Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

DansteR

A je to tu zase. Ničím nepřekvapí, ale zhlédnout se to dá. Smrti působí spíš komicky a osud?..Ten se už vytrácí :-(...chybí tomu to napětí z předchozích dílů. 50% ()

Braga

Je to skvělý film jako předchozí díly ale narozdíl od třetího dílu se věnovalo dost častu poměrně velkému množství postav, takže nebyly jen "křoví" přichystané na likvidaci. Jelikož obsazení nebylo vůbec špatné, nebyl vůbec problém si oblíbit pár charakterů (i když některé byly hodně šablonovité). Některá úmrtí samozřejmě byla hodně přes hranici snesitelnosti, ale to se dalo čekat. ()

SvobiQ

2 hvězdičky za obě scény s kolem na začátku :D to naštve když 2 kola spadnou na 2 místa a vy stojíte zrovna v obou :D ()

kelet odpad!

Predchádzajúce časti, aspoň teda dvojka, sa dali pozrieť, ale toto je otras. Nie, že by tie predtým neboli, ale aspoň to bolo trošku únosné. Toto je bohužiaľ čistá americká kravina, na ktorú ľudia v amerických kinách typicky musia kričať "oh my god", o tom svedčia aj tržby. Nemá to žiaden dej, je to iba o tom, ako vymyslieť čo najbizardnejšiu smrť. A keďže ani toto nevyšlo a bolo to skôr na smiech, je tento film čistým odpadom. Hodnotenie: 0% ()

Tinusa14

Uff, no nechápem ako sa mohla takáto nezmyselnosť vôbec dostať do kín. Obyčajný horor sa miestami prehupol do akejsi nepodarenej duchariny alebo čo?? Stále keď boli nablízku tí ktorý mali umrieť tak sa zrazu všetko samo od seba hýbalo, kĺzalo, dokonca sa aj šrúby samé odšrúbovali,... no jednoducho mala som dosť. ()

bulawaio

1/10. to co zdobilo předchozí díly, tak tady už naprosto chybí. Jde především o prvotní mrtvolný masakr, který tady byl naprosto odfláknutý a za druhé triky, které byly maximálně zdigitalizovány a tragicky vyladěny. Dialogy šly ještě o něco dolů a blíží se lobotomické hranici zúčastněných. Tohle opravdu nestojí za nic. ()

Jason13

No... kecal bych, kdybych řekl, že jsem se nebavil vůbec. Minimálně ta část s kinem byla zajímavá. Ale klesající úroveň série je víc než patrná. A rozpočet na pořádný efekty asi taky nebyl.. ()

kishi_SO odpad!

taaaak. Po solidnej jednotke, stupidnej 2, dementnej 3 prichadza rakovina mozgu cislo 4. Na tomto diely sa neda najst nic pozitivne. Druhy a treti diel mali, napriek svojej tazkosti dopriat divakovi nejaky ten dialogovy zmysel, napady. Ci sa to uz tykalo samotnej realizacii smrti, alebo len samotnej predtuchy. Diel cislo 4 nema absolutne nic. Ponuka iba partiu pubertiakov, v zlozeni: sexy rysavka v zelenych sortkach, stupidna bruneta do poctu, vyfenovany blondacik s "cool" hlaskami a medulienko s predtuchov. V tomto diely nepanuje ziadne napatie, ziadny strach a co ma najviac dokalicilo, zbabrali aj tie posledne svetielka nadeje tejto serie, a to samotne "nahodne" umrtia. Vizual otrasny, napady (potocme so vsetkym v izbe, co sa da zhodit zhodme a mozno z toho bude cool smrt) otrasne, a vlastne cely film ----- odpad! ()

Mangano

Nezvratný osud 4 mi přijde stejně tak pitomý jako první díl série. Nesouhlasím ale s tím, že by byla čtyřka o moc horší než předešlé díly, ani s tím, že by byla série postižena nějakým postupným ubíráním na kvalitě s vždy nově příchozími díly. Je to nelogické, nereálné, nedůvěryhodné, s nulovým herectvím nebo schopnou režií, ale prostě se na to z nějakého záhadného důvodu koukat dá. I když je spousta sekvencí natočená tak, jakoby je točilo dítě, film za celou svoji stopáž nenudí a to je pro mě důležitý faktor kvality. Upřímně Bobby Campo tady taky není úplně k zahození a jeho postava na mě působila nejcharismatičtěji za celou dosavadní sérii. ()

david141474

Tohle je jednoznačně ten nejhorší díl z celé pětidílné série. Začátek je sice dobrej, ale co je na scéně a na daným filmu nejhorší, tak je CGI, v tomhle filmu je opravdu odporný. Mezi nejlepší scény patří scéna v kině a scény s Mykeltem Williamsonem. Děj je opět stejnej jako v jedničce. Úvodní titulky jsou opravdu otřesný a nedá se na to moc dívat a vy si přejete aby se už přešlo na film. Postavy jsou nezajímavý. Herci nic moc jediná výjimka je Mykelti Williamson. Soundtrack ani nezazněl, jak je zvykem u těchto filmů. A finále v kině není špatný, jenomže pak přijde pěkná rána a tou je poslední scéna filmu, tak je tak příšerná, že ten film hodila hodně hluboko do odpadu. 5/10 Nebýt finální scény, dám 6. ()

Saxos

Pointa předchozích osudů je známá a tak nic nepřekvapí. Efekty jen průměrné, žádný posun. Závěr: nedoporučuji. Mezi 1a2 ☆. ()

mello21 odpad!

viac ma bavilo SMS-kovanie o stave footbalu,,,nez toto, uplne zbytocne vyhodene money do vetra,dufam ze nebude petka,haha... ()

deja.vu

Tazko hodnotit diel ktory nemoze byt iny ako predchadzajuce,dokola to iste,skoda penazi aj ked pri dnesnej konzumnej spolocnosti, ktora uz nepotrebuje hlbsiu myslienku vo filme je to asi uz normalne, vysledok je ako tak zaruceny, a navratnost penazi docielena,..plati stare zname "su filmy a filmy" ... ()

pájap

náhodou.mě se to líbilo.a ten konec byl velmi efektní.p.s. a co byste tam chtěli nového? zpívajícího hada? je to pořád jedno a totéž téma.papa. ()

epsyn5

Recyklace me nevadí, pokud je zde i něco navíc... ale recyklace bez čehokoliv navíc,, to má obohatit kinematografii? ()

TheNail

Předchozí tři díly jsem neviděl, tohle mi připadalo jako dobrá ujetost :) jednou zkouknout a táhnout z kina zase zpátky domu...3d provedení filmu velice pomohlo, co se týče zábavnosti...a některé typy smrtí, jako třeba vycucnutí střev u bazénu byly přeci jen zajímavé :D ()

tomas.malo

* za úvodné titulky so spomienkou na smrť v predošlých dieloch, * za originálne smrte aj napriek tomu že sa jedná o štvrté pokračovanie, * za scénu v 3D kine, a * za 3D efekt. Samozrejme, že to nápad nie je originálny ako Nezvratný osud 1 a 2, veď sa jedná o štvrté pokračovanie. Ale pozitíva sa nájdu. Smrte jednotlivých postáv nie sú kopírované z predošlých dielov, čo nám prináša nový phľad na smrť ako takú. Prvýkrát v 3D, moja prvá návšteva 3D, krv a iné orgány lietajúce z plátna. Čo dodať - ako zábava to fungovalo dokonale. (Palace Cinemas, 17.10.2009, 17:40h, 3D) ()

ludiiiii

Od tohoto filmu jsem toho moc neočekával, po skvělé jedničce a dvojce přišla slabá trojka a od čtverky už jsem nečekal nic, takže jsem ani nemohl být zklamaný. Jde zde hlavně o to, aby byla smrt postav co nejbrutálnější a pro diváka zajímává, což umocňuje i 3D projekce, ve které je film promítán. Příběh v Nezvratném osudu nehraje podstatnou roli, takže pokud si u filmu chcete jen odpočinout a nepřemýšlet nad tím kdo je ten tajemný zabiják je Nezvratný osud 4 něco pro Vás. ()

adamm90

To byl hrozný film.....Celý film byl jedna veliká nuda. Musim říci, že jsem na tom byl v kině ve 3D a to bylo jediné co tento film zachraňovalo. Občas tam byli opravdu pěkné efekty, ale co se týká fimu samotného, tak jak už jsem říkal......NUDA. Jediné co ho zachraňuje od 1* je to, že jsem to viděl ve 3D. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu