Plavba vlnami hudebních novinek. Hitparádu domácích a zahraničních klipů uvádějí Aleš Juchelka a Richard Krajčo. (Česká televize)

LoLaa

Do doby, co pořad ještě uváděli Krajčo a Juhelka, mělo to aspoň nějakou úroveň, po převzání žezla Klárou Výtiskovou už to postrádá ten původní vtip a originalitu.. ()

korbitch22

Jsem na vážkách...za díly s Krajčem a Juchelkou 4* za ty v novém kabátě s nesnesitelnou píčou Odpad.....tak nevim??? 3*?Asejc jo. ()

heyda

Dříve jsem sledoval spíš ESO, dnes si radši pustím Medůzu, především kvůli výběru skladeb. Eso se hodně zaměřilo na R´n´B, hip-hop atd. Zatímco v Medůze se člověk dočká i super metalu, či punku ale i např.: komorních zpěváků. Rozhodně na poslech lepší. ()

SOLOM.

V počátcích tohoto pořadu jsem se na něj díval poctivě i já. Byly doby, kdy jsem měl doma jen starý magič na kazety (internet nebyl ještě k mání) a nové písničky jsem si tak mohl nahrávat jen na video. Rovněž mi Krajčo tehdy ještě nevadil, ale to už dnes neplatí. .. ()

kajda.l

Dokud to uváděla ta zelená potvůrka "Připrav se-hrajem", tak jsem měl tento pořad rád "na desku:)" (na infantilnosti si holt potrpím). Ovšem po převzetí pořadu pány Juchelkou a hlavně nejodpornějším slizounem "českého showbyznysu" Ríšou Krajčem, se u mě tento pořad zahrabal na samé dno české televizní žumpy!! Ale ta zelená mořská potvůrka si tu jednu zaslouží, jinak odpad.. ()

duklak2

Živočich žijící v moři, nebo také hudební magazín vysílaný v České televizi. Domnívám se, že je tento pořad o chloupek lepší než ESO. Teda alespoň v dnešní době. Moderátoři jsou dobří. Hlavně pan Juchelka, který ač mě připadá tak trochu přihřátý, dokáže mě narozdíl od Krajča pobavit. chválím odlehčenou polohu pořadu a za skvělý nápad považuji, že v tomto magazínu vidíme nejen videoklipy, ale dozvíme se i veškeré informace o zpěvácích, kapelách, hudebních žebříčcích a i jiné zajímavosti. Líbí se mi soutěž v pořadu. Kdy zavoláte přímo do živého vysílání a řeknete písničku, kterou chcete zahrát a začnete soutěžit známou hru o ceny s medúzami, kdy vítěz získá album své oblíbené kapely. A na závěr nesmí chybět mé hodnocení. Dávám průměrné tři hvězdy a to hlavně za blonďáka Juchelku a animované medůzy:-). ()

Handle

Dnes už to je snad jediná hitparáda na obrazovkách, nikdy mě to zas tak nenadchlo, ale když je tam něco zajímavějšího, klidně se občas kouknu.. ()

maseer2

narozdíl od Esa se nebojí sáhnout po trochu méně známých a jiných než mainstreamovou hudbu hrajících interpretech ()

Marek1991

Snaha o alternatívnu hudbu, občas predeľovaná hudbou hlavného prúdu, ktorá však u mňa nenašla žiadne pochopenie a trápny humor ma prinútil to viac krát prepnúť. Nie každá snaha o niečo iné sa aj podarí, toto je ten neúspešný prípad. ()

ivishka

Občas vtipní a občas trapní..asi jako všude jinde. Musím říct,že mám slabost pro Richarda Krajče,jelikož má dle mého soudu zajímavé charizma. Mnohem raději se ale podívám na tento hudební pořad,než na dnešní "hudební" pořady.. ()