Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Skip

Pokud je film, patřící do žánru romantická komedie, velmi nudný, pak je něco špatně. A tady je špatně prakticky všechno, až na pár vcelku povedených replik Gerarda Butlera, u nějž se také dalo mluvit o nějakém tom hereckém výkonu. Ostatní působili až trapně. Scénář plochý jak zamindrákovaná puberťačka a režie zoufalá. Celkově tedy těžká váha směrem dolů a ještě hlouběji. ()

Kopik

Jedna z těch příjemnějších romantických komedií. Slušně hlásící Gerard Butler, hodně sexy Katherine Heigl, jasně nalajnovaný příběh - bohužel ale ničím nijak zvlášť nepřekvapí. Takže pokud je libo romantická komedie na oddych, doporučuju. Jinak klasický průměr - neurazí, nezklame. ()

Reesam

Nenadchne ani neurazí. Takový podprůměr, kdy máte místy pocit, že usnete nudou. Od filmu jsem čekala víc. Už od začátku se dalo čekat, co se bude dít po zbytek filmu. ()

Linda.csfd

U tohoto filmu jsem se neskutečně nudila a měla jsem problém udržet pozornost. Gerard byl docela fajn ale postava Abby, kterou ztvárňovala Katherine mě přišla opravdu dost nesympatická. ()

BoredSeal

Ústřední pár herců mi přišel lákavý a spolu se zápletkou chlápka nakopávajícího romantiku a hloupá vztahová klišé a pověry do zadku mě navnadil už předem, což je zázrak pro mě, člověka který si kvůli cynismu a filmové cukrovce umí vychutnat jen velmi malé procento romantických komedií. Kočka Heiglová není slaďoučká pitomoučká husa ala Witherspoonová a spol. a do vesmíru pánského humoru vplouvá bez křečí (akorát nevím, proč pořád hraje nějakou producentku nebo moderátorku). Butler je atraktivní chlapák, kterej nevypadá jako přiteplenej vystylovanej manekýn a přesto má pozornost příslušníků všech orientací (přesný opak metrosexuála, terče zájmu Heiglové ve filmu), kterémužto druhů mužů v dnešní době fandím. Jo a ten film - nápad dobrej, ale narozdíl od Sandlera scénarista nechápe, že když má výbornej nápad (cynik radí emancipované ženě, jak sbalit chlapa), tak má těch situací našlehat co nejvíc a ne jen asi dvě tři! Zbytek filmu je lehce stravitelná vata, pár fórků, vtipné dialogy a povinné ponaučení pro sympatického hrdinu, aby se začal chovat v životě jak vůl, ale naštěstí to není tak strašné. Tři a půl hvězdy. ()

SonG

Trošku opuchlý Gerard Butler nám řekne, že ženské jsou veskrze štětky a že chlapi jsou veskrze sexuální devianti. Ale podá to tak vtipně a na úrovni, že jsem s Ugly Truth naprosto spokojen. Zdatně mu na plátně vypomáhá Heiglová, kterou po Zbouchnuté začínám mít docela rád. I když tato komedie nepatří ke kdovíjakým skvostům, na jedno zkouknutí je to příjemné odreagování. Například scéna s vibrujícími kalhotkami vás totálně uvolní.:-)) ()

Katarine

Mé původní plánované hodnocení byly 4*, bohužel po včerejším zhlédnutí filmu Návrh se Sandrou Bullock, musím jednu srazit, protože tahle komedie se prostě s tou výše jmenovanou zdaleka nemůže rovnat. I když jsem se taktéž bavila, vtipných a stejně tak i dojemných scén zde bylo poněkud méně a ústřední dvojice mi zde k sobě tak trochu nesedla. Ale i tak dobrý výběr pro zpestření nudného dne. ()

lioncel

Mé hodnocení ? : už jen za ten samotný skvělý závěr, který je opsaný z reálného života (však také scénář napsaly tři ženy, které tohle znají až moc dobře) ... Jinak, výborně obsazené a velmi dobře zahrané a na víc to celé k sobě tak hezky pasuje … ()

Petrasuvicka

Jeden z dalších filmů, který postrádá duchaplnost a zakládá si svou vtipnost na oplzlém , trapném a velmi hrubém mužském humoru na téma - jak ponížit a zároveň zesměšnit ženy. Velmi "vtipné". Gerald Buttler tu působí jako kapitální hulvát z Buranova. Ačkoli produkce a scénář sází na tradiční formu - on chce ji, ale předstírá, že ne, ona ho nesnáší, ale následně ho strašně miluje - tak z toho vzejde trapný pokus na romantickou komedii, která akorát uráží ženskou hrdost. ()

honajz2

Začne to naprosto skvělě a vtipně, jenže pak všeho je míň a míň, až je z toho nakonec prostě jenom romantický film, kde je opomenut i počáteční charakter Mika, který se začíná po půl hodině filmu chovat jinak, než se choval. Sice to občas pobaví a účel to splní, ale jinak jsem se pak nudil. 2* ()

M.i.k.e

průhledné,otřepané,100x viděné bez jakýchkoliv nových napádů navíc plné všech myslitelných klišé svazující hollywoodské komedie poslední doby...ovšem na druhou stranu,cesta po které ústřední dvojice dojde k předem jasnému cíli je překvapivě zábavná.A když k tomu připočtu fakt,že jak Katherine Heigl,tak Gerard Butler sou mými oblíbenci máme tu lehce nadprůmernou romantickou komedii,která si v mých očích ty 4 hvězdy zaslouží.Škoda,že ve chvíli kdy hlavním hrdinům všechno "dojde" a film tak zamíří k nevyhnutelnému finále tempo značně povadne.Jinak by mohlo být hodnocení ještě o fous lepší...70% ()

Chen

Docela drsně pojatá komedie, kde mají hlavní postavy jazyk slušně ostrý. Vysloveně sladká limonáda nehrozí, a kdyby se náhodou zdálo, že už to začíná být moc sentimentální, tak některý z hrdinů provede nebo pronese něco vcelku nemorálního. Žádné extra poučování, ale na talíři naservírované sdělení, že dostat holku znamená zmanipulovat ji a jediné, co chtějí chlapi, je prostě sex :D ()

Jonash87

Od začátku je prokouknutelná zápletka a jasný směr, jakým se bude děj filmu ubíhat - ale ono to vůbec nevadí! Zejména proto, že se u tohoto snímku budete bavit, a je jedno, že některé vtípky jsou vcelku laciné. Gerard Butler vás baví nepřetržitě svými hláškami, zatímco Katherine Heigl je působivá nejen svým vzhledem, ale i komickými gesty a chováním. Tohle není film, jenž vás zvedne ze židle, ale je to příjemná, nenáročná komedie, co nenudí. V daném žánru čtyři hvězdy zasloužené. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami