Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Padme_Anakin

Příjemná potřeštěnost plná pikantností. Plavovláska po panu perfektním pátrá, pečlivě plánuje, píše požadavky. Pracovní problémy - padající procenta - přinesou parádní průšvih: program podpoří predátor pravdomluvný. Prvotní paralytické pobouření protne přátelské poradenství. Přítomnost perverzního predátora prospívá popularitě pořadu. Pod povrchem prosvítá přitažlivost… ()

Revanx

Strašná nuda, ktorá okrem pár milých momentov nič neponúka. Škoda do stratena ústiacich vtípkov a neuveriteľne zle napísaného prerodu hlavnej postavy. ()

Crazer

Zpočátku jsem nečekal nic extra, ale vcelku jsem se pobavil. Sice místy hodně upovídané, že člověk nestíhá číst titulky, ale jsou jisté scény, u kterých vyprsknete smíchy .. (že si musíte něco přehrát znova) ... navíc tento typ humoru mi neni cizí :). Gerard a Katherine tvoří skvělý pár, na který se v tomhle fimu skvělé dívá .. nepočítám vydařený soundrack, zkrátka jedna z těch vydařených komedií. ()

Ajinka126

Katherine mě snad nikdy nepřestane bavit.. Ze scény "rande" jsem se dlouho nemohla vzpamatovat.. Doslova jsem se i s přítelem (a to je co říct, protože tyhle filmy přímo nesnáší) válela smíchy.. ()

spaceboyCZ

Cekal jsem dalsi prumernou romantickou komedii plnou stareho znameho klise 100x videneho, ale ono se mi dostalo neceho vice, mnohem vice. Misty inteligente vtipne hlasky, naprosto prirozeny Butler, misty prehravajici Heiglova, nicmene ti dva spolu se naprosto dokonale doplnovali a jejich soupereni a hadky publikum bavi, a bavi nenucene a prirozene. Ano, konec je uz z plakatu jasny, ale to, jak se k nemu ti dva propracovavaji, ta lehkost, s jakou sve role hraji...opravdu po dlouhe dobe komedie, kterou budu chtit videt znova a znova...k tomu skvele doplnujici hudba. Vice takovych kousku by v dnesni dobe naproste prumernosti neskodilo. ()

Kryton

Příjemné překvapení a osobně jsem to ani nečekal, že by mě romantická komedie mohla bavit. Osobně tento daný styl poslední léta přehlížím, ale tady jsem udělal výjimku kvůli Butlerovi. No a .....vyplatilo se to! Butler si roli typického reálně myslícího chlapa užívá a nebýt jeho tak je to film podprůměrný. Ono totiž nenabídne nic nového. Nesmělá žena si nechá radit od jak balit a ten konec se taky dal čekat. Jenomže to by to nesmělo být duo Butler a krásná Heigl. Přiberte k tomu prostředí TV, pozice šef-podřízený a skvělé hlášky Butlera - máte tady možná nejlepší romantickou komedii posledních let mimo Londýn. Btw. možná si něco z filmu použiji :-P :D ()

hous.enka

Průměrná romantická komedie á la chce/nechce/chce/nechce/chce s zcela průměrnou Katherine Heigl. Já tu ženskou fakt nemám ráda. Přijde mi falešná až do morku kostí, brrr. Zato koupel Gerarda Butlera v bazénku s jahodovou (pardon, višňovou) želatinou... To už bylo něco jiného. Komediální mi to ale zase tolik nepřišlo. ()

zdepapepa

Měl jsem teď nedávno tu čest s pár novými romantickými komediemi. Je milé vidět (a vychází to), jak sází na zcela potrhlou zápletku (co tam vyvádí v jejich "televizi" je mnohdy až za hranicemi chápání) a charisma herců. Co taky zkazit na veliteli vojska v 300 a Zbouchnuté. Ničím inovativní příběh je zahnán do kouta veselými písničkami a především (a bohužel jen v první polovině filmu) skvěle napsanými dialogy, v půlce filmu jsem nabyl dojmu, že Butler má v hlasivkách nějaké zařízení, pomocí kterého jakákoliv věta, co vypustí z úst, je dvojsmyslná. Nevím jak s titulky nebo nedejbože s českým dabingem, ale angličtináři si celkem užijí. Jen škoda, že ta její asistentka taky někoho nedostala, fandil jsem jí. Silné tři hvězdy. ()

Seejey8

Hodně, hodně dobré 3 hvězdy za přitažlivou zpravodajku a za Butlera ve stylu Barneyho z HIMYM. Na pozdní nedělní večer se nehodí nic lepšího než tento film. ()

baribal

Butler výborně, Heigl průměrně. Slušná rom-kom, ale s ničím novým. Snad jen potvrdila, že Butler hraje samé borce. ()

Paxxx.cz

Gerard Butler ukázal, že umí zahrát i jinou roli než v akčních filmech a navíc spolu s Ketherine Heigl tvořili hezký pár. I přesto, že romantické filmy nemusím, tak se mi tento film prostě líbil- docela sranda a happyend - 75%. ()

Rosana

Vcelku zábavná a nenásilná komedie, o které všichni věděli, jak dopadne. Bohužel nepřináší nic nového, ale hlavní hrdinové jsou dobré charaktery. ()

mysiak

Niečo trefné, niečo na rozmedzí nadpriemernej romantickej trošku čiernej komédie...Gerard Butler je proste boh, rozdáva hlášky a Katherine Heigl mu zdatne sekunduje..dal by som aj 4 ale film zráža na kolená typické dejové romantické klíše..keby sa držia tej ostatnej línie..bolo by to super..ale ináč to určite to stojí za to aj tak... ()

GodComplex

V prvni rade fakt hodne dementni preklad nazvu. Jinak ale pohodova romanticka komedie s Butlerem, ktery opet jakoby mel zaplnenou pravou cast drzky. Jak uz nazev napovida, cele je to bohuzel pravdivejsi, nez by se mohlo na prvni pohled zdat. 5/10 ()

buldock

Čistý nic nového nepřinášející žánrový průměr , který sice občas hodně pobaví , ale jako celek má poněkud řidčí konzistenci a tu já příliš nerad. Jěště musím pochválit ústřední dvojici Butler - Heigl , bez kterých by to bylo hodně prázdné a příjemnou lehce vulgární notu celého filmu. Film: 65% ()

Vojcl

Nic vic, ale ani nic min nez prumerna romanticka blbina. Chemie mezi hlavnimi postavami, vsak funguje vic nez dobre. Butler i Katherine Heigl jsou vtipni i sympaticti a v ramci zanru slusne odvedena prace, ktera snad ani nemohla dopadnout lepe. Kdyz predem vite do ceho jdete, nebudete penez za vstupne litovat. ()

speedy3

Musím uznat, že Gerard Butler a jeho šovinismus byl dokonalý. Nejenže film je plný vtipu, ale především není to ten klasický utahaný slaďák, na který jsem v podobě mnoha romantických komedií zvyklý. Je to vtipné, má to spád a je to hlavně pro mužské oko koukatelné. Navíc ta Katherine.....WOW. ()

vorheese

Chtělo by se říct, že je to klasický neurazí/nenadchne film. To že nenadchne platí stoprocentně, ale alespoň má potencionál někoho urazit...takže lehce nadprůměr. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami