Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

choze

První řada mě chytla, protože jsem větřil obrovský potenciál a mělo to výrazné protagonisty (Vlado, Regina, Zvěřina...). Dramatický potenciál ale nebyl zdaleka vytěžen, moderátoři byli vyloženě tragičtí (Pergnerová byla empatická a melodramatická až jsem jí měl chuť rozkopat držku, Korec byl nehorázně trapnej) a nebyla by to Prima, aby nepohřbila úspěšný pořad pod lavinou reklamy (zdravíme ANO, ŠÉFE) a natahování (po přesunu na Slovensko jsem se přestal koukat). Každopádně konkurenčního nováckého Big Brothera s mimořádně odpudivým ansámblem a překvapivě nevtipným Marešem trhli suverénně. ()

Gilmour93

Štětky, narcisové, šedé myši, zkrachovalci a blázni zavření pod dohledem kamer ve vile z překližky. Výborné pro studium psychologie osob v uzavřené komunitě a díky některým výlevům i občas koketující s klinickou psychiatrií - musím přiznat, že jsem se chvílemi tím dobrovolně zvoleným cizím neštěstím náramně bavil. Pokud to podobně jako ve filmu Kontakt zachytily některé vzdálené civilizace a nabyly dojmu, že tato sebranka je opravdu soubor vyvolených pozemšťanů, pak zničení naší planety jednou dobře mířenou ránou laserovým paprskem bych považoval z jejich strany za zcela legitimní.. ()

TheRaven

Je mi to trapný, ale tenkrát to bylo něco novýho a na první řadu jsem se občas koukal. Hodnotím jen tu. Dál už to byl superodpad! ()

mysicka

wow!! pár psychicky narušených jedinců uprostřed velkého terárka..:-))) šmírung tečka cézet.. první řada paráda! pro úchyláky mýho ražení povinnost.. na další řady (kolik jich bylo? dvě? nebo tři?) už sral nejen pes, ale i já.. první série mě zcela uspokojila..:-) jo a vůbec mi nebylo trapný na to koukat.. je mi akorát trapně, když tu čtu, jak je vám trapně, že jste se na to dívali.. no neni to trapný, že to musim psát?! ()

sud odpad!

Přehlídka největších bláznů a magorů z ČR (až na malé výjimky, samozřejmě). Oproti občas zábavnému "Big Brotheru" jsem zde nenašel nic, co by mělo nějakou úroveň. Už jenom ty odporně vlezlé reklamy mají účinky srovnatelné s vysokou měrou opilosti. ()

viperblade

První sérii jsem poctivě sledoval (a kdo ne, že?) a byl to opravdu již zmíněný fičák. Ale co přišlo s druhou a třetí sérií, to už jsem se neodvážil ani podívat. A doufám, že se na ČSFD objeví i Big Brother.. :-) ()

kulyk

Velice rád nenávidím lidi... Někdo se odřachne u zoopeří, jiný zažívá slastné brnění v okamžicích, kdy sleduje horror. Jsou i tací vytřeštěnci (štěnkyně, především), kterým lahodí observace psychologických dramat. Inu - vyhnojení dokáží kombinovat všechny tyto žánry, prdelkové moji. Děsivá tlupa poloopic se střídavě otlapkává, přiotravuje alkoholem a nebo na sebe zkouší všelijaké promyšlené (he he he) triky. Byli první, vždy obsahovali kretény, které bych dodnes na potkání ubil (Hranáč je můj doživotní stressor), Zvradko se zrovna z Kakalánska či Analusie vrátil do středu dění - dvě, ať nežeru. A šup k onlajn přenosu, nechť si mohu zadštít síru, zaproklínat a zahonimířit. Leští a z úst kanou! ()

Ded@M@tes odpad!

A samozřejmě TV "Prima" nemůže být pozadu, ohledně pořadu "Big Brother" a tak se objevil "úplně stejný" debilní pořad. - "VyVolení" - , kdo ten pořad a název vymyslel, neměl všech pět po hromadě. / Viděné epizody cca *2.díly / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Faustka

Bude čtvrtá série stejný fičák jako první? .. To ukážou příští dny. Zatím... "Nezlob se, ale už mám meteorit v hlavě." To je natuty Vladko. ()

Davies182

Ne, z první série jsem skutečně neviděl ani ň. Pouze většinu druhé, a toto je hodnocení pouze za situační scénky, tj. studie party lidí uzavřených na malém prostoru. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

BigBrotherovský princip reality show se mi nelíbí. Do kotle naházené sardinky, jejichž jediným úkolem je válčení s nastupující ponorkou, mají nulovou, ba spíše mínusovou atraktivitu. Může se vám některá z postav líbit, můžete možná i s některou soucítit, ale jakou to má proboha další hodnotu? Proč něco takového sledovat pravidelně? ()

lesumir

První VV jsem sledoval pravidelně a celkem s chutí! Dvojku kvůli Tondovi, kterýho znám přes kamaráda. A trojka mi přišla přepáleně trapná. :-) ()

cheyene

První série je skutečně nezapomenutelná, Vladko, Petr Zvěřina z Václaváku, Emil, Hans nebo Regina, to jsou jména, která známe skoro všichni. Skutečně se na to dalo koukat, bylo to velmi zajímavé a dodnes asi nejednomu divákovi zůstalo něco z VyVolených v paměti. Zajímavé osudy se odehrávaly i po nastěhování do slovenské vily. Ovšem skrze natahování (2. a 3. řada) dávám nízké hodnocení. Pro připomenutí http://www.youtube.com/watch?v=xbH7y44nFRU, http://www.youtube.com/watch?v=hwbuaY1WdQM&NR=1 a přitvrdíme: http://www.youtube.com/watch?v=U93SF5JIDJE&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=weKTcMHMeq4&feature=related ()

Hrabka

Tak na vyvolené jsem upjatě čuměl mnohokrát. Vydařená reality show, ale nesmíte z toho zblbout. Je třeba to brát s nadsázkou. Určitě to bylo celkem zajímavé. ()

juta

Čtvrtá řada byla vlastně jediná, na kterou jsem se čas od času díval a to proto, protože v té době, kdy byly vysílány první tři rady nám nefungovala Prima. :D Nebyla to zase tak špatná řada. Prima vsadila na oblíbeného Vladka a ten své popularity z jedničky využil tak, že to dotáhl i zde do konce, sice jsem také fandil jemu a jeho skupině, ale přeci jen bych rád viděl vyhrát někoho jiného, "nového". Vladkovi to i tak přeju, vyčníval tam a na to diváci slyší. Byla to dost bláznivá řada plná špatností a hádek, kterých tu bylo až moc a to se mně na tom nelíbilo. Ale několik večerů jsem u toho dokázal zabít. ()