Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

slovan1

Čekal jsem, že si 17 - ti letý Perry trochu užije, když dostane tu příležitost, ale o tom to vůbec není... Celý film moralizuje a to mě nebavilo. Po skromnu vtipných scén film mě, ale že bych prskal smíchy se mi nestalo. Slabší komedie, kterou ani nedokáži zařádit, jaké věkové kategorii nebo komu přesně je určena... ()

civrss

Důkaz toho, že Zac Efron není jenom pěkná tvářička, ale kupodivu i dobrý herec. 17 Again stojí celé na jeho výkonu a já jsem spokojen. Ze začátku jsem sice taky měl pokrytecké obavy, ale ty vymizely jak pára nad hrncem. Hodnocení zde si všimat nebudu, co se týče romantických komedií, většinou se tady s databází dvakrát neshodnu. Pro mě lepší a zábavnější než Forgetting Sarah Marschall ()

LadyVader

Nejlepší na tom byl ten absolutní nerd v Lamborghini, jojo v jeho bytě by se mi fakt líbilo :D. Efron je děsnej šampon a nechápu co na něm baby vidí, ale i tak jsem se docela bavila :). ()

Lukoboss

Nebýt T. Lennona, byla by to jen další obyčejná highschool/teenage komedie, kde je cukrouš v hlavní roli a kolem běhají nadržený sedmnáctky. Jeho role tomu dává grády, protože tam hraje takovýho šílence, že jsem se fakt bavil. Na druhou stranu je škoda, že víc prostoru nedostal M. Perry, protože ten do takových rolí obvykle taky sedí. Hmm a Z. Efron se sice snaží, ale nutno uznat, že těmhle dvěma prostě nesahá ani po kotníky, takže na něm to určitě postavený nebude - ehm, teda pokud nejste puberťačka, která se na to dívá jenom kvůli němu, ehm uhuh... ()

herr_carter

S velkým sebezapřením jsem se rozhodl jednou v neděli odpoledne zkusit podívat na tenhle film. Proti byl fakt, že nemám moc rád tenhle typ komedií a účast slizkého Efrona, na druhou stranu filmy, kde se objevuje moje oblíbenkyně Leslie Mann, stojí většinou za uvážení. Jsem rád, že jsem tomu dal šanci, protože jsem byl příjemně překvapen. Efronovi role "starého mladého" sedla do puntíku a bavily mě momenty, kdy se musel snažit neprokecnout fakt, že není ten za kterého se vydává. Leslie okouzlující jako vždycky, konec dobrý - všechno dobré...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

darwin

Leslie Mann je krásná, Zac Efron je sladce nevinný, ale k úspěchu to nevede. Tato slušňácká rodinná komedie mě znovu utvrdila v tom, že teen žánr je skutečně již několik let mrtev a čeká na spasitele. ()

GeorgeHans

Až neskutočné množstvo na city tlačiacich okamžikov proste nejde sledovať bez hlasitého smiechu. A to definitívne zabíja akúkoľvek šancu na príjemný zážitok. Aspoňže ten Thomas Lennon je ukážkový geek. 40% ()

chamba

Nenútená komédia so sympatickým Matthewom Perrym na začiatku, ktorý je neskôr vystriedaný svojím mladším ja, fešákom Zacom Efronom, ktorý podal na moje prekvapenie solídny výkon a dúfam, že ho uvidím ešte niekedy v budúcnosti v nejakom inom filme, pretože chlapčisko ma potenciál. ()

velkyvezir

Nebudeme si nic nalhávat, čtvrtá hvězda je za Leslie Mannovou, wtf she´s MILF. Na filmu mne zaujalo, jak se v něm plýtvalo Matthew Perrym, který si odehrál jen pár scéne a pak už nic. Přesto to filmu neuškodilo, protože Zac Efron přes svoje mládí byl schopen film utáhnout a v jistých momentech se mu podařilo převzít některá Perryho gesta, že si člověk uvědomil, kým jeho postava je. V jiných komentářích tu zaznělo, že jde o smotaninu Velkého (proměna v mladistvého) a Zpátky do budoucnosti (takřka pletky s dcerou), přesto z toho vyšla dívatelná komedie, která by snad pár lidem mohla skutečně říci, že minulost nemá cenu měnit a lepší je z ní se poučit pro přítomnost. Nemohu si pomoci, mně se ten film líbil, měl svižné tempo, dobrá oddychovka. ()

klukluka

Než mít tělo 17letého kluka a myšlení čtyřicátníka, to už je asi lepší zůstat čtyřicátníkem. Ale to je jen tak na okraj. Co se týče filmu - vnímal jsem ho od začátku jako takovou tu klasickou hollywoodskou popcornovou nekomplikovanou produkci. A vnímal jsem ho tak neustále, z této koleje se ani na okamžik nevychýlil. To jsou v mém případě 2 mínusové body, další už jsem nicméně nestrhával. V rámci žánru, resp. možná způsobu zpracování, který neprožívám, to bylo poměrně v pohodě, mělo to celkem švih a vtip, párkrát jsem se fakt upřímně zasmál (o zábavu se mi staral téměř výhradně bohatý nejlepší kamarád, zejména pak následky jeho bezbřehé záliby v Pánu Prstenů). Nedá mi to, znovu se ještě v úvahách vrátím k možnosti prožít to ještě jednou s vědomím, že už je to podruhé. Starýho Mikea bych nechal zmizet, stačilo by zahodit mobil. A pak bych do toho skočil znovu po hlavě. Filmovej Mike to promrhal, může být rád, že to bylo jen jako. JInak by musel tlouct hlavou do zdi tak dlouho, dokud by neztratil vědomí, pošetilec. ()

lukasch

Čekal jsem úplně to nejhorší, ale nakonec film nebyl úplně špatný. Hvězdičku musím strhnou za ten kýč, patos a neustále stejné vykreslování střední školy ve všech amerických filmech, druhou za to moralizování o sexu apod. (i když v podání Efrona to vyzní docela vtipně) a tu třetí za to, že to prostě není Velký s Tomem Hanksem. Leslie Mann je skvělá, Matthew Perry dostal sakra málo prostoru a Zac Efron je sice libový frajírek, ale ve srovnání s ostatními v podobných filmech má dostatečné charizma, aby utáhnul film (výjimka je jen jeho Muzikál ze střední, který na mě zanechal trvalé následky) ()

Ilhan

Velice povedený film, což jsem vůbec nečekal. Zejména po začátku, kdy má člověk pocit, že kouká na High School Musical 4. To je však si jediné, co mohu vytknout. Kromě Perryho mě také velice potěšila účast Michelle Trachtenberg. Zac Efron tady ukázal, že by z něj opravdu mohlo i něco být. Uvidíme jak mu to půjde ve filmu, kde mu nebude pomáhat jeho nejlepší kamarád Basketbal. ()

eagle-eye

Celkem vtipná oddychovka, dopředu nalajnovaná a jasně čitelná. Efrona jsem viděl poprvé a nebylo to nejhorší, ale taky žádnej zázrak... ()