Inspektor Clouseau zmizí a francouzská kriminální policie požádá druhého nejlepšího detektiva na světě, aby ho našel. Jenže Clouseaův nepřítel, Dreyfus, zmanipuluje počítač kriminálky tak, aby vyhledal nejhoršího detektiva na světě, a tím je detektiv newyorské policie Clifton Sleigh. (TV Prima)

Neklan006

Panter bez Clouseaua.... Ted Wass jako náhrada sice není úplně špatnej, navíc je tu stále originál Cato a Dreyfus - takže snad pro skalní fanoušky série OK. Pro mě rozhodně koukatelnější než nový Pink Panter se S. Martinem ()

LencaN

Bohužel už mě to přestává bavit. Je to pořád dokola. Neustále ty samé problémy, ty samé příhody, střílečky, pronásledování. Jak se říká - v nejlepším přestat. Proto je už i tahleta nadstavba pro mě navíc. Se smrtí Sellerse měli nechat Růžového pantera odpočinout. Počkat na stejně dobrého nebo naopak úplně odlišného herce, a ztvrárnit Clouseaua zase trochu jinak a ne takové vykrádání jeho památky. Kdybych neviděla celou sérii předtím, tak možná dám o hvězdu víc. Ale stejně ten hlavní hrdina neměl žádný šmrnc. Snažil se, ale grimasy žádné, nebyla to taková osobnost, kterou Růžový panter potřebuje... aneb se Sellersem odešlo i kouzlo Růžového pantera. ()

Pan.Antonin

Bez lehkosti, bez vtipu s nesympatickým hlavním představitelem. Za moje ještě docela přijatelné hodnocení může hlavně Roger Moore a duo Niven-Lom. ()

DonArian

Kletba Růžového pantera je sice mnohem horší než předchozí Panteři s Peterem Sellersem ale stále to bylo o hodně vtipnější a lepší než Syn Růžového pantera a ty dva otřesné americké "remaky". Pořád se na to dalo dívat třeba na scénu kdy Clifton Sleigh jde do hotelu s umělou společnicí a za cholerického Herberta Loma. Pro mě za 55%. Mimochodem dabing se docela povedl. Je z roku 1996 a byl dělaný Novu. ()

nudlis odpad!

Tohle už nemá s Růžovým panterem nic společnýho (krom Nivena a Edwardse). Jen ždímali téma a vyždímali prd - trapnost a ubohost. A Edwards si nedal pokoj a za deset let zkusil ždímal dál. A dopadlo to stejně blbě. ()

NickSloterSG

Bohužel to není vůbec ono. Jak jsem již několikrát napsal, je velice těžké vůbec udržet nastolenou laťku prvních dílů a v případě celé filmové série Růžového pantera to docela šlo. Ale v momentě kdy byl Peter Sellers vystřídán, tak šla úroveň dolů, ale rapidně dolů. :( ()