Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

Mc.Flurry

na tomhle filmu je hrozna skoda ze uz dopredu vite jak to dopadne...a to si myslim ze moc divkau asi nenadchne...dyz uz tak asi nejlepsi byla 3 ale az po tomhle...tech 5 hvezdicke je pouze za spesl 3D efekty protoze to fakt uslo..idyz teda myslela sem si ze na 3D to bude trochu brutalnejsi...ale musela sem si hold vystacit s tim co sem videla...ale jinak takovej prumernej film...ale proboha at uz 5 nedelaj nechceme prece dalsi serii SAW.. ()

fikee

Co čekat od snímku, který má za názvem číslovku "4". Revoluci ? To těžko. Na druhou stranu, viděno ve 3D, je to "jen" prostý sled zábavných a místy nechutných úmrtí, které vám zaručí zábavu na velmi rozumných 82 minut. Nic o čem byste psali domů, ať už ve zlém nebo v dobrém. Během filmu jsem se rozhodně ani minutu nenudil. Vy jste vážně čekali víc ? ()

WHMMD

Bohužiaľ som to nevidel v 3D, ale aj tak to bolo omnoho lepšie ako posledný diel na horskej dráhe. Oproti prvým dielom to neprináša nič nového, a nevyrovná sa im to ani v atmosfére pred smrteľnými nehodami. PS. nehoda toho týpka v bazéne je 100%-tne okopírovaná z Palahniukovej poviedky Črevá (z knihy Strašidlá). ()

wrzec

Velice slabý čtvrtý díl. Bohužel, problém celé této "série" je v tom, že všechen rádoby potenciál a originalita byli maximálně vyšťaveny už v prvním díle. Samozřejmě vyčítat tvůrcům absenci originality, je k ničemu, ale právě že i technická stránka filmu a zručnost filmařů aspoň v těch smrtících scénách dost pokulhává. ()

dextrush

Po zhliadnutí mnohých filmových pokračovaní, mi často krát napadne, že sú úplne zbytočné. Platí to aj v tomto prípade, kde absentuje úplne všetko! Tak dejová línia, ako aj napätie, nápad, dobré stvárnené postavy o logike nehovoriac. Proste bolo to veľa kriku pre nič! Potešili kostry na záver, tie boli vtipným a zaujímavým spestrením neskutočnej 80 minútovej nudy a sebaľútosti s otázkou - Na čo som sa to dal opäť raz nahovoriť? ()

Jigsaw_CZ

Nezvratný osud je prostě moje oblíbená série........je to film na pobavení a odreagování a kdo v tom hledá něco víc je hlupák....podle zdejšího hodnocení je tu hlupáků většina..... ()

badett

Podobné jako druhý díl. Po nic moc třetím dílu to považuju za trošku lepší úspěch. Ale 40% je málo, myslím si, že už stačilo pokračování. ()

Tealc_EU

Nick spolu se svou skupinkou přátel vyrazí na dráhu, aby mohl sledovat víkendové automobilové závody. Náhle dojde k děsivé nehodě. Rozměry masakru překračují veškeré představy a celý stadion se padá na hlavy těch, kteří přežili. Hlavní hrdina zjistí, že to byla pouze vize něčeho, co se stane za chvíli. A tak utíká ze stadiónu s 12 kamarády. Jenže smrt se vrací, aby dokončila své dílo. (oficiální popis) ()

pavont

Skvele. Presne co som cakal som dostal. David Ellis sa od dvojky naucil nove triky a obcas som mal chut hodnotit 5*. Jasne ze chyby z predchadzajucich dielov ostali, ale to snad uz patri k tejto serii. Proste vyvrazdovacka ako sa patri. Par hodnoteni nechapem. Co ste preboha cakali. to by som si mohol vziat TV program a sukat jeden odpad za druhym. Ale tento diel urcite predchodcom hanbu nerobi. ()

danny70

U tohohle tématu už člověk u čtvrtého "dílu" tak nějak dopředu ví, co příjde.... A tím pádem to je docela nuda... Na případnou pětku se už asi dívat ani nebudu.... ()

Agent24

Zase o něco slabší ikdyž mě se úvodní scéna celkem zamlouvala. Musim dát 5 hvězdiček. Přece nena..ru SMRT. ()

zekon

Tak nevím jestli to za to stálo, ale tento díl už neměl být. Je trapný a spíš je to jako černá komedie než horror (asi měl být). Vše trapně předvídatelné a druhá velká katastrofa je neskutečně stupidní. Žeby na stavbě zůstaval takový bordel a navíc tam byla hromada barelů hořlaviny, která nějak ani na tu stavbu nepatřila....asi je to pro hodně tupé diváky.....1* za supr titulky, ty jsou jak v ůvodu tak na konci to nejlepší z filmu :) ()

montel

Nick (Bobby Campo) jde se svými přáteli a se svou dívkou Lori (Shantel VanSanten) na automobilové závody, kde má vizi o hrozivé havárii, při které zemřou oni i spousta jiných diváků. Včas své přátele varuje a společně s několika lidmi této tragédii unikne. Smrt je však pronásleduje dál....Obehraná písnička se stejným dějem a rafinovanými nehodami. Bohužel je již divák touto sérií nasycen. Nic nového nevidíme. Je to hloupoučké ale strávitelné. 55% ()

Trumpetista

V podstatě nic nového až na zasazení děje do jiného prostředí. Ovšem fráze "nic nového" se dá aplikovat i na Final Destination 2 i Final Destination 3. Nicméně jsem od filmu dostal co jsem očekával, tedy kromě úvodní nehody, kdy triky působily velmi počítačově. ()

Naby

Pred lety jsem videl ty predchozi dily a celkem me to zaujalo. Nyni je to po te dlouhe dobe zase zabava, ale uz to neni uplne ono. Pokud jste prvni 3 dily nevideli, urcite se budete bavit o neco vic. U me slabsi 3*, ale priste, kdyz tam nebude nic noveho, tak uz je to na brak, pokud si nedaj alespon 10 let puzu. ()

matthew_tv

Napriek nízkemu hodnoteniu filmu a negatívnym komentárom sa musím tohto filmu zastať, pretože mňa nesklamala ani jedna časť zo série týchto "križovatiek osudu". V každej časti je čosi originálne, na každej vražde je čosi špecifické, čo človeku otvára ústa dokorán, a necháva mu padnúť sánku na zem. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu