Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

pirate odpad!

Nechutná úchylná hnusárna, často jsem si zakrýval oči a kladl otázku, proč já si ten film vlastně pouštěl a koukal sem tam na něj? ()

B.e.r.n.y odpad!

"MŮŽU SI TU UŽÍT A PAK SE DOMA PODÍVAT NA MANŽELKU A ŘÍCT JÍ, ŽE JSEM TU NEBYL." Geniální! Jak se tohle mohlo dočkat vyššího hodnocení než předchozí dva díly mi uchází. Možná díky atmosféře Las Vegas namísto Slovenska, možná díky mučení v paneláku namísto ve staré továrně nebo možná také díky vyššímu počtu prostitutek a nahých zadků. Netuším. . . ()

Mark1983

Průměrný horor,který každý nemusí,ale musím uznat,že to má už jinčí nádech,když už tam jsou jinčí praktiky. ()

AltairAhad

"...Čtyři přátelé na rozlučce se svobodou v Las Vegas..." že by Pařba ve Vegas? Ani za hovno! Tahle série Hostelů je taková kravina, že to svět snad nežral. Modlím se, aby nebyl další díl! Ani nevím proč tomu dávám pořád 1*. Asi jí dávám sama sobě, že jsem všechny tři díly vydržela. Absolutně nechápu princip téhle "komedie". Pár šlapek, namakaných Ivanů a rič pípl, kteří mačkají vražedný tlačítko. Vraždně debilní kombinace. ()

Snakefinger odpad!

A do třetice si dáme trochu vývaru co nám zaplatí tupé hlavy co masturbovali nad prvním a druhým dílem. Myslel jsem, že není kam klesnout. Očividně jsem se mýlil. ()

Lucyyk

Nechápu tak nízké hodnocení....Jsou mnohem mnohem horší filmy..... Mě se to náhodou líbilo. Děj byl zajímavý, dělo se to, co člověk zrovna nečekal, mučící scény byly trochu brutal, ale to se dalo čekat u třetího dílu Hostelu, že jo, není to přeci rodinná komedie.... Prostě jo, za mě dobrej thrillero- horor plnej napětí. :-) ()

uprchlice

Režisér Eli Roth započal svou brutální kariéru v roce 2005 hororem Hostel. O 2 roky později natočil ještě brutálnější Hostel 2. V roce 2011 došlo k vrcholu. K natočení Hostelu 3, ale Eli Roth se nezúčastnil. Na jeho křeslo zasedl zkušenější "kousek" v podobě Scotta Spiegela. Ze Slovenska přímo do Vegas! Drogy, sex a chlast tu čeká na čtveřici kamarádů. Ovšem nic není tak, jak se na první pohled zdá. Ve zchátralé budově se odehrává peklo. Brutální a perverzní sázení zbohatlýků a hrdinové mají co dělat, aby z něj vyvázli s čistou kůží. Režisér už v roce 1989 dokázal, že brutalita ve filmech mu jde nejlépe. Tehdy šlo o skvělý thriller "Supermarketmassacre", tedy Narušitel. Tady předvedl skvělý výkon. Vnitřnosti mu opravdu problém nedělají. Hostel 3 má podobnou "strukturu". Krev, krev a zase krev. Brutální sadomaso ve Vegas. Pro milovníky nechuťáren to pravé na "zakousnutí". ()

Janoss98

Nijak nesouvisí s minulými díly a nevím jestli je to dobře či ne. Každopádně je to i tak blbost... Film si bude asi těžko hledat fanoušky, kteří asi budou nějak mentálně postižení, protože tohle by neuspělo ani jako k odrzazení jak se nemají točit filmy. Jednoduše proč? No ale oproti jedničce je to asi lepší. 15% ()

Colomba666

Jednička je klasika, dvojka celkem slušný průser a trojka se naštěstí dotáhla téměř na jedničku, proto i totožné hodnocení. ()

Ammit

Řezničina se z rozpadlé Bratislavy přesunula do Vegas, z umazaného chirurga v ruině továrny se stala zábava (pro) vyšší třídy, a tak se z levné rozklepané kamery podařilo udělat něco alespoň průměrného. No, ještě, že je to poslední díl, a to i když je nejlepší ze tří. I jíst se při tom dá. ()

Little_Sawy

Jsem na vážkách s hodnocením, medzi dvěma a jednou hvězdou, sere mě že vraždy jsou na krotké úrovni a né tak jak to mám ráda. Škoda, že Záhoráci už nejsou slizký hovada co chtějí kuchat, ale normálny burani co chtějí sledovať jak kuchají jejich zbožíčko. Tím pádem u mě Hostel upadá dosť hluboko. I když je to v podělaným Vegas. ()

Darken01

Oproti dvoum předcházejícím dílům, jednoznačně nejslabší, nejméně perverzní, nejméně krvavý a s nejmenším rozpočtem.Což o to nevadí mi nízkorozpočtové filmy, ba naopak, ale tady to nefunguje.Proč nejsou alespoň ty krvavé zvrácenosti dotažené až do zrůdné perverznosti ???Alespoň něčím by film zaujal.Mě osobně se tato sága jeví stejná jako u ságy SAW měli skončit po prvním díle - tvrdíš pořád, ale jakmile vyjde další díl musíš ho vidět, i když víš že budeš zklamán. ()

lhshop

Velice slabý film. Nečekal jsem žádný zázrak ale čeho je moc, toho je příliš. Nevýrazní herci, nevýrazná scéna, prostě nic. Předchozí díly byly natočeny aspoň trochu přesvědčivě. Takže už proboha žádné díly. ()

DJ Laky

Třetí hostel neni tak špatnej. Dokonce mě bavil víc než slabší dvojka. A vraždy na video film vypadaly hodně dobře. Akorat ten konec mi připadal trochu nelogickej. Srážim hodnoceni na 70%. ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem