Želví nindžové III

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles III (více)

Želvy cestují časem zpět do dob starověkého Japonska, kde mohou trénovat bojová umění. (oficiální text distributora)

P@\/EL

Třetí pokračování o želvích mutantech, kteří ovládají všelijaké bojové techniky, je poměrně povedené. Opět jsem se bavil u neotřelého humoru a skvělých hlášek a to hlavně v podání Leonarda, Donatella, Rafaela a Michelangela, ikdyž středověcí japonští bojovníci pokoušející se hrát hokej byli taky parádní. Děj plný svižných akčních scén rozhodně nenudí. Rád jsem u téhle série zavzpomínal na svá raná léta. ()

ajaxx

Opět nerozumím tomu podprůměru. Kdo může hodnotit snímek tohoto ražení z roku 1993 dnešním, rádoby moderním pohledem? To přeci nejde! Masky a provedení jsem hodnotil už u prvních dvou, tady ale jde o příběh a ten je mnohem propracovanější než u minulých dvou dílů. Takže co ztrácí na intenzitě vizuálního vjemu, to dohání příběhem. A vtipné hlášky? Vždyť jich tam je halda. Třeba: "Bolí me hlava...bolí mě skvrny za krkem...bolí mě...ježiš mě snad bolí i šátek" nebo "Okijo wazabi...Co? Ahoj vazelíno?...Eeee, moje japonština trochu zrezivěla no...Suzuki, Kawasaki...a co třeba sajonara?" :-) Nevím, nemlátil jsem se smíchy, ale minimálně jsem se od ucha k uchu usmál. 85% ()

nezdula

zřejmě jsem v duši stále dítětem,protože se to to můžu dívat stále dokola a jsem nadšená...těším se,až se na želváky budu dívat se svým prckem :-) ()