Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

passat

Ve filmu se naštěstí neobjevují hluchá místa, ale úroveň, kterou si film drží není zas tak vysoká, takže se jedná jen o průměrnou popcornovku. 60% ()

Emzet

Byť je Russell Brand úžasný mešuge, nemůžu téhle nekoherentní slátanině dát víc než tři hvězdy. Sledování GHttG v podstatě vypadalo tak, že jsem se čtvrt hodiny nudil a následně mě jeden nebo dva gagy rozesmály tak neskutečně, že jsem spadl ze židle ("It's Kubrickian!" nebo to o Ozzym a Miley Cyrus jsou dobrými příklady). Bohužel na něco jako děj snímek v podstatě rezignuje hned od začátku a sentimentální nota ke konci taky spíš ubližuje. Prakticky dostanete vše, co lze čekat od spinoffu - dvourozměrný charakter, který (právě svou dvourozměrností) skvěle doplňoval Forgetting Sarah Marshall dostal vlastní prostor... a hloubku, kterou ovšem nikdy dostávat neměl. Nic to ale nemění na tom, že je Brand neskutečný magor (v tom dobrém slova smyslu) a že se rozhodně alespoň několikrát pořádně zasmějete. Tedy za předpokladu, že vaše prdel není staženější než ilegální kopie tohoto filmu na vašem harddisku. Á propos - zmínil jsem už, že Get Him... trpí tím, čím snad všechny Apatowky: mírně přetaženou stopáží? ()

Eva_D666

Klobouk dolů. Tolikrát zvracet za sto minut by jen tak někdo nezvládl. Omlouvám se všem fanouškům, ale do tohoto typu komedií nikdy neproniknu. Jako díky za děj, který tu skutečně byl, uděluji dvě hvězdy:-). ()

Gagner

Chvílemi jsem se i zasmál, ale to je docela tak vše, průměrná komedie, která ničím nezklamala, ale ani jinak nevyčnívá ()

husokachna

Tak jsem na to koukal podruhé po očku u oběda a říkal jsem si - co mi na tom tak vadilo, vždyť je to celkem fajn. A pak opět Russell Brand zahrál nesympatickýho zmrda a došlo mi to. Jak byl Aldus v Kopačkách fajn, moudrej a vtipnej, tak tady je z něj odporná sobecká troska a u filmu, kterej s hlavním hrdinou a jeho představitelem stojí a padá, je to pro mě docela problém. Pár sympatických WTF momentů a Jonah to nespasí. ()

lardko

Podle mě jeden z nejlepších filmů. Tenhle film patří do mých top deseti nejlepších a nejkomediálnějších filmů . Russell Brand a Jonah Hill spolu byli prostě fakt užasný a zase mě rozesmáli. Měli by spolu hrát ve více filmech , v tomhle mě přišli dost skvělý. Dost hodně se mi líbil zpěv Russella Branda. Díky tomuhle filmu sem teptve zistil že Russell Brand existuje. A hodně mě pobavil tak jsem se koukl skoro na všechno v čem hrál , a v každym filmu mě přišel stejně skvělej a zábavnej. Úžasné herecké obsazení a skvělá hudba ve filmu. Jen škoda že ta skupina Infant Sorrow je smyšlená , ale i tak podle mě nejlepší film roku 2010. 100%. Taky mě dost překvapila Rose Byrne. V jiných flmech co jsem ji viděl hrát mi přišla jako průměrná herečka , ale v tomhle se mi dost líbyla. ()

Johny303

No, asi takhle, bylo to dobré, ale mohlo to být i lepší. Párkrát jsem se zasmál, ale nebyla z toho tak bláznivá a pekelně zábavná jízda, jak jsem očekával. ()

Jaroslaf

Get Him To The Greek znám už pár let a stále jej považuji za povinný film pro milovníky hudby a popkultury obecně. Asi si můžu přičíst k dobru své značné zkušenosti s psychedelickejma látkama, protože některé situace (chlupaté stěny, jeffrey) bych jinak asi nikdy nepochopil. Za stěžejní u filmu považuji hlavně brilantní dialogy, které spočívají v tom, že hlavně tři postavy mohou mlít pro někoho naprosté nesmysly, ale pro mne to jsou dokonale vypointované nahrávky na smeč. Dostává mě hlavně Puff Diddy, který mě zde opakovaně překvapuje jako talentovaný komediální herec a jeho kecy o výjebu mysli a naprostá pomatenost mě prostě baví. Kdybych sem napsal některé dialogy z filmu tak to prostě nevyzní, ale Puff Daddy přesvědčující Pharella Williamse ať nenosí růžovou, Moby mlátící hlavní představitele bičíkem v sadomaso oblečku, Rose Byrne parodující Fergie (My Humps) a další perverzní popstars se svým songem "asshole" a vůbec hudební čísla všech zúčastněných mně osobně připadají velice zdařilé. Get Him To The Greek určitě není komedie pro každého, ovšem já jí považuji a navždy považovat budu za jednu z nejlepších. ()

ddf76

Plno uletovych hlasek a odkazu, skvely camea (hlavne Lars Ulrich a Moby), dobre jsem se bavil. Prekladatel Steffl si z titulky opravdu vyhral, kloubouk dolu. ()

MAJkLSON

Na pomezi tri a ctyr hvezdicek. Kdybych se na to dival opily nebo zfetovany, tak je to pro me film roku. Ale za strizliva me vsechny ty zvratky, kozy, nesmyslne kecy, drogy, adrenaliny a hudba zasahuje pouze z poloviny. P.S. Ale ty 4 si to zaslouzi taky:) ()

kailik

Tři hvězdy dát prostě nemůžu. I kdyý se nejedná bůh ví o jaký námět,tak me to neuvěřitelně bavilo. Stálé fuckující hlášky, rychlý spád, neuvěřitelně komediální scény, ale také zaležitosti ze života, o přátelství a o tom, že člověk jednou z toho všeho paření jednou stejně vyroste a změní se. A hlavně, kdo by neměl rád tuhle dvojici hlavních představitelů?Russel Brand je opravdu magor a rozhodne se těšim na jeho dalši film. Každopádně Nicholas Stoller má poměrně slušně našlápnuto, jen tak dál chlape, těšim se na další snímek. ()

jorgus

asi jednou nebo dvakrat jsem se opravdu zasmal..jinak spis trapny a nudny..od Brandovi postavy jsem cekal mnohem vic nez jen obcasne vyskyty genialnosti postavy..vetsinou nudil a pritom on mel byt hlavnim tahakem..:) ()

Kvítek

Konečně komedie u které jsem se bavila, protože je jiná než ostatní, protože je vtipná ikdyž místy nechutná, protože je únosně bizardní a pak je tu taky plyšová zeď :) ()

barteca

Zase Aldus Snow ! Ambice to mělo,ale samožerný humor ve stylu duvenblejt neumí přesvědčit, " besídka zvláštní školy". Kopačky byly zdařilejší. ()

ashtangi odpad!

Nechutně stupidní. Čekal jsem, že se aspoň zasměju, ale ani jednou. Branda by měli odstřelit - odpornej úchyl! ()

FakyCZ

Někdy není na škodu když je něco "až moc", v tomhle filmu to většinou taky nebylo na škodu, ale párkrát to bylo opravdu až moc. Fajn podívaná a určitě fajn pobavení. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru