Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

waltosin

Přiznejte se kdo by omládnout o pár let a změnit svůj život k lepšímu a když se to stane tak zjistíte že nic měnit nechcete, protože víte že jste se rozhodli správně, ale akorát jste o tom nevěděli a právě v ten čas to pochopíte že jste šťastný. 80% ()

Crybaby

Plytké, prvoplánové, naivné a cez to všetko to nebolo tak zlé. Nebyť nechutného českého dabingu ktorý by zvládol skaziť aj veľkofilm, dal by som tomu aj lepšie hodnotenie. ()

lobo87

Príjemná, relaxačná komédia s mojou obľúbenou Michelle Trachtenberg. Kupodivu mi viac vadil Matthew Perry v úlohe Mikea staršieho. Nesadlo mu to, ale to je asi údel známych seriálových postáv. Naopak, Zac Efron či Leslie Mann boli obsadení vhodne a dokonca som veril aj tomu iskreniu medzi nimi. Humor nezachádzal do trápností, ktoré už akosi patria k americkým komédiám zo školského prostredia.... 60% ()

Lucbric

Výborná zápletka, vtipné scénky, Matthew Perry i Zac Efron, kterého jsem předtím zrovna dvakrát moc nemusela, ale po tomhle filmu jsem na Zaca změnila názor :D miluju filmy týkající se cestování časem, návratu do minulosti, apod. Film navíc obsahoval spoustu těch vtipných nedorozumění, které se při cestování časem dějou, takže pro mě bylo 5 hvězdiček jasná volba :D ()

Eywa11

"Yes that does make you a dork. Especially since Gandalf the Grey only appears in Fellowship. He returns in Two Towers as Gandalf the White." celkom sranda tento film a Ned má super postel! :) ()

blazma

Praštěná komedie, kdy se čirou náhodou z dospěláka stane znovu 17ti letý kluk. Tak jak praštěně to zní, tak stejně to i působí, ale přitom to i funguje, až je šílený že to říkám, ale fakt to funguje a bavil jsem se. Nic méně znova na tento film koukat nejspíš nebudu. ()

AndrewNewman

Jeden z mála filmov, v ktorom Efron podáva omnoho lepší výkon než Chandler Bing. Film som videl mnohokrát a tak by si zaslúžil z mojej strany lepšie hodnotenie, ale keď sa tak na to pozriem, je to len priemerná americká komédia zo strednej školy. Síce zábavná a sympatická, ale nič viac. ()

wrána

Vůbec se mě nechtělo do kina, ale jak už to bývá, když se do něčeho nechce, tak to většinou dopadne dobře. Komedie hodnotím (hlavně) podle toho, jak se u nich nesměju. A tady jsem se, musím podotknout, že pro mě samého velmi překvapivě, nasmál hodněl. A o to přece u komedie jde. Dalším překvapením bylo, že Zac Efron není tak strašnej, jak jsem se bál. A že Leslie Mann vypadá o třídu líp než všechny teenagerky ve filmu dohromady. ()

Jamall

Pro mě velmi příjemné překvapení, spousta zábavných míst, málo hlušiny, zajímavé geekovské fórky. ( Thomas Lennon stejně jako v Kámošovi k pohledání je nejlepší částí filmu ) ()

Fabeeh

Když jsem poprvé viděl trailer tohoto filmu byl jsem nadšen, bylo to opravdu velké lákadlo, ale opak je pravdou trailer je ve skutečnosti lepší než samotný film, ale když jsem ho skouknul na po 2 byla to o mnohem lepší podívaná a klidně si ji zopakuji znovu a znovu(:.. ()

david666

Pro mě celkem překvapení - čekal jsem nasládlou hovadinu s krásným Zacem a dostal jsem kromě již zmíněného (teda kromě "hovadiny) jednu z lepších teenage komedii, co jsem v poslední době viděl. Ano, Zac je tady sladký a ženské se budou olizovat ale on ten chlap (?) umí i celkem slušně hrát. Navíc tady má k ruce skvělého Thomase Lennona + trojici pěkných ženských, takže se na to dá v pohodě dívat. Moralitky taky nejsou až tak násilně podány. Prostě jsem se příjemně bavil takže "musím" dát za ****. UPDATE: po 2. shlédnutí opravuji na *** ()

Ellush

Škoda, z komediálního potenciálu se dalo vytěžit víc, ale nakonec se z toho bohužel vyklubal jen dívčí fotoromán ve zfilmované podobě. Navíc, Matthew Perry - zdá se mi - s časem trošku ztratil na charismatu a vtipu. (Ó, kde jsi vtipný a milý Chandlere z Přátel?) Ale abych nebyla přehnaně kritická - celkem neškodná podívaná na dlouhé zimní večery. A navíc jsem byla mile překvapena Zacem Efronem. I když je mírně křečovitý, já mu tu duši čtyřicátníka v těle teenagera věřila. Tak snad umí i víc, než co předvádí v HSM. ()

redalert21

Snad prvni film kde vidim Efrona neco hrát....i presto tomu asi 4 nedam...ale poctivych 70% obcas sranda, na jedno kuknutí urco... ()

Šošia

Taková příjemná oddychovka, nedá se od toho čekat nic lepšího než v podstatě klasický klišovitý příběh z americké střední. Aspoň že Efronovi to tam seklo a dalo se na něj koukat. Takže doporučuji všem, co chtějí u něčeho pomalu usnout nebo pro ty, kteří se chtějí podívat na pěknýho chlapa. A dodatek: strýček Ned je fakt nepřekonatelnej :D ()

MarryW

Hlavní téma jako nápad dobrý, zpracování hrozné. Ani " sladký " Zac Efron nic nezachránil. To vše za 1*. Ta druhá je za naprosto skvělou scénu, ve které se na plátně objeví Audi R8 v úžasné bílo - černé variaci. Bože, málem jsem se zbláznila. Takže, pro milovníky hezkých aut jako je toto doporučuji tento film přetočit zhruba do třetiny, max poloviny, a můžete se kochat...Jinak na tom nic pozitivního nevidím. ()

CrashONE

Tohle je film, na který jsem se musel dlouho přemlouvat z důvodu, že tam hraje Zac Efron kterého já moc nemusím. Ovšem film jsem nakonec pustil i z důvodu, že tam hraje můj oblíbený herec a to Matthew Perry a byl jsem mile překvapen. Film mě bavil hned od začátku - zábavné chvilky, hlášky a nakonec jsem byl spokojen i s obsazením. Ovšem co se mi nejvíce líbilo byl děj. Hned od začátku měl film hlavu a patu, vrátit se zpět na střední školu a mít znova 17 je sen asi každého – ale položme si otázku, udělali by jste všechno stejně jako tehdy? Film mě bavil a hlavně díky ději – 60% ()

Bellgirl

Jé Zac, jé....tak tohle v mém případě neplatí, a proto mi ten film přišel vcelku dobrý, nenáročný na shlédnutí, ale rozhodně neurazil. Idol Zac nám tu předvedl, že mezi jeho nejsilnější stránky patří basket, a proto je i v tomto filmu součástí týmu. Trochu neoriginální zápletka, kde je už z počátku skoro jasný konec, ale myslím, že rozhodně u mladých si tento film najde příznivce, ale starší také nemusí pohrdat. Sečteno podtrženo - 60%. ()