Každou neděli ráno jsme mohli vidět tento dětský pořad. V každém dílu byly různé pohádky a v pořadu vystupovali i postavičky Jů, Hele, Hary Šoumen, Muf Supermuf, Tryskomyš, Šamšula atd. (duklak2)

xxlch

Moje generace mněla "Kačenku a Štěpánku" no a dnešní děti mají "Jůheláky".Škoda že dnes vše sklouzlo docela jiným směrem i názvem a obsah nedělního dobrého rána už není to co býval. ()

TerP

Tak asi tři díly jsem jendou objevila nahrané na kazetě... Nemohla jsem se vynadívat. A co teď je to za kraviny v neděli ráno? To i to dítě si raději přispí, než aby vstávalo na takové žvásty... Tfuj. ()

Neklan006

Nikdy mě to nebralo, možná protože se začalo vysílat až když mi bylo deset nebo víc a už mi nepřišlo všechno v TV tak super ()

Makak

Jů, Hele, Muf, Tryskomyši, Harry Šoumen, ... Jednoduché černé divadlo přikovalo každou neděli skoro všechny děcka v komunistrickém Československu k televizím, aby rodiče mohli ještě chvíli spát (do desíti). Na tomhle pořadu jsem vyrostl. Je vlastně stejně starej jako já. ()

Emperor1

Člověk se na to těšil celý týden. Nejraději jsem měl Mufa (dost vyměknul od té doby) a neměl jsem rád Jirku Chalupu - při vší úctě k jeho práci pro děti. ()

aktakanamor

Já jsem to znala jako Hřiště sedm a každou neděli jsem se těšila na dětské filmy, jůheláky a hlavně mufa. Teď, když tam přidávají čím dál více postav, myši, kamarádku mufa a Showmena už nezbývá tolik času na seriály a filmy. ()

MIHLIK

Kdo na tom vyrostl jako já nemůže na ty roky špatně vzpomínat těch pohádek hold tenkrát nebylo snad jenom večerníček a ten přežil do ted. ()

RaidingTombs

Nostalgie na 5*. Nezda se mi, ale ze ty obrazky v galerii jsou z toho stareho Studia Kamarad, z toho puvodniho. Ty kreslene kulisy jsou stejne, ale zpracovani jaksi moderni. ()

e-pilot

Žádní soudruzi, žádné soudružky, jen dětská radost. Velký dík scenáristovi Jiřímu Chalupovi, výtvarníkovi Stanislavu Holému. Jůheláci, Tryskomyš se Supermufem !!! trrr dig da dyk muf muf !!!, Hary Šoumen a moje dětství. ()

J. K. Lister

Studio kamarád začátkem 80 let? Nedokážu představit nikoho jiného než Jiřího Chalupu, který tento pořad dlouho uváděl. Každou neděli (nebo sobotu? čert to vem) se po zprávách v 7:30 zapla televizi a už jsem byl jak u vytržení až ve chvíli, kdy se objevil můj nejoblíbenější provokatér Muf a lehce trhlý Harry Showman. Jů a Hele byly humorné postavičky - kapitoly sami pro sebe. ()

JARDAHONDA

Myslím si, že každý si rád připomene dětství a veselé postavy, jako byl třeba Muf, Jůheláci, Harry Šoumen nebo Tryskomyš :) Nedělní absenci jsem snad ani nezaznamenal :) **** ()