Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

suzanne1997

Nemám co říct, jsem naprosto ohromena. Tenhle film je jeden z nejlepších, jaké jsem kdy viděla, splňuje všechno, co se od romantické komedie dá očekávat, ten vtip na každém kroku, to nadšení, navíc se mi líbilo i to, jak si s ním na začátku povídala v živém přenosu, od tohohle filmu nevíte, co očekávat, jde o to, že netušíte, jaký okamžik bude následovat, navíc ta hudba se k tomu náramně hodila, k tomuhle filmu jsem přišla náhodou před několika lety a hned obsadil první příčku tabulky oblíbených filmů, tenhle film vlastně pojednává o vztahu muže a ženy, tak nějak jiným způsobem, nakonec si divák vlastně uvědomí, že se stal svědkem velmi neobyčejného filmu, k tomuhle bych jenom napsala - perfektní, sice na můj vkus až moc otevřené, ale vynikající, vřele doporučuji všem, kteří nechtějí jen obyčejný film na zaplnění volné chvilky, ale kteří od něj očekávají malinko víc, otevřenost, pestrost, ostrost, pokud jste to vy, tak neváhejte, pokud tohle podle vás film splňovat nemá, tak neztrácejte čas a normálně to přejděte. ()

M1k9

Dojmy skvělé, ale co napsat těm co film ještě neviděli? Z pohledu dominujícího muže je to určitě to co nezklame a pobaví. Budete se smát po celou dobu tomu, jak jsou ženy najivní, zvlášť v představách o svém partnerovi. Všechny nehezké pravdy, které jsou ve filmu odhaleny těm nevšímavým ženám vás pozitivně naladí a je vlastně jedno jestli film skončí s trapnou romantickou zápletkou, vás potěšil. Zvedl vám mužské ego a vytáhnul ze sevření vštěpovaných názorů opačného pohlaví. A co vaše partnerky? Ty to možná budou vnímat ne tak pozitivně. Většinu fórků si můžou brát osobně a celkový dojem z filmu se transformuje do podoby ponížení před mužem, před tím nadřazeným (nadrženým). Ano, mužům tak jak je známe, tak jak je zastoupil Gerard Butler bylo po celou dobu nadržováno. Krásná Katherine Heigl se vzdala všech svých představ o romantickém vztahu a dokonalém muži. Tento dokonalý muž ve střetu s nedokonalým prohrál. Už nebudu rozvádět myšlenky proč se film může líbit. Když se podíváte na Chceš mě, chci tě a bude se vám to líbit tak možná budete chtít najít něco podobného, podobně vtipného a zábavného s tak dokonale herecky a vzhledově vybavenými herci. Za sebe můžu říct, že něco takového nebude jednoduché najít. 8.5/10 ()

JohnyD

Bavil som sa od začiatku až do konca filmu. Film je z môjho hľadiska určený prevažne pre chlapov, ale určite sa zasmeje aj nežnejšie pohlavie. Ako napísal Cival, veľmi oplzlé, ale pre mňa určite nie trápne. Chceme v kinách viac Gerarda Butlera ten chlap je proste borec ;) Príjemne strávených 101 min. išiel som do kina presne na to čo Vám povedia vydarené trailery a dostal som do puntíku to čo som očakával ani viac ani menej ;) ()

martalini

První půlku Butler prohláškuje jako král a dává to sežrat všem.Chemie docela slušně funguje a všechno se drží v rámci předvídatelný průhledný popcornový a překvapivě i vtipný jednohubkovosti. Butler ani moc nehraje, ale role mu sedí pěkně a Heigl docela obstojně doplňuje. Jenže jedno velký klišé alias skoro celá druhá půlka filmu posílá film těžce do kytek... ()

M.A.J.O.

Ikdyž od počátku víte jak film dopadne tak vás něco nutí to dokoukat. Butler v roli hovada, ale upřímného to zvládl perfektně. 75% ()

Wancohoff

(6.2.2010 BRrip) takto ma nejak vyzerat romanticka komedia. netusil som ze gerard sa hodi aj do tohoto zanru...no prekvapil ma. .....70 % ()

Gore

Luketic příjemně překvapil. Našel jsem v tom vše, co očekávám od romantické komedie, navíc zdařilý humor, žádné trapné chvíle, fungující chemie mezi Heigl a Butlerem a nekřečovitá režie. Můžu více než doporučit. ()

Kratoc

Tenhle film si nehraje na žádné umění. Jde jenom o tom vypnout mozek a nechat to prostě plynout. Jasně, nečekejte žádnou super-extra inteligentní zábavu, občas se zasmějete, ale dvojka Butler a Heigl spolehlivě funguje a omílané téma - dva se nesnáší, aby zjistili, že se vlastně milují je sice hodně ohrané, ale nikdo od tohoto druhu filmu nečeká přece originalitu. Jde o zábavu. A to Chceš mě, chci tě celkem zdařile plní. ()

halogan

Možná to je tim, že jsem už dlouho neviděl kvalitní film, ale já se docela bavil. Je to další romantika, kde člověk už z plakátu ví, jak to dopadne... ale kupodivu to nevadí. Za mě dobrý. Velice silnž 3*, čtyři tomu nemůžu dát už z principu :-) ()

Greg25

Z Butlera přímo čiší testosteron, z Heigl příjemně přirozený nadhled. Vtipný potenciál sexulních vtipů rozehrán na maximum bez potřeby jít přes hranu a sklouznout k něpříjemně trapnému. Priority má každý jinde, škatulkování se nekoná. Tahle romantická komedie má švih, náboj a takovou jiskřivost mezi ústřední dvojicí, že bez váhání dávám 90%. Takováhle dobře odvedená práce v daném žánru tu dlouho nebyla. ()

Hepy13

Jak moc mě Hezké vstávání nudilo a sralo, tak tohle mě neskutečně bavilo a nadchlo. Dokonalá trefa do mého vkusu na romantické filmy. ()

Kiedes

Po sto letech jsem byl s mámou v kině a pobavili jsme se. Od záčatku člověk ví jak to bude probíhat a jak to skončí, ale to nevadí, na takový filmy je taky potřeba koukat. Docela jsem byl překvapenej, jak drsně se v tom filmu mluví. Byla to sranda. Butler perlil. Katherine Heigl.... .)) ()

ddf76

Lehka romaticka komedie na stokrat omlete tema. Skoda, ze ji dochazi dech po hodine, nektere hlasky jsou ale vyborne :). Prumer nic vic, pro jeden vecer, kdy si clovek vygumovat hlavu nebo na rande vhodna volaba :). ()

Rehooo

Začátek vypadal, že by mohl být film i něčím vyjímečným. Bohužel nakonec to sklouzlo k té typické americké romantické komedii, která nějak extra neurazí a taky ani nepotěší. Sem tam nějaká ta dobrá scénka a vtip. Prostě takové milé pokoukáníčko na jednu dlouhou chvíli. ()

Kvítek

Chci ho! Gerard Butler rovnající se záruce mé spokojenosti v komedii "jak na něj", která spolehlivě splní svůj účel. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami