Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Teabag

Hill a Brand jsou dobrá dvojka. Má to vtip, ale je to trochu vyčáchlá verze Forgetting Sarah Marshall. Na druhou stranu Jeffrey a furry wall rocks :) ()

ThomasCrown

Komédia, ktorú som dlho predlho obchádzal a bál som sa sklamania, no na moje veľké prekvapenie je v mnohom lepšia ako Kopačky. Priam dokonalé herecké obsadenie, hlavná dvojica hrá a hláškuje ako o život, smial som sa neustále na úžasných a naozaj vtpných vtipoch, žiadne hluché miesta nie sú. P. Diddy si ukradol kažú scénu pre seba, neuveriteľný chlapík, ktorý si robí srandu sám zo seba a keď prišlo na chlpatú stenu, šiel som do kolien. ()

Ricky_CZ

Bavil jsem se opravdu královsky. Smíchání alter-reality hudebního průmyslu, romantiky, drog a sprostoty tady funguje skvěle...Dokonce jsem překousnul tu romantickou část. Obsazení taky super, i když pořád nechápu tendence cpát do těchto komedií tlouštíky...Jde o to, že jsou vtipnější, nebo jich člověk více lituje??? :)) ()

Oňďo

To už nebol iný herec do roli rockového speváka ako je Russell Brand. Mne je ten človek strašne nesympatický a nechápem čo na ňom vidí Katy Perry. A vobec mi tento film nepripadal že je nejak extra vtipný. Skor to všetko bolo až trápne, trepať sa kdesi do Anglicka pre neho a dostať ho do Ameriky na jeho koncert... Čo je malé decko že nevie priletieť sám ...Veľké sklamanie !! ()

MkSallam

Dobrá zábava, ale mám jeden velký problém. Špatně nastavená laťka mezi vážností a eRkovou řachandou. Kdyby se celý film nebral vážně a jel čistě po fórech jako Jeffrey, chlupatá zeď nebo cokoli od P. Diddyho (imho nejlepší postava), byl by parádní, ale to tvůrcům nestačí. Furt tam musí vkládat vážno, furt něco musí řešit a v tom je ten problém, já to nechci řešit a nechápu proč jsou postavy půlku filmu za čistě "goofy" vtipné postavy a náhle z ničeho nic musí přepínat do "skutečného" módu. V momentě kdy Russell Brand začne vyšilovat ,když ho Jonah Hill připraví o drogy uvidíte vážné herectví, které sem ale vůbec nepatří. Celá linka s Jonah Hillem a jeho přítelkyní taky vůbec nefunguje, vážný twist s Rose Byrne je v mnoha ohledech totálně směšný a přesně tohle filmu podráží nohy. Chtěl bych to vidět znova? Ani náhodou..... P.S: Chci P. Diddyho spin-off, hned.... ()

sona123

Jo, jo, jo! Tohle byla jízda a komedie mého gusta. A když se i já zasměju....! Superkalifradžilistikexpijalidózní dvojka Hill + Brand (kterého jsem si nemohla nezamilovat v Kopačkách), která i se zlomenou rukou a s Jeffreym v sobě hravě táhne celý film, který je plný divokých večírků, průměrné, ale docela chytlavé hudby, barev, drog, stupidních gagů, neskutečných ksichtů a různých kusů nahého těla. Plus nějaký ten příběh a klišé motto. Ale nekupte to, když je v téhle oblasti tak malá nabídka. ()

Martin_W

Po dlouhé době opět viděn kvalitní komediální snímek. Dokonce snad i lepší než Pařba ve Vegas. Sympatické hlavní postavy a děj taky vydařený + skvělý hudební doprovod. (Hned po shlédnutí jsem musel mít O.S.T v počítači) Hlášky a hlavně scény jako bitka ve Vegas, či skok ze střechy jsou nezapomenutelné. 72% ()

mazadlo

Ten Rocker není ani tak vtipný jako spíš šíleně nechutný , nepříjemný , neoblíbený a nenormální a právě proto se mi film líbil. Právě pro ten pocit kdy jsem se za tu rockovou hvězdu fakt styděl a litoval jsem Jonaha do čeho se to sakra namočil a naprosto jsem chápal jeho snahu - tohle za každou cenu zmáknout. Navíc ten sex opravdu potřeboval :D U těch ostatních věcí bych se pozvracel taky a skutečnost že je tenhle film vlastně velký flám mě skutečně potěšila. Nebýt Afrického dítěte dám možná i pět hvězd :D ()

lareinna

Bože to bola prkotina..uff! Ale asi o trošilinku zábavnejšia ako "Kopačky" s Jasonom Segelom. Jonah Hill je mi akosi sympatickejší :)) A Russell Brand? To je ďalší blázon..:)) ()

jarmik

Brand a Hill v opravdu skvělé komedii. 64 % ??? Cože? Proberte se! Jen málo komedií za poslední roky bylo tak vtipných... Tohle rozhodně mělo být na 75 % ! ()

Mikino00

Průměrná předvídatelná komedie, bez většího děje odehrávající se v alkoholovém opojení a šaškování Branda. Scénář moc dobrý není no a herci, co tam mají hrát. Nezachrání to ani camea spousty slavných lidí. ()

Domec

Myslim, ze uz tu bylo receno uplne vse. Russell Brand je skvelej bavic a Johan ho vyborne doplnuje, jejich ulitlost nezna hranic... 4**** zaslouzene ()

Aldanar

2 hodiny absolutní nudy. Nudy, nudy a nic než nudy. Zasmál jsem se jednou. A to pouze HA HA. Je to vulgární, nevtipné, plné zbytečných dialogů, rádoby srandovních scén, drog, blití, strkání věcí do zadku... Člověk by musel frčet na Jefferym, aby todle dal bez újmy na zdraví. Možná to je ale celé jen prachsprostej mindfuck. Kdo ví. ()

Illy

Průměr. Brand je mi krajně nesympatický, Hill je mi krajně sympatický a stejně jako se vyrovnávají herci, vyrovnává se i děj na průměr. Někdy velká zábava, trapnost, opakování, zábava, trapnost... 55% ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru