Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

Lennnnna

Už i ta smrt přestala být dostatečně originální... Únava materiálu je zřejmá ve všech ohledech! Scénarista se ani nepokusil něco ze sebe vymáčknout, režisér si pak nejspíš především přál mít to co nejrychleji za sebou a aby toho nebylo málo, někdo došel na zkoušku amatérskýho divadla a vytáhl tam tu nejlepší-nejhorší "elitu", jaká se naskytla a obsadil jí do hlavních rolí. Tramtadááá a máme hotovo, 82 minut směřujících k naprostému utrpení filmového diváka je na světě! Takhle nějak si představuju peklo. ()

Diamant odpad!

Škoda, že veľmi dobrý 3D obraz nebol nástrojom pre zmysluplný dej, ale len pre nezmyselnú prehliadku najrôznejších spôsobov smrti. Morálny odpad už len priklincovala jedna milostná scéna. ()

maverick10 odpad!

Film se venuje jenom jedne veci: jak nejoriginalnejsim zpusobem zmasakrovat cloveka, ale ani to se mu nedari. Pamatujete jak v jednicce porazil hrdinu autobus? Tady to je zase sanitka a navic v situaci, kdy kamera popojede, takze to napadne i rozslaplyho sneka ze se v tu chvili neco stane. Tenhle film nema koncepci, nema pribeh, nema postavy, nema nic. Ma jen krev rozstriklou na objektivu kamery a to je sakra malo. ()

honajz2

Co se stalo s Nezvratným osudem? Z celého filmu mě zaujala jenom ta scénka v kině, jinak nic. Film je neuvěřitelně nelogický(je možný, že zemřete tak, že vás do oka strefí kámen?) a ten konec to celé zhoršil. ()

M.i.k.e

jednička byla originální a zábavná,dvojka sice už originální nebyla,ovšem stále byla zábavná,trojka ubrala lecos i na zábavnosti a tímhle to myslím dokonale pohřbili.Dostat naservírováno počtvrté to samé,v takměř nezměněné podobě je zkrátka moc a já upřímně doufám,že si smrtka konečně počíhá na tuhle sérii,která už byla na řadě po třetím (i když spíše po druhém) díle.dávám za dvě,přičemž jedna hvězda je za solidní stopáž a druhá za originální a povedené titulky...30% (ve 3D podobě 40%) ()

HelloNiky

Opravdu krásná kravina... Tato serie, měla skončit druhým dílem... 4 dokazuje jen to, že už nikdo neměl nápady... Hvězdičku dávám jen proto, že jsem to shlédla ve 3D a dokonce jsem se i zasmála... ()

Chen

Narozdíl od třetího dílu se věnovalo dost častu poměrně velkému množství postav, takže nebyly jen "křoví" přichystané na likvidaci. Jelikož obsazení nebylo vůbec špatné, nebyl vůbec problém si oblíbit pár charakterů (i když některé byly hodně šablonovité). Některá úmrtí samozřejmě byla hodně přes hranici snesitelnosti, ale dalo se čekat, že ve třetí dimezi se bude hrát hodně na efekt. Jistě, je to hlavně a jen přehlídka lépe či hůře vymyšlených smrtelných nehod a atmosféra je ta tam, ale nikdo netvrdil, že nepůjde o jeden velký krvavý videoklip s pár fajn lidmi. ()

Agent006

Půl hodiny po začátku filmu a já už přesně vím, co k tomu říct - čtvrtý díl založený na tom, jak nejoriginálněji by mohl po předchozích dílech člověk ještě umřít, takže jakýsi napětí z jedničky a dvojky, který považuji za skvělý, je tatam. A přiznejme si, vidět nechutnosti znovu a znovu, to už člověka zrovna dvakrát nebaví. Víc Nezvratných osudů už ne, prosím. ()

peto12

Aj štvrté pokračovanie úspešneho pokračovania hororu Nezvratný osud dosť dobre urobený a natočený. Hlavne to bolo dosť dobré na tých pretekoch na začiatku filmu. ()

Martin741

A pozeram, ze Final Destination 4 uz fajne na seba zarobila, preto dam aj slusny priemer. Devon Sawa uz tu sice nema zaujem, napkkon ani nevie hrat. Ale natocit takuto fajnu brutalnu nehodu na autozavodoch sa len tak lahko nevidi. Skoda, ze herci su dost neznami, film sam o sebe ale dobre odsypa . 69 % ()

rakovnik

Film, kde obsah je poplatný formě 3D filmu. Stále jsem se celkem bavil, přestože už nepřináší nic nového, překvapivého. ()

Figu

Tak tady už se jedná o obrovskou mega zbytečnost. Už se láká na nepěknej lacinej digitál, pěkný holky, nagelovaný navoskovaný hezouny a hlavně na čím dál tím víc brutálnější smrti. Vím, že tenhle flák se promítal jako jeden z prvních u nás v okolí v 3Déčku a byli jsme z toho hotový. Dnes už to nestojí za zmínku. Jinak krásná smrt v bazénu alá vcuclej věnec. Lahůdka! 50% ()

Vyhy

Člověk přistoupil na ideu toho, že celá série Nezvratného osudu má stejný koncept, takže mi ani nevadí, že vidíme neustále to samé. Originalita zde rozhodně nechybí. Co zde ale totálně film ničí, tak jsou o poznání horší vizuální efekty a trapné postavy s ještě trapnějšími dialogy. Jinak by to bylo celkem fajn. ()

MrPierc

Je to jen další díl pokračování filmových seriálů posledních a let a tento je ještě k tomu ve 3D. Myslel jsem si, že to nikdy nezažiju, ale doporučuji slabším povahám nechodit, protože zde je tolik smrtí z 1. pohledu, že mi to hlava nebrala a ty záběry byly velmi nechutné. Ode dneška začnu chodit na 3D jen na animáky, protože když vidíte jak mu to vycucne střeva či na člověka letí pneumatika a rozseká ho na hadry, tak je to opravdu na silné nervy. Prostě, kdo nemáte nervy na ostré předměty, které vám během celého filmu budou lítat do oka, tak tam nelezte. ()

O´Neill

Wow, tak toto bylo absolutně perfektní podívaná. Ze začátku jsem moc nevěřil ne příliš povedeným efektům, bohudík se to během filmu "spravilo" a efekty byly velice slušné. Herecké výkony sice nijak neoplývaly kvalitou, nicméně na Shantel VanSanten se dívalo pěkně. Celkově mám z filmu super zážitek, který kazilo jen neustále problikování a rozostřování obrazu. Podle mě nejlepší ze všech dílů. ()

Jino

Naprosto zbytečné pokračování - nic nového. Koncepce v podstatě do puntíku stejná a žádný pokus o inovaci, který by mohl sérii někam posunout. Ta měla ostatně podle mého názoru končit druhým dílem. S dalšími díly přicházejí jen nové způsoby smrti a to je sakra málo, aby mě to dokázalo udržet před obrazovkou. Fůj ()

WoWoW

Ubohost je jako smrt právě v Nezvratném osudu, prakticky každou hororovou sérii dostihne a nepustí. Jediné zajímavé na čtvrtém díle bylo uvodní umírání na závodním okruhu, to mi přišlo v celku nápadité. Ale jinak seď, nuda, průměr, demence a smrt co se naučila hýbat předměty. ()

Agoran

Nejspis je me hodnoceni ovlivneno tim, ze jsem zadny film ve 3D predtim nevidel, ale prave proto pridavam toto kratke slovni hodnoceni. Zhlediska pribehu samozrejme nemuzeme nic ocekavat, proto bych dal filmu k dobru, ze je kratky - nebo aspon mi tak pripadal. Skoncil drive, nez jsem se nadal a byl jsem za to rad. Pocitacove efekty jsou bohuzel velmi spatne odvedeny, proto si ani tu treti dimenzi nelze tolik uzit. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu