Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

Kacula24

Problém většiny komedií je, že nedokáží udržet to rozjeté tempo. 3/4 filmu byla skvělá, vzájemné naschvály v bytě, honička po městě.... Ale ke konci to zase sklouzává do té typické nudné romantické břečky a je po komedii. A to mi pak vždycky znechutí celý film. ()

klukluka

Smál jsem se a dojímal, líbilo se mi to od začátku do úplnýho konce a tu pátou nedávám jen proto, že jsem hnusnej alibista a filmovej snob. Bylo to výborný! ()

jana63

Ze začátku trochu násilný start se v průběhu děje příjemně zvolní. Obsah se přestane snažit být za každou cenu vtipný a začíná vtipný být. Z hlediska žánru "romantické komedie", do které film zapadá, je příběh průměrný, kopírující základní "lavestory" klišé. Přesto pokud se chcete odreagovat, pak vás možná nezklame. Pokud čekáte intelektuální výzvu, nesnažte se tento film zhlédnout. ()

cab

Carovne Las Vegas se dosti casto stava osudnou destinaci mnoha paru, ale malo ktery z nich prozil neco podneho, cemu bude kazdy divak teto lehke a vcelku dobre plynouci komedie prihlizet. Dobre se doplnujici dvojka hlavnich protagonistu s derave-pruhlednym scenarem plneho klise dela z filmu prumernou jednohubku. Doma na gauci, pri malem ocekavani, zklamani nebudete. 55% ()

lukasch

Cameron "pořád si myslím, že vypadám na 20" Diaz už by takových komedií mohla nechat. Kutcher mě naopak docela překvapil, i když je jeho herectví dosti toporné. Film jako cele si zaslouží tak 40 % a to kvůli otravné dvojici jejich kamarádů, kteří některý vtipy vyloženě zabili. Pár scének ale bylo zábavných, i když už stály na hranici vkusu (záběr na močícího Kutchera do dřezu, apod.). Příběh už tolikrát omletý se nemůže měřit s takovými skvosty jako třeba Když Harry potkal Sally, kde příběh stál na výkonu hlavních protagonistů a jejich rodícímu se vztahu od absolutního nezájmu až po lásku. ()

lonewolf

Relaxační komedie, která rozhodně není špatnou volbou. Pokud se chcete odreagovat a podívat se na vtipnou stránku manželství můžu jen doporučit, hodně vtipných situací z manželství, budování kariéry a divokých mejdanů. Proč ne. ()

1860

Romantická komedie na 108.způsob.. ničím nepřekvapí, ale občas je i něco vtipného.. a ani Diazová nebyla takový kus, jak sem čekal, molha dělat tomu klukoj maminku a spíš vypadla jako moje teta, která je tak opálená, až to není pěkný.. Doporučuji pouze pro dlouhé chvíle nudy.. ()

MareT.

Nemůžu si pomoct, ale veškeré linie filmu na mě zapůsobily, tak jak měly. KDyž se dvojice handrkovala v nešťasntém manželství, královsky jsem se bavil, když začala mírně hrát na romantickou notu, tak jsem jim fandil...Nevím, proč na to kritika tak poplivala, ale já jsem byl spokojený. Normálně bych dal 3*, ale abych trochu vyjádřil to nadšení, dal jsem 4*. PS: Oba herci mi absolutně vyhovovali a zvládli své role dobře, i když se ani moc nedalo zkazit...:-) ()

joshula

Na to jakou tato komedie u nás měla před premiérou kampaň jsem byl trochu víc zklamán. Bylo pár zajímavých scének k zasmání, ale nebylo to prostě to co bych od takové komedie čekal. Pro mě prostě zklamání. ()

Hanys_

Pobavilo, a to víc než slušně. Samozřejmě že už na začátku je jasné, jakým směrem se film bude ubírat i jak nakonec asi skončí, ale to není u těhle amerických romantických komedií nic nového (ani nic na škodu)...6.5/10 ()

Merkin odpad!

Přestárlá tvář pánských časopisů a zašlá hvězda dívčích rubrik ve snímku pro netalentované herce a pro ještě nenáročnější diváky. Škoda námětu(*), škoda peněz a celkově škoda, škoda, škoda! ()

dopita

Scénář sesmolil někdo hodně zhulenej a producent kterej ho schvaloval na tom musel bejt stejně. To je fakt síla, do čeho dneska v Hollywoodu strkaj peníze. Takže zápletka ultradementní, romantika nefunguje, chemie mezi titulní dvojicí je nulová a humor je upachtěnej a zhusta nevtipnej. Korunu tomu nasazuje Zach Galifianakis, kterej ze sebe opět dělá uplnýho pitomce a to i po závěrečnejch titulcích. Nejvtipnější momenty byly ty, kdy se do sebe naváželi Rob Corddry a Lake Bellová, což je málo. ()

Paity

Je tam pár světlých momentů. Problémem je ale to, že Ashton Kutcher hraje pořád ve všech filmech dokola to samé a Cameron Diaz, ta ani nepotřebuje komentář. ()

Sekmen

Na tomto filmu jsem byl s přítelkyní v kině a naprosto splnil očekávaný účel. Oddychová předvídatelná romantická komedie s Cameron Diaz a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích. Děj svižně ubíhá s úsměvem na rtech za dobré muziky, sem tam se i nasmějete a za 99 minut je po všem. Osobně dávám za 60% ()