pod nimiž se tyhle filmy potácí - umělí hrdinové, jejich trapní kamarádi, s nimiž se vztahové problémy řeší nejlépe v posilovně (tady u boxovacího pytle), předvídatelné "zvraty" a očekávaný konec. Jednou stačilo. ()

Thomassi

Tak tento film mi sedl a velmi se mi líbil. Je to o tom, když ON vhodí JEJÍ čtvrťák do automatu a vyhrají nehorázný prachy. Ne ani tak dějově, i když to nebyl špatný nápad, je však od začátku předvídatelný, ale spíše po stránce herecké, protože Cameron a Ashtonovi tyto role opravdu sedly. A samozřejmě spousta skvělých a trefných hlášek, ze kterých jsem já osobně opravdu uchcával. Takže veliké překvapení a naprostá spokojenost. ()

FilmFan24

"Láska zvítězí nad lstí a nenávistí..." Zábavná komedie o snad věčném souboji opačných pohlaví nepřináší nic, co by už tady nebylo. Setkávají se v ní "Mary" - ehm Cameron Diaz, ne které i přes přibývající vrásky stále něco je a "Vůl, co nevěděl, kde má káru" Ashton Kutcher. Chemie mezi těmi dvěma funguje skoro dokonale. Diaz v roli emancipované ženy, co bez plánu nedá ani ránu. Neplánovaně ovšem narazí ve Vegas na týpka, co je nejen neomalený, drzý a vhodný tak akorát na jedno použití. Kutcherovi role sedí a tak jak ve svém pořadu "Punk'd" svého času na MTV vytáčel cebrity z branže, tady vytáčí po zbrkle uzavřeném manželství Cameron. Ještě k tomu, když ti dva vyhrají 3 miliony a nechtějí se rozdělit. Já čekal, co si ti dva zase vyvedou. Vtípky baví, ti dva si to ve svých rolích užívají a tak ani tak nevadí, že občas spojení romantiky s bláznivou komedií zaskřípe. Vhodně zvolené písničky dodávají ten správný šmrnc a tak přiměřená stopáž uběhne jako voda. Povedené. ()

dawe04

Přes velikou nedůvěru se tenhle mejdan celkem povedl! Pravda, občas trochu zředěný, jindy přeslazený, Kutcher je stále nesnesitelný idiot a Cameron ani pod tří metrovou vrstvou make-upu už není tak roztomilá jako kdysi. Pokud pánové dáte padáka svému mozku a vy dámy kopačky tomu svému, budete se docela dobře bavit. Ať začne mejdan! ()

togaf

Kdy už proboha přestane Cameron Diaz hrát holky na vdávání? Je stará a ošklivá a vypadala jako by to přehnala se solárkem nebo byla o dvacet let starší než Ashton. Obávám se ale, že ani mladší herečka by tuhle slátaninu nezachránila. ()

Skip odpad!

Jako by vám někdo přinesl šopák se sýrem, který má tak rok po době trvanlivosti a považoval to za skvělej fór. Tak asi taková je tahle stupidní komedie. ()

Kopik

Předvídatelná, ale pěkná romantická komedie s Cameron Diaz a Ashtonem Kutcherem. Příběh o tom, jak se tihle dva opilý vzali, druhý den vyhráli 3000000$ a musí spolu zůstat minimálně půl roku aby peníze dostali. Je zde pár vtipných momentů, hlavně když si neustále oba dělají naschvály kvůli penězům, porce romantiky je zde tak akorát. Prostě příjemná romantická komedie, která potěší. ()

hhannie

Rozhodně nesouhlasím, že Cameron Diaz je na filmy tohoto žánru stará a už vůbec ne, že ošklivá. Kdyby se tu někdo z ostatních nezmínil, vůbec by mě něco takového nenapadlo. K filmu - já se bavila, šílené komedie tohoto typu miluji, překousla jsem i předvídatelný happy-end. ()

uterox

Ideální na odreágování se. A člověk to může přitom vidět opakovaně. Navíc jeden z mála povedených snímků Ashtona Kutchera-asi jeho nejlepší. ()

Martin741

Priemerna komedia v rezii Toma Vaughana s podpriemernym Kutcherom a celkom vtipnou a krasnou cameron Diaz. Avsak aj napriek snahe a krase pani Diaz, film nijako nevybocuje z priemeru : 60 % ()

shyster

Nevtipné, neoriginální, scénář předvídatelný a často trapný. Co nejvíc ale překvapuje, je C.Diaz, která tady vypadá dost staře (nemyslim v obličeji - tam zaplať pánbůh za ty omlazovací kůry). A jedna zpráva pro A.Kutchera: "Vrať se na MTV ke svému Punk´d." ()

Andre3000

Na začátku sem si trhal vlasy, protože mě to nebavilo a jak Cameron, tak Ashton moc neváleli. Postupně se to zlepšilo, ale přesto si asi příště dám pozar na filmy s Cameron, protože mi moc nesedí. To Ashton je v pohodě a možná by se k němu hodila jiná herečka a trochu jinačí scénář, i když jim o to asi šlo, aby to bylo dost postavené na hlavu a logika odcestovala do teplých krajin, hlavní měla být vtipnost, které bylo občas méně, někdy zase více. ()

necisty

'Víte mám několik titulů a chodila jsem na nejednu hodně drahou školu, každopádně vám nežeru ani slovo z toho co jste mi tu předvedli:D.' Ale já jím to žeru a hodně! To už vážně nemůže mít romantická komedie nad 75%? Vždyť to bylo tak hezké:)... Jak to, že je Cameron stále tak krásná? A kde se poděl ten Kutcher co neumí hrát? Mě to celé velmi příjemně překvapilo. Přišla mi i docela zajímavá zápletka, která teda později šla spíš bokem, ale to je jedno:). Rozhodně ani nemůžete počítat s tím, že by se na konci něco neposr*lo, to je prostě klasika:). Také mimo ústřední dvojici se nedá mluvit o nějakém hereckém výkonu, protože ostatní jsou jen kašpaři do počtu. Já jsem ale od filmu něco požadoval a to jsem dostal (4 hvězdy) a dokonce mě mile překvapil prostředím, hezkými postavičkami s úsměvem na tváři, ztvárňující hezké charaktery a v hezkém příběhu (5. hvězda). Neříkám, že je to trhák, ale je mě prostě úplně u pr*ele, že to není namakané jak Pán prstenů nebo Matrix!!! ()

Juto

Tieto dve herecké hviezdy, napriek tomu, že majú len zlomok šarmu a talentu klasických dvojíc, ktoré sú si navzájom určené, vedia, ako hrať pred kamerou a dobre sa predať, a nejako sa to ukáže byť dosť. 6/10 ()

Biggy

Upřímně co jsem taky mohl od takhle hrozného hereckého obsazení a nulového příběhu čekat že :/. Sotva jsem vydržel do konce filmu a pak znudeně šel spát místo toho, abych hned psal jak to bylo vynikající. Čekal jsem od toho mnohem víc pane Vaughane. ()

c.tucker

Slabší průměr s nepříliš šťastným obsazením, které se podepsalo na celém snímku. Děj se šine po klasických kolejích tohoto žánru bez sebemenšího zpomalení nebo vybočení. Jen zvrat před koncem byl celkem nedořešený a uplně zbytečný, kdyby tam vůbec nebyl, možná by to bylo o trochu lepší. ()

Icefist

Do kina bych na to určitě nešel, ale jako slušná zábava na jeden večer mi to posloužilo dokonale. Jasně, neni to žádná bomba a zvlášť křišťálově průhledný konec musí hodnocení srážet dolů, ale na druhou stranu jsem se nejednou solidně zasmál. A to bylo přesně to, co jsem hledal a očekával. Ashton ani Cameron mi nejsou nějak extra sympatičtí, ale zde mi to nijak neznechucovali a za to jim na dálku dík. 70 % Oblíbená část- způsob Roba Corddryho jak si v hotelové recepci chladit oči ()