Nahoru a dolů

(seriál)
  • USA Eastbound & Down
Trailer 8
Komedie / Sportovní
USA, (2009–2013), 13 h 56 min (Minutáž: 26–31 min)

Danny McBride, Steve Little, Katy Mixon, Elizabeth De Razzo, John Hawkes, Andy Daly, Ben Best, Tim Heidecker, Ken Marino, Efren Ramirez, Ana de la Reguera (více)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(29)

Kenny Powers (hraje ho spoluautor scénáře Danny McBride) býval baseballová jednička a hrál v první lize, ale do cesty mu vstoupily dvě věci: pokles formy a nesnesitelná povaha. Poté, co jeho skvělá kariéra pohasla, mimo jiné i proto, že byl nařčen z užívání steroidů, se Kenny vrátil domů do rodného města v Severní Karolíně, kde s nechutí nastoupí jako záskok za učitele tělocviku. Bydlí u svého bratra Kevina, ale i když je na dně, vydoluje v sobě odhodlání udělat všechno pro to, aby se vrátil... (HBO Europe)

Trailer 8

Spooner

Seriál o tom největším hajzlovi a kreténovi, jakýho byste mohli potkat, který ale kromě výborné titulní postavy nemá mně nemá moc nabídnout. Kenny Powers je opravdu parchant a tvůrci společně s výborným Danny McBridem toho výborně využívají. Styl humoru mi ale příliš nesedí a ostatní postavy jsou docela špatné a nezajímavé. Nicméně Kennyho audiobook chci hned! ()

P1tr

Až na poslední epizodu první série jsem velice spokojený. Radost, odhodlání a zábava ze seriálu je cítit na každé minutě stopáže. Parta tvůrců kolem Eastbound a Down se sešla naprosto ideálně a těžko byste hledali slabé články. Pro mě osobně se nepříliš vyvedl šestý díl, ale předchozích pět je velice povedených. Uvidíme, co nás čeká dál. Zatím spokojené čtyři. ()

Wormboy

KENNY FUCKING POWERS je hovado nadpozemskych rozmerov bez stipky sudnosti, sebareflexie a prepojenia s realitou. V prvych dvoch seriach sa divakovi postupne dostava pod kozu (1.seria 3/5, 2.seria 3,5/5), aby to v tej tretej s Tobyho prichodom rozbalil v plnej sile, pri jej zavere som siel do kolien (5/5*) ()

Superpero

Komediální seriál s jedním z nejdrsnějších typů humoru, co jsem viděl. Všichni jsou tam furt sprostý a hlavní hrdina je fakt strašnej čurák. Některý momenty fakt hodně vtipný (soulož ředitele, nebo nachcanej ředitel na grilovačce), některý vyzněly dost rozpačitě, ale nejvíc mě dostal ten konec. To jsem fakt nečekal :) ()

ZkuKol

Ano Kenny Powers je neuvěřitelný kretén, s neuvěřitelným sebevědomím a s tím souvisejícím pohledem resp. názorem na život. Jenže těch 6 půlhodinek je s ním docela nuda, ano občas se člověk pousměje, ale to je tak všechno. A že bych měl někdy u sitcomu pocit, že těch 26 minut je nějak dlouhých, to jsem též dlouho nezažil. Hodně sprostý, ale málo vtipný buranský komediální seriál, ve kterém si sahá Will Ferrell na své osobní dno...25% ()

• Když je Kenny (Danny McBride) u April (Katy Mixon), tak jí vezme DVD. Na stolku, u kterého stál v předešlém záběru, ale DVD nebylo. (Duoscop)