Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

xavierr13

Rovnakých príbehov o premene akých tu už bolo niekoľkokrát. Viac krát sme zažili vekovú premenu, premenu osobností či duší atd., ale doteraz sa v takómto filme nestretli Matthew, Zac a Thomas Lennon táto trojka zo snímku tvorila dokonalú komédiu. Výborné trapasy a srandovné hlášky. ()

DHDV

Svižné a příjemné, ale nějak sem nemohl překousnout toho Efrona a to jeho moralizování 3+ za docela povedený film s pár nedostatky… ()

Olík

Druhá šance muže středního věku vrátit se zpět na střední školu a napravit všechno co během předešlých let pokazil. Ačkoliv by se podle popisu mohlo zdát, že půjde o podívanou pro celou rodinu, účinkováním Zac Efrona se s filmu stává klasická teenager komedie ze střední školy se všemi typickými rysy a bohužel i neduhy. Efronova momentální popularita určuje postavám minuty strávené před kamerou – Zac dostává prostor téměř celou 98 minutovou stopáž , zatím co z jeho starší verze v podání Matthewa Perryho se stává téměř episodní rolička. ()

John8

Jedu do kina na Mathewua Perryho, dostanu Zaca Efrona, ten se ale díky bohu nechová jako zac efron, ale jako Mathew Perry. Situace nejsou ani moc trapné jako zábavné. Takže ve výsledku film s M.P. bez M.P. **** ()

Faila

Zack je sladký a tenhle film kupodivu ne tak příšerný. Samozřejmě se tam nějaké to "staré známé stokrát viděné" najde, ani bez trapných vtípků se to neobejde, ale na druhé straně jsou zde i velice hezké momenty a parádní vtipy. A dokonce je tu i morální poselství ... ()

Hapretor

Na film sem se podíval více kvůli M. Perrymu. Ale ten tady byl hodně stranou. Naopak mě velmi překvapil Zac Efron, kterého sem považoval za mladého, namyšleného debílka, který ani neumí pořádně hrát. Právě že působil sympaticky a dost schopně. Jeho role ve filmu byla velmi dobře zahraná a místy to vtipné bylo. ()

chrispe

Takový šedivý průměr, kde mi bylo docela líto, že v něm nebylo více prostoru pro Matthewa Perryho. Nicméně musím uznat, že je to fajn oddechovka, i když zároveň pochybuju, že se na ni ještě kdy podívám. No průměr prostě! :)) ()

M4t35

Mým největším lákadlem k tomuto filmu byl Matthew Perry. I když jsem pozdějí zjístíl, že mu spiše připadla vedlejší role, nebyl jsem zklamaný z celkového vzezření filmu. Snímek pojednávající o nespokojeném muži ve středních letech není z nejoreginálnějších a vracení v čase (i když jen v rámci vizuálu hlavní postavy) taky ne. Mike O'Donell dostane šanci zopakovat si svá mladá léta a prožít je znovu a jinak. Jeho nejlepší přitel a později 'otec' ztvárněný Thomasem Lennonem je ovšem postava, se kterou jsem se ihned ztotožnil. Nevím jak vy, ale já mít otce, který má doma nespočet předmětů z největších filmových trháků jako Star Wars nebo Pán prstenů, byl bych pravděpodobně vděčný za nejhezčí dětství. Ovšem tyto věci jsou ve filmu jen pro pobavení, a aby zpestřily jinak neoreginální zpracování filmu. Mladému O'Donellovi se daří ve škole (do které chodí se svými dětmi) a stane se členem basketbalového týmů. Vše se zdá na nejlepší cestě za napraveným mládím. Avšak Mike si postupem času uvědomuje, že to, na čem mu nejvíce záleží nechal za sebou a začne zase přemýšlet o svém starém životě. Jak se rozhodne? ()

BazzoxCZ

Musím uznat že jsem čekal něco ve stylu HSM ale opak pravdou dokoukal až do konce a dokonce překvapen napaditostí. ()

Rathalos

Vyborna komedia s dobrym hereckym obsadenim,skvelym nametom,ktory sa mi pacil a nechyba vtip a zabava,bavil som sa nadmieru spokojne...:-) ()

Harts

Pribeh navratu do minulosti, aby pochopil, kde udelal chybu ... nicmene v realnem svete se chyby neodpousteji a druha sance neexistuje, takze takova krasna pohadka, u ktere se clovek zasni a odreaguje:-) ()

Narayan

Ne překvapivě jsem nehulil, když jsem si zapnul tenhle film. Stejně tak překvapivě jsem ho dokoukal až do konce. Výslednej dojem už tak překvapivej nebyl, ale nevadí. ()

ZackSawyer

Tak takhle nějak si představuji komedii, svěží, spousta narážek, dobrej nápad. Doufám, že i já budu mít možnost střetnout duchovního průvodce a prožít znovu 17 ;-) Sakra dobře jsem se zasmál. ()

TylerGage

nekomu to přijde opravdu slizké a nekomu zas nadherné.. jeden z mala filmů který mě potěšil za poslední dobu.. Pekná role kterou ztvarnil zac efron ()

savage3303

Nápad je to výborný. Vznikajú rôzne situácie. Ale film ma príliš nepotešil. Očakávania to splnilo. Chýbali scény, ktoré by boli viac emotívnejšie alebo s hlbšou myšlienkou. 3*. ()

pepa3rd

Mám rád filmy, které se točí kolem cestování časem a podobných témat a tento do této skupiny svým způsobem také zapadá. Nápad jistě není originální, ale zpracování i zápletka netrpí nedostatkem nápadů, které překvapí i pobaví současně. Celkově slušně ubíhající komedie, u které jsem se dobře pobavil a docela dost nasmál s minimem trpaných scén u kterých má člověk chuť strčit hlavu pod polštář, kdyby nějaký měl po ruce. To ale neznamená, že tam žádné nejsou. Skoro čistých 60 % ()

muskcz odpad!

Naprosto průměrná záležitost, zaměřená na cílovou skupinu, která ničím nepřekvapí, ničím nenadchne, jen topí diváka v moři hlouposti a klišé. 63% je na můj vkus opravdu moc, a proto srážím hodnocení odpadem. ()