V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

HeyHou

Jonah nezklamal, Channing mu zvládl sekundovat, některé vtípky neměly chybu, občas ale celý film vypadával z tempa tím způsobem, že jsem si zašla na záchod, pro pití a vlastně jsem celkem o nic nepřišla. Nejlepší je scéna s radioaktivním pavoukem a "výbuchy". ()

wallax

Vcelku podarená komédia s potešujúcim cameom Johnnyho Deepa a Peter DeLuise z pôvodného seriálu 21 Jump Street. Zaujímavý hudobný podmaz a zopár dobrých gagov...a inak som zvedavý na pokračovanie lebo z tohto žánru sa dá isto vytĺcť viac. ()

NeMiQ

Ani zďaleka to nieje prvoplánová infantilná teenage highschool komédia. Práveže celkom vtipná, miestami som sa pristihol sa schuti rehotať. ()

Lula.cz

Stejně jako další uživatelé ani já nepochopím, proč se tenhle film nedostal do kin...pak se nemůžeme divit, že tupé české troškoviny vedou v návštěvnosti...to bych ale odbočila. Přijde mi, že poslední dobou je komedií málo a dobrých ještě méně. O to víc si vážím 21 Jump Street. Ústřední dvojice je mi sympatická, měla jsem chuť jim fandit v boji se zločinem a svižně to utíkalo, humor nebyl trapný a co si budeme ženský namlouvat, na Channinga se dobře dívá, i když si nemůžu pomoct, ale zdá se mi, že trošku nakynul. ()

swinevenca

Průměrná blbost. Základ příběhu se musí u tohodle žánru musí překousnout, na druhou stranu je to netypický tajný prostředí. Hodně povedený nabourávání několika žánrovejch stereotypů, ale zároveň spousta okoukaných trapných i fekálních fórků. ()

Crytic

Řekl bych, že co se žánru týče, tak jde o nadprůměrný průměr :) Herecké výkaony celkem žádné, zato atmosféra a zábava vynikající. Lehká a velmi osvěžující komedie, která rozhodně stojí za zkouknutí! PS: asi první film, kde záporáci rozstřílí cisternu s benzínem a ona nesmysleně nevybuchne :D ()

baclajean

O tomto filme som si vopre dnepozrel nič. Čakal som úplne iný žáner, akčné krimi, ale už od prvých momentov mi bolo jasné, že pôjde o komédiu. A v tomto film nesklamal, bol naozaj dobrý, hoci pri pohľade na hercov som si sprvoti myslel niečo iné :) ()

gefr

Pro mě tohle byla vcelku nevýrazná blbost. Tatuma jako herce neuznávám a nemám ho rád (snad mě přesvědčí někdy v budoucnu) a Hill měl zůstat u Vlka z Wall Street a necpat se jinam. Tihle dva týpci mi prostě nesedli. Radši se podívám na Drsňačky, kde mě Sandra bavila mnohem víc. Uvidíme jak mi bude chutnat 2. díl, zatím opravdu nic moc. ()

dudo24

Hillovi a Tatumovi to spolu super klapalo. Dosť sa mi páčil humor s vývojom stredoškolskej spoločnosti, že čo teraz fičí a je kool a čo nie. Smiech určite nechýbal. Depp ma naozaj prekvapil a mal som z toho strašnú srandu, že čo tam robí. Nevedel som o jeho účinkovaní v starom seriály. Nie je to síce na štyri hviezdy ale silné tri. ()

Thovt

Díky bohu, že v reálným světě skládaj policajti psychotesty, takže se mezi ně nedostanou (nebo by se neměly dostat) takový zakomplexovaný ucha. Pan scénárista měl opravdu zajímavou představu o policejní práci... Celkově nápad oživit Jump Street dobře uchopenej, ale s pramálem přidaný hodnoty - vyloženě mě pobavila jen bitka na jevišti. Tak uvidíme, jak dopadne pokračování... ()

silak_xup

Dost šílená komedie o dvou fízlech v utajení na střední škole, kteří pátrají po dealerech drog... no jenže drogu sami pozřou - ty scény po tom boží, mám rád tenhle ,,tupej´´ humor a celkově se do všeho slušně zamotají. Po dlouhé době jsem viděl film s popiskem ,,komedie´´ a dost jsem se nasmál. ()

blondboss

Až po druhom zhliadnutí a zároveň aj po zhliadnutí pôvodného seriálu som naplno docenil, ako geniálne bol tento remake spravený. Keď odhliadnem od toho klasického klišé v podobnom žánre, tak táto komédia mala spád, dynamiku, brutálny nadhľad, skvelé herecké obsadenie v podaní Jonaha Hilla a Channinga Tatuma a v neposlednom rade ukážkové prepojenie pôvodného seriálu s týmto filmom a následne napojenie na film ďalší. A všetky cameá pôvodných predstaviteľov seriálu boli spravené absolútne s prehľadom a bravúrne. Scénka s Johnnym Deppom totálne zabitá a Ice Cube v životnej role. Musím dať 5 hviezdičiek a vôbec nie z milosti. 85 % ()

AndrewNewman

Myslím,že Jonah Hill je skvelý herec. Prečo? Pretože dokázal aj z takej hliny ako je Tatum vysekať hláškujúceho komika.K tomu sa pripojil aj k scenáristom takže v podstate je to jeho tvorba. Uvidíme ako bude jeho kariera ísť ďalej,zatiaľ ma však ako herec neskutočné grády :) ()

megajalec odpad!

Ty vole, to snáď nemalo koniec! Typický príklad filmu, pri ktorom sa divák cíti trápne aj za hercov. Dej o ničom, vtipy takmer žiadne. Na dvojku ma nenahovorí snáď nikto. ()

vodkasesemte

You punch black little gay in face? I punched him and then he turned into gay. Beauty is boring. Amnesty International. Human dignity. Human rights. Pěkná sračka. Lindsey Broad (girl in limo) ()

djbarrel odpad!

Původní seriál Jump Street 21 jsem miloval. Tohle je něco na co se může bez psychické úhony dívat jen někdo komu je maximálně 12 let nebo je po lobotomii. Protože je to jen prepubertální humor a na to jsem asi už starej. Nebo by to chtělo hodně těch drog z filmu, protože jinak asi nemám šanci na tomto najít něco pozitivního. 5% ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)