Mission: Impossible - Ghost Protocol

• USA Mission: Impossible - Ghost Protocol (více)

Oscarový režisér Brad Bird (Ratatouille) natočil svůj hraný debut v podobě čtvrtého pokračování mimořádně úspěšné série Mission Impossible. Bombový útok v Kremlu vrhne na IMF podezření z mezinárodního terorismu. Prezident následkem toho vyhlásil tzv. Ghost Protocol a obvinil Ethana Hunta (Tom Cruise) a jeho tým ze spiknutí s cílem rozpoutat jadernou válku. Ve snaze očistit jméno agentury se Ethan rozhodne sestavit nový tým, aby za využití všech kouzel moderní technologie, která mají v zásobě, odhalili pravdu. Tentokrát jsou v tom ale sami a pokud budou zajati, celý svět se ocitne v děsivé noční můře, z níž se nelze probudit. (Cinemax)

kreidlp

Série Mission: Impossible, měla vždy zlepšující se tendenci. Nové vychytávky, lepší zápletka, napínavější děj. Čtvrtý díl bohužel nepřekonal Mission: Impossible III a stal se z něj jen obyčejný akční film. ()

Pickardino

..slabsi 4*, hlavne za obcasny humor, ktery od pocatku teto serie egotripu pana Cruise proste chybel, a za zmanipulovane setkani v Dubaji. Ale je fakt, ze ke konci uz to hodne padalo na hubu, a reorganizace manzelstvi pana Hunta je navic, pro me, hodne neduveryhodna.. ()

wilks

Oproti předchozím dílům méně "neuvěřitelných" akčních scén, což filmu vůbec neubralo, ba naopak, byl pro mě mnohem stravitelnější a zábavnější. Tomovi to po 15ti letech od jedničky pořád sluší a je ještě charizmatější. Řekl bych nejlepší z Cruisovských MI. P.S. Jeremy Renner připomínal Bonda - Daniela Craiga jen mě? P.P.S. Reklama na BMW do očí bijící, ale proč ne, hurá do sportovních elektromobilů! :) ()

james11

Pro mě je to nadprůměrný film a pokud si správně vzpomínám na některé nesmysly, při akci z minulých dílů, tak alespoň toho se teď vyvarovali. Hlavní zápor jsou pro mě ale "záporáci", protože ten praděda, co tam předháněl Ethana v běhu a ještě mu dal nakládačku opravdu uvěřitelný nebyl. ()

zekon

Tak na počátku MI bylo takové jiné, asi nejlepší první díl se stupidním vrtulníkovým průserem na konci. Postupně se to změnilo v nahypovanou šaškárnu pro širokou masu konzumentů, ale dívatelná zábava. Nicméně tento kus potvrzuje fakt, že je to defakto Bond bez Bonda, i když daleko lepší než Craigosračky, který Bonda pohřbil. Nebýt technických úletů, snadné dostupnosti všech tajných materiálů a studpiních strážných (toť možné v 80 letech ale dnes?) byl by to asi nejreálnější díl. :-) A to finále..... ale co, lidem se to líbí, nabušené trikově a zvukově to je, pro mě těžký průměr. ()

kacudzde

Sice nevím, jestli bylo přímo úmyslem, aby z toho vylezla akční komedie, ale mě to bavilo. Cruise si to užívá, Renner i Pegg mu dobře sekundují a Nyqvist je tu za hlavního padoucha. Do toho všechny ty hi-tech vychytávky (rukavice :-) ), atraktivní lokace a skvělá scéna na nejvyšším mrakodrapu světa, kvůli které musím dát 4*. ()

Beawish

První hodina celkem ušla, druhá byla katastrofa obšlehnutá z Duke Nukem a dvou misí Quake 3. Takže čekám Mission Impossible V. - Arkanoid attack. ()

jakup57

Rozprávkovejšie ako všetky bondovky dohromady...Príbeh a efekty, ktoré by snáď zaujali aspoň 12 ročné decko, ktoré doteraz nevidelo televízor. Je to ako dojiť dávno mŕtvu kravu...Áno, zarobí to stále, lebo sa stále nájde dostatočné množstvo "nenáročných" divákov, ale filmový zážitok - 0. 40% dávam za to, že som sa v istých situáciách celkom pobavil. ()

chaosteory

Etan nám nějak řídne nebo ztrácí výbušnost a jestli to takhle Tom povede dál, skončí maximálně jako Postradatelný podržtaška u Slye. GH se, bůh ví proč, vrátil o pár desítek let zpět a prodal akci za špionáž, resp za nudné cosi co vyplňuje těch pár skvělých momentů. Po dvojce made by Woo a a akcí narvané trojce, je tohle víc jako pilot k seriálu než plnohodnotné pokračování. A aby jsme se z těch 3 akcí, které mi za dvě hodiny uvízly v kebuli neposrali, je děj proložený pokaženými záběry z natáčení, kde mě pobavila akorát sebedestruktivní budka. Vážení autoři, takhle ne. ()

Pavlo

Posledný diel Mission Impossible je, ako sme zvyknutý u tejto dosť nevyváženej filmovej série, opäť iný. Režisér hlavne vsádza na akčné scény, ktoré sú naozaj kvalitné a rôzne technické vymoženosti (kam sa hrabe James Bond?). Avšak po takmer bezchybnom treťom diely, kde boli tieto veci len doplnkom ku nesmierne vynikajúcemu príbehu, je to veľmi na škodu. Tu nie je príbeh dominantný, atraktívny a niektoré zvraty (keď po dlhšej dobe prídu) sú fakt že zvraty (ironický myslené). No napriek tomu Ghost Protocol poskytne solídny filmový zážitok. ()

Agent24

Tak toto je přímo časovaná bomba. Začátek perfektní, začáteční znělka nejhezčí ze všech dílů, Výbuch v Kremlu paráda a lezení po budově nejlépe natočené opět ze všech dílů. Konec trošku pomalejší, ale to už hodonocení nijak neohrozí. Režisér Bird je vynikající at točí animák nebo hraný film. 100% a basta. ()

Dataminer

Při sledování jsem byl mile překvapen množstvím humorných okamžiků a scén. Mohl jsem to čekat, když zde ve větší míře účinkuje Simon Pegg. Tom Cruise výkon hodný této série. Díky tomu, že se všude možně psalo, že Jeremy Renner bude v případných budoucích dílech náhradou Toma Cruise, tak jsem pro něj čekal více prostoru a akce. Musím ale říci, že tak jak to dopadlo mi to naprosto vyhovuje a vytvořený tým je mi sympatický. Snad v příštím díle bude s touto partou více pracovat i Ving Rhames. ()

dudel3333

celu seriu M.I. som bral ako nadupanu pecku s neuveritelnymi kuskami ktore by nezvladol nikto.........aaaale dočkal som sa konečne som začal verit že Hunt je aj človek(sem-tam trochu extrem),bolo to uveritelne,vyborny dej a hlavne bol tam aj HUMOR.Gratulujem za skvely casting hercov(Pegg v M:I ,kto by to čakal????),našliapany dej,skvelu akciu a hlavne tie exteriery,wow.Dakujem užil som si ()

ragtime

Po skvelom treťom dieli je tu ďalší výborný film, ktorý už nie je tak geekovsky čarovný, ale výborným nápadom je lepšie ukotvenie v realite, keď sa to dá takto povedať. Dúfajme, že nie je posledný. ()

schindler

Funguje to i na počtvrtý. Tom Cruise podává stabilní výkon, Simon Pegg tomu přidá humor, Jeremy Renner svěží vítr, scénář se svižný, efekty vymakané (jednoznačně kraluje Dubajký mrakodrap). Nerad bych zapoměl na excelentní několikavteřinový výkon Pavla Kříže. Povedená akční oddychovka, kterých v dnešní době zas tak moc není. ()

fabregas1

Mission: Impossible – Ghost Protocol posune hranice nemožného ještě o něco dál.Kromě českých, ruských, kanadských a indických lokací si ve filmu zahrála i nejvyšší stavba na světě, gigantický mrakodrap Burj Khalifa v Dubai. Film má skvělé obsazení a efekty jsou na velké úrovni, takže není důvod proč by se tahle akční podívaná neměla stát filmovým hitem roku 2011. ()

vikin

Že bych z toho týden nespal.... vyloženě mi vadil Simon Pegg, děj nic moc, pro mě - po výborné a hlavně akční trojce od J. J. - zase krok nazpět. ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Režisér Johna Wicka vyhlíží nový projekt

Režisér Johna Wicka vyhlíží nový projekt

04.03.2020

Chad Stahelski má momentálně plné ruce práce s přípravou čtyřky Johna Wicka, jakmile ji však dokončí, je zřejmě připraven zkusit něco nového. A podle všeho už si dokonce i vybral, co to bude. Server… (více)

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka