JohnSmith

Asi nejlepší Růžový panter,teda pro mě.Co slovo to perla:Víte jaké máme vztahy s Francií, nemůžete jim říct,že jejich nejlepší člověk je vůl ()

Autogram

V minulosti mi to pripadalo oveľa viac vtipné, teraz sa mi tie šialené gagy zdali príliš suché. Neviem, či to je tým, že ich poznám alebo som zhýčkaný iným druhom humoru. ()

ghatos

Spektakulární až bondovské pojetí 🙂👍. Série se zase posunula, ale na hlavním protagonistovi jde vidět ve tváři trochu únava a odcházející jiskra...77%%. ()

P1tr

V tomto díle byl zvolený koncept v rámci série vytěžen na maximum, kdy se omezila detektivní složka na nutné minimum a vyšetřování slouží pouze jako kostra a záminka k humorným skečovým situacím, kterých tu je tentokrát hodně povedených a dojde na zřejmě nejklasičtější momenty Clouseaovi kariéry. Bohužel i v této nejpovedenější formě má film značné rezervy a nabízí překvapivě spoustu hluchých míst, které naštěstí následně napraví jedna z mnoha špičkových scén. ()

James87

Není to špatné, ale není to ono. Film z roku 1964 nasadil laťku hodně vysoko. Byly tam dobré momenty, když se inspektor dostavá do hradu nebo výslech zaměstnanců, ale jinak to taková zábava nebyla. Dreyfus mi tu celkem seděl, bez těch jeho tiků. ()

Han22

Moc pěkné to bylo. Sice mě předchozí díl přišel o něco vtipnější, ale i tady se najdou nepřekonatelné gagy, například když se Clouseau pokouší marně dostat přes padací most :) Stále platí, že jeho blbost dokáže způsobit hromadnou destrukci i při naprosto neškodné scéně - třeba výslech podezřelých na panství. A ze všech Panterovek co jsem viděl se mi tady nejvíce líbil příběh. Dreyfus, který se díky Clouseaovi zbláznil se za tři roky vyléčil, ale stačilo pět minut s ním, aby mu hráblo znovu. A hrábne mu tak, že si pořídí bondovské sídlo, s pomocí uneseného profesora sestaví bondovskou superbraň schopnou vymazat cokoliv na světě a po vládách světa chce jedinou věc - zabít Clouseaua :) Nechybí bondgirl, bond písnička od Toma Jonese a dokonce se najde i pár efektů ala původní Star Trek. Čili opět 4*. ()

Callas

8/10 Svého času jsem tento místy až přihlouplý styl humoru přímo hltal, teď z odstupem času už určitě plné hodnocení nedávám, ale stále si komisaře Clouseaua držím v úctě ;) Protože, když mě nějaký film donutí přirozeně se smát a nahlas, tak jdou všechna měřítka stranou. ()

eagle-eye

Včelaři, přepočítejte si včely, podle mě Vám bude jedna chybět... Nesmrtelné hlášky, jedinečný Sellersův humor, skvělé gagy. Filmová série, jenž nemá v dějinách kinematografie obdoby a ve svém žánru ani konkurenci. ()

Rssa

Nejlepší díl z celé série, nejvíce situační komiky i skrytých fórků, dokonalý Sellers, bláznivý Dreyfus. Poprvé ve velkém používá Clouseau své dokonalé převleky. Klasika. 85 % ()

Paity

Dreyfus v blázinci a blázen Kluzó mezi zdravými lidmi. Tohle je bezesporu jeden z nejlepších Růžových panterů. Opět excelující Peter Sellers, ale také opět neuvěřitelný Burt Kwouk, co by jeho cáklý sluha. ()

dopita

Jedna velká nuda s odporně nesympatickou hlavní postavou. Kdyby někdo Clouseaua umlátil lopatou už před úvodními titulkami prvního filmu, byl by filmový svět bohatší o neexistenci jedné z nejodpudivějších postav historie. ()

Bouřňák

Pobaví, ale není to až tak zábavné, jak se mi kdysi zdálo. Přece jen gegy mistra Sellerse jsou si velmi podobné (jsou založeny na nešikovnosti postavy komisaře Clouseaua) a i když se člověk zasměje, není to už ono. ()