Zlatý Glóbus 2007 (TV pořad)

64th Annual Golden Globe Awards, The

Publicistický

USA, 2007, 188 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

[imdb: 5.7/10] | me: Ricky Gervais rulez! Ďakovačky a preberania glóbusov sú viacmenej každý rok o tom istom. Ale ako som už naznačil - Ricky Gervais ako moderátor večera odviedol (so svojim humorom) kus dobrej práce. Funny!(1.3.2011)

Spousta znamých filmových ksichtů a docela sranda, ale musíte mít rád Ameriku. Někteří ocenění byli vtipní a skromní, někteří jenom vtipní, jiní předváděli falešnou skromnost a laciná teatrální gesta. Největším vtipálkem večera se stal asi Jeremy Irons, naopak monolog Toma Hankse před předáváním ceny Warrenu Beattymu mohl působit mírně obscénním dojmem. Hanks mimo jiné připomněl, že Warren Beatty se stal nejslibnějším nováčkem roku 1962, poté následoval rychlý posun v kariéře až do hollywoodského nebe, a to nejenom ve filmu Nebe počká. Zjevně dojatý Beatty na pódiu zavtipkoval, že od té doby každý jeho film je jen pokusem o comeback.(15.10.2009)

Spíše průměrné, z pár herci, které mám rád. Jinak filmy tohoto roku mi moc nesedly.(12.1.2015)

Stejné jako každý rok, vtipu bylo dost, žádné natahování kdo vyhrává .. Spokojenost..(7.9.2014)

Ať žije Forest Whitaker. A oceněná Meyl Streep za The Devil Wears Prada. Dva body, které stojí za shlédnutí téhle show.(16.5.2012)